Mes Facebooke LinkedIn Mes G+ Youtube kanalas
EN LT RU

Kardiologinė reabilitacijos programa

Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojo konsultacija, reabilitacijos programos sudarymas. Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas konsultuoja pacientą, įvertina jo būklę. Sudaro individualią reabilitacijos programą, stebi jos eigą bei efektyvumą, jei reikia, koreguoja. Bendradarbiaudamas su gydytoju kardiologu, įvertinančiu paciento būklę,  fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas sudaro individualią reabilitacijos programą iš žemiau pateiktų fizioterapijos seansų, kineziterapijos, vykstančios salėje ir vandenyje, gydomojo masažo procedūrų ir kt. Pagal reikalingumą gali būti parenkama nuo 1 iki 10 kartų kiekvienos iš pateiktų procedūrų.

Gydomoji mankšta (kineziterapija) salėje ar vandenyje vyksta 2-3 kartus per savaitę, pratimai parenkami kiekvienam pacientui individualiai, atsižvelgiant į turimą problemą, amžių, užimtumą,  fizinį išsivystymą ir kitus veiksnius.

Pečių juostos masažas gerina kraujotaką, atpalaiduoja raumenis, ramina nervų sistemą, šalina nuovargį, padidėjusį jautrumą, stresą, nemigą, mažina skausmus pečių-kaklo srityje.