Mes Facebooke LinkedIn Mes G+ Youtube kanalas
EN LT RU

Kūno puoselėjimo procedūros su “Pevonia Botanica” kosmetika

Pevonia Botanica – prestižinė kosmetikos linija odos priežiūrai, kuriai pirmenybę teikia pasaulinio garso SPA centrai, viešbučiai bei kurortai visame pasaulyje.

Procedūros su Pevonia kosmetika – tai ne tik optimalus rezultatas, bet ir nepamirštami pojūčiai, komfortas bei malonumas, kuris pasiekiamas derinant gryniausių botaninės bei jūrinės kilmės elementų ir aukštųjų technologijų naudojimą produktų gamybos procesuose.

Jeigu norite ne tik padailinti kūno linijas, bet ir pajusti tropikų egzotikos prisilietimą, kviečiame Jus išmėginti viliojančias naujais įspūdžiais PEVONIA kūno puoselėjimo procedūras, kurių metu naudojamos priemonės su mangų ir marakujos ekstraktais. Jos ne tik pamaitina ir atjaunina odą, bet ir įspūdingai sumažina kūno odos nelygumus, raukšles bei suvienodina odos atspalvį. Svaiginantis tropinių vaisių kvapas procedūros metu leis patirti ypatingai malonų atsipalaidavimą. Šios prabangios, stabdančios ankstyvo senėjimo procesus, stangrinančios, drėkinančios  ir odą puoselėjančios PEVONIA procedūros idealiai tiks norint atitrūkti nuo kasdienybės, mėgautis ramybe, poilsiu bei išskirtiniais rezultatais.

Žaliosios kavos anticeliulitinė procedūra (1 val.15 min.)

Ši procedūra, atpalaiduoja ir pašalina toksinus, skatina riebalų skaldymą – lipolizę, aktyvina riebalų tirpdymą, drėkina ir jaunina, ypač efektyviai koreguoja kūno formas, lieknina ir stangrina. Žaliosios kavos koncentrate yra gausu antioksidantų, kurie saugo nuo žalingų laisvųjų radikalų – taip stabdomi senėjimo procesai, o Jūs galite džiaugtis stangresne ir švelnesne oda.

Egzotinis kūno šveitimas ir sutepimas „Tropikų oazė“ (40 min.)

  • stangrinantis, energijos suteikiantis kūno šveitimas
  • sutepimas stangrinančiu kremu

Egzotinis kūno įvyniojimas ir sutepimas „Tropikų oazė“ (40 min.)

• senėjimą stabdantis, odą drėkinantis ir puoselėjantis kūno įvyniojimas
• sutepimas stangrinančiu kremu

Egzotinis kūno puoselėjimo ritualas „ Tropikų rojus“ (1 val. 15 min.)

• stangrinantis, energijos suteikiantis kūno šveitimas
• senėjimą stabdantis, odą drėkinantis ir puoselėjantis kūno įvyniojimas
• sutepimas stangrinančiu kremu

Joint Commission International ligoninės standartas