Mes Facebooke LinkedIn Youtube kanalas
EN LT RU

Ne tik gydymas, bet ir puikiai praleistas laikas

Pavargusiems nuo rutinos, greito gyvenimo tempo ir patiriamo streso „Northway“ reabilitacijos ir sveikatingumo centras kviečia atsipalaiduoti ir atgauti jėgas. Čia jūsų laukia baseinas, dirba masažo specialistai, kineziterapeutai. Tai puiki dovana sau ir savo šeimai.

Danutė SAVICKAITĖ

Baseinas – visai šeimai

„Northway“ medicinos centro baseine galima mėgautis ramybe ir privatumu. Jis orientuotas į sveikatinimą, todėl čia nėra grūsčių, įprastų sporto klubuose.
Vandens valymui naudojami naujausios kartos filtrai, kurie vandenį išvalo net 50 kartų geriau nei įprastiniai kvarcinio smėlio. Ultravioleto (UV) spindulių sterilizatorius naikina vandenyje susidariusias bakterijas. Baseine yra sumontuotas specialus ozonatorius, gaminantis ozoną. Ozonu išvalytas vanduo yra daug švaresnis. Pakliuvęs į vandenį, ozonas išsiskirsto per vieną sekundę, nepalikdamas jokių pašalinių medžiagų. Baseinas puikiai pritaikytas visiems – čia galima plukdyti ir kūdikius.

Sienoje sumontuotos povandeninės srovės, kurios masažuoja atskiras kūno dalis – nuo pėdų iki pečių. Pečių juostos masažas atliekamas stovint po kaskada. Reabilitacijos ir sveikatingumo centro specialistai organizuoja įvairias mankštas, konsultuoja, parenka pratimus.

 

Masažas padeda atsipalaiduoti

Masažas – viena seniausių gydymo priemonių. Maždaug prieš 2400 metų Senovės Graikijos gydytojas Hipokratas kaip sveikatos šaltinį rekomenduodavo kvapnią vonią ir masažą su aliejumi.
Masažas mažina nervingumą, nuovargį, atpalaiduoja įsitempusius raumenis, nepaslankius sąnarius, suteikia žvalumo, pakelia nuotaiką ir pagerina savijautą.

Reabilitacijos ir sveikatingumo centre atliekamas segmentinis įvairių kūno dalių (galvos, kaklo, nugaros, krūtinės, pilvo raumenų ir t.t.) gydomasis ir atpalaiduojantis masažas suaugusiems, vaikams ir net kūdikiams. Kamuojamiems nuolatinio nuovargio ir nugaros skausmų, specialistai taiko išskirtinius Tibeto masažus, norintiems sulieknėti – liekninamuosius anticeliulitinius masažus.

Jaučiatės pavargę, skauda stuburą, sutrikusi limfotaka ir kraujotaka? Nuolat kamuoja depresija ir migrena? Kraujopspūdis per didelis ar per mažas? Išmėginkite MA-URI masažą. Jis šalina iš organizmo šlakus, reguliuoja medžiagų apykaitą, kraujo ir limfos cirkuliavimą, padeda atsikratyti įvairių negalavimų, streso, atnaujina energinę organizmo pusiausvyrą, atpalaiduoja įtemptus raumenis ir gerina nuotaiką. MA-URI masažas – tai gydymas švelnumu ir geromis emocijomis – Polinezijos sveikatingumo sistemos elementas, atliekamas šokant pagal maorių genties melodijas. Masažuotojas šokdamas masažuoja dilbiais, o plaštakomis judesys užbaigiamas. Šis masažas yra lyg meno kūrinys. MA-URI masažas gali būti atliekamas visiems, nepriklausomai nuo amžiaus ir sveikatos būklės. Juo pasilepinti centro specialistai siūlo esant nuovargiui, stresui, stuburo skausmams, taip pat sutrikus limfotakai ir kraujotakai, apėmus depresijai, sergant migrena. Taip pat įtampos nuėmimui prieš atsakingus renginius, egzaminus, priimant svarbius sprendimus.

Grožis ir poilsis – neatsiejami

„Northway“ medicinos centre siūlomos odos gražinimo – mezoterapijos procedūros. Tai medicininė invazinė gydymo technika, kurios metu į probleminės kūno zonos odą mikroinjekcijomis sušvirkščiami įvairūs veikliųjų preparatų mišiniai arba paties žmogaus plazma (PRP terapija). Šias procedūras atlieka gydytoja dermatologė, kuri, įvertinusi odos būklę ir poreikius, parenka individualų medžiagų kokteilį, tinkamiausią injekcijų techniką, seansų kiekį ir dažnumą.

Odos defektus šveitimu taip pat koreguoja gydytoja dermatologė. Cheminis odos šveitimas – kelių procedūrų kursas, kurio metu didelės koncentracijos glikolio rūgštimi pašalinamas paviršinis raginis odos ląstelių sluoksnis. Po cheminio odos šveitimo išnyksta smulkios raukšlelės, gerėja odos struktūra, sušvelnėja jaunatvės spuogų palikti randai, panaikinami su amžiumi atsiradę odos pakitimai (lentigo, keratomos), išnyksta pigmentinės dėmės,oda tampa skaistesnė, lygesnė.

Plaukų šalinimas – estetinė procedūra, kurios metu gaunami ilgalaikiai rezultatai. Naudojamos „Reference“ medžiagos nuramina odą, panaikina pigmentines dėmes, lėtina naujų plaukelių atsiradimą.

Siūlomos sveikatingumo programos

Norintiems poilsio ir atgaivos siūlomi sveikatingumo paslaugų kompleksai, kurių poveikis efektyvesnis nei atskirų procedūrų. Įvairios programos skirtos tiek moterims, tiek vyrams. Juos galima dovanoti ir artimam žmogui, įsigijus dovanų kuponą.