Mes Facebooke LinkedIn Mes G+ Youtube kanalas
EN LT RU

Rezultatai

Įvertinę 2017 m. atšildytų embrionų perkėlimo į gimdą rezultatus, galime pasidžiaugti, jog klinikinių nėštumų dažnis siekia net 56%. Tai ypač geras rezultatas, lenkiantis daugelio Lietuvos ir Europos klinikų sėkmės procentus.

Per 2016 metus sėkmingų apvaisinimo procedūrų, atliktų „Northway“ Vaisingumo centre, rodiklis siekė 45%.

2015 metais „Northway“ Vaisingumo centro gydytojų komandą sustiprino prisijungę patyrę savo srities specialistai: gydytojos akušerės ginekologės Diana Jatužienė ir Audronė Meškauskienė bei embriologė biomedicinos mokslų daktarė Živilė Čerkienė, turinčios 15 metų patirtį šioje srityje.

Labai džiaugiamės, kad mumis pasitiki ne tik pacientai Lietuvoje, bet ir medicinos turistai iš kitų šalių, taip pat lietuviai, gyvenantys svetur. Mūsų klinika Londone – Baltic Medical Centre,- vieta, į kurią pirmiausiai gali kreiptis poros, gyvenančios Anglijoje, norinčios pasitikrinti profilaktiškai, išsitirti savo sveikatos problemas, susiduriančios su sunkumais susilaukti vaikų. Džiaugiamės kartu!

Ankstesnių metų klinikinių nėštumų rezultatus galite matyti čia: 2012 m.,  2013 m., 2014 m, 2015 m., 2016 m., ir 2017 m.

Daugiau informacijos apie „Northway“ Vaisingumo centro veiklą rasite čia.  

Nuotraukoje iš kairės: akušerė Jolanta Meištininkienė, akušeris ginekologas Rolandas Žiobakas, embriologė Giedrė Belo Lopes, medicinos mokslų daktaras akušeris ginekologas Vytautas Klimas, akušerė ginekologė Reda Žiobakienė, akušerė ginekologė Audronė Meškauskienė, biomedicinos mokslų daktarė embriologė Živilė Čerkienė, profesorė endokrinologė andrologė Birutė Žilaitienė ir akušeris ginekologas Žydrūnas Žėba.