Mes Facebooke LinkedIn Youtube kanalas
EN LT RU

Injekcijos su Luminera Crystalys – tai išmintingas kelias į jaunystę

„Northway“ medicinos centre Vilniuje atliekamos grožio injekcijos su itin pažangiomis medžiagomis – Luminera Crystalys.

grožio injekcijos su Luminera Crystalys

„Luminera Crystalys“ – tai gelio konsistencijos užpildas, kurio pagrindas yra kalcio hydroksiapatitas, skirtas veido ovalo, smakro, nosies, skruostų apimties korekcijai, nosies-lūpų linijos ir kitų gilių veido raukšlių užpildymui, rankų odos atjauninimui. Šias injekcijas atlieka patyrusi plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytoja Indrė Sakalauskaitė.

Kaip veikia „Luminera Crystalys“?

Įvedant į veido odą atstatoma prarasta apimtis ir pagerėja ovalo kontūras, užpildomos raukšlės, pagerėja bendra odos būklė.

Įvedant į plaštakų išorinio paviršiaus odą, pagerėja odos tonusas ir oda jaunėja.

„Luminera Crystalys“ privalumas – dvigubas poveikis ir ilgai išliekantis rezultatas

Poveikio etapai

Momentinis poveikis – gelis užpildo raukšleles, išlygina odą ir suteikia apimtį. Rezultatas pastebimas iš karto po procedūros.

Ilgalaikis poveikis – kalcio mikrosferos sukuria palankias sąlygas odos atsinaujinimui, suaktyvėja fibroblastų gamyba, dėl ko suaktyvėja kolageno pluošto gamyba. Taip sukuriamas ilgalaikis estetinis rezultatas. Per 2-3 mėnesius gelis visiškai absorbuojasi ir susijungia su kolagenu. Taip užtikrinamas ilgalaikis produkto poveikis.

„Luminera Crystalys“ – 100% natūralus produktas, todėl jo poveikio trukmė yra individuali. Tačiau daugeliui žmonių efektas išlieka iki 18 mėnesių.

„Luminera Crystalys“ suteikia maksimalų rezultatą per vieną procedūrą, tokiu būdu sumažėja išlaidos, kurių reikėtų pakartotinoms procedūroms.

Saugumas ir efektyvumas

„Luminera Crystalys“ atliko tyrimą, kuriame dalyvavo 173 pacientai nuo 27 iki 72 metų amžiaus. Tyrimo metu pacientai galėjo įvertinti „Luminera Crystalys“ saugumą ir efektyvumą. Tyrimo rezultatai parodė, kad daugelis pacientų norėtų kartoti procedūrą ir rekomenduotų preparatą „Luminera Crystalys“ kitiems dėl saugumo, gero toleravimo ir gero estetinio rezultato.

Patikėkite savo grožį geriausiems Lietuvos estetinės medicinos specialistams!

Prieš patikėdami savo grožį gydytojui, sužinokite daugiau apie jo kvalifikaciją ir paprašykite sertifikato, patvirtinančio, kad gydytojas yra dalyvavęs ,,Luminera Crystalys“ mokymuose. Tik patyręs specialistas Jums gali suteikti kokybišką paslaugą.

grožio injekcijos su Luminera Crystalys