Mes Facebooke LinkedIn Mes G+ Youtube kanalas
EN LT RU

Kūdikių plukdymo pamokėlės

Kūdikių plukdymo pamokėlės

Kūdikių plukdymo užsiėmimai suteiks daug džiaugsmo tiek vaikučiams, tiek jų tėveliams. Užsiėmimus geriausia pradėti nuo dviejų – trijų mėnesių amžiaus, kol kūdikiai dar nebūna praradę reflekso plaukti. Kūdikiai vandenyje jaučiasi labai patogiai, ši aplinka jiems primena gyvenimą mamos pilve.

Plaukimo nauda žinoma jau seniai – jis skatina mažylius greičiau augti ir vystytis,  stiprina jų imunitetą, gerina kvėpavimą, širdies ir kraujagyslių sistemos darbą, aktyvina smegenų veiklą, sureguliuoja miego ir budrumo ritmą. Maudynės taip pat stiprina kūdikių raumenis, todėl jie pradeda anksčiau sėdėti, stovėti, vaikščioti, būna aktyvesni už savo neplaukiojančius bendraamžius. Vanduo grūdina mažylių organizmą, todėl jie rečiau serga sloga ir kitomis virusinėmis ligomis.

Plukdymas gerai veikia ir mažylių emocijas: plaukiodami jie patiria daug džiaugsmo.

Užsiėmimai vyksta mažose grupelėse, vienu metu dalyvaujant 4 – 5 mamytėms ar tėveliams su kūdikiais. Plukdymo specialistė parodo, kaip mažylį pripratinti prie vandens, išmoko vandenyje jį mankštinti, plukdyti ir net nardyti!

Užsiėmimams registruokitės iš anksto ir tik telefonu 8 (5) 2644466 (užsiregistravus į užsiėmimą ir nepranešus apie neatvykimą prieš 4 val., užsiėmimas laikomas įvykusiu)

Kainos