Mes Facebooke LinkedIn Mes G+ Youtube kanalas
EN LT RU

MA-URI masažas

MA-URI masažas šalina iš organizmo šlakus, reguliuoja medžiagų apykaitą, kraujo ir limfos cirkuliavimą, padeda atsikratyti įvairių negalavimų, streso, atnaujina energinę organizmo pusiausvyrą, atpalaiduoja įtemptus raumenis ir gerina nuotaiką.

MA-URI masažas arba gydymas švelnumu ir geromis emocijomis – Polinezijos sveikatingumo sistemos elementas, atliekamas šokant pagal maorių genties melodijas arba kitą muziką. Masažuotojas šokdamas masažuoja dilbiais, o plaštakomis judesys tik užbaigiamas. Po procedūros masažuotojas šoka dar kelias minutes neliesdamas kūno.

Šis masažas yra lyg meno kūrinys, ilgam gerinantis nuotaiką. Ne vien kūnui, bet ir dvasiai poveikį daro muzika, šokis, širdingo prisilietimo menas. MA-URI masažas gali būti atliekamas visiems, nepriklausomai nuo amžiaus ir sveikatos būklės.

MA-URI masažas rekomenduojamas profilaktiškai esant nuovargiui, stresui, stuburo skausmams, sutrikus limfotakai ir kraujotakai, apėmus depresijai, sergant migrena, esant aukštam ar žemam kraujospūdžiui. Taip pat tinka prieš atsakingus renginius, egzaminus, svarbių sprendimų priėmimą.