Mes Facebooke LinkedIn Mes G+ Youtube kanalas
EN LT RU

Tapkite kiaušialąsčių donore

Kiaušialąsčių donorių poreikis yra labai didelis

Tapdama kiaušialąsčių donore, Jūs galite padėti kitai moteriai susilaukti vaiko ir taip įprasminti savo gyvenimą

Kaip dalyvauti atrankoje

Apsisprendimas dalyvauti kiaušialąsčių donorystės programoje suteiks daugiau prasmės Jūsų gyvenimui – Jūsų dėka kažkam bus suteikta galimybė turėti išsvajotą šeimą. Jums taip pat bus atlyginta už Jūsų gerumą ir sugaištą laiką. Jums bus nemokamai atlikti išsamūs tyrimai, Jūsų sveikatos būklė bus įvertinta gydytojų specialistų, jie atsakys į visus Jums rūpimus klausimus apie Jūsų sveikatą.

Mes visuomet ieškome kiaušialąsčių donorių, kad galėtume suteikti galimybę turėti pilnavertę šeimą tiems, kurie patys negali susilaukti vaiko iš savo kiaušialąsčių. Jei Jus domina galimybė tapti kiaušialąsčių donore, turėtumėte gyventi Lietuvoje. Yra dar keletas kriterijų, kuriuos turite atitikti, kad Jūsų, kaip kiaušialąsčių donorės, kandidatūra būtų svarstoma.

Šiuo metu donorėms taikomi kriterijai:

  1. Esate 20 iki 35 metų amžiaus.
  2. Turite vidurinio išsilavinimo pažymėjimą (tai yra minimalaus išsilavinimo reikalavimas).
  3. Nesate patyrusi daugkartinių savaiminių persileidimų.
  4. Galite pateikti šeimos (įskaitant senelius) sveikatos istoriją.
  5. Nerūkote, nevartojate narkotikų, nevartojate (ar vartojate saikingai) alkoholio.
  6. Šiuo metu nesate nėščia ir nemaitinate krūtimi.
  7. Turit galimybę per mėnesį atvykti 3-5 kartus kiaušialąsčių stebėjimui ir pridavimui.
  8. Turite  privalomąjį sveikatos draudimą.
  9. Jūsų kūno svoris pagal jūsų ūgį atitinka rekomenduojamą KMI 24-28. Tiek per mažas, tiek ir per didelis kūno svoris gali įtakoti reprodukcinį gebėjimą.

Šie kriterijai yra taikomi siekiant, kad besinaudojantiems kiaušialąsčių donorystės paslaugomis, būtų suteikta optimali sėkmės galimybė.

Jeigu norėtumėte pradėti formalią donoro atrankos procedūrą, kviečiame atvyksti ir užpildyti kiaušialąsčių donorės atrankos formą.

Svarbu

Jeigu Jūsų dalyvavimas kiaušialąsčių donorystės programoje bus patvirtintas, Jūsų bus paprašyta nutraukti bet kokių geriamų kontraceptikų vartojimą ir pašalinti kontraceptines gimdos priemones (pvz.: gimdos spiralę, kontraceptinį implantą). Iki dalyvavimo programoje pradžios būtina sugrįžti prie normalaus menstruacijų ciklo. Specialistai nerekomenduoja keisti nėštumo kontrolės metodo dėl dalyvavimo kiaušialąsčių donoro programoje, jeigu tam nepritaria Jūsų šeimos gydytojas ar ginekologas.

Jūsų dalyvavimas donorystės programoje, netgi atitinkant minimalius reikalavimus, gali būti nepatvirtintas. Informacija apie dalyvavimo kiaušialąsčių donorystės programoje nepatvirtinimo priežastis neteikiama. Prieš nusprendžiant dalyvauti atrankoje, prašome apsvarstyti, ar tokia programos politika Jums yra priimtina.

Jei turite daugiau klausimų, nedvejodama kreipkitės el. pašto adresu: donoryste@northway.lt