Mes Facebooke LinkedIn Mes G+ Youtube kanalas
EN LT RU

Rezultatai

Įvertinę keturių mėnesių (2015 m. lapkritis ir gruodis bei 2016 m. sausis ir vasaris) atšildytų embrionų perkėlimo į gimdą rezultatus, galime pasidžiaugti, jog klinikinių nėštumų dažnis siekia net 50%. Tai ypač geras rezultatas, lenkiantis daugelio Lietuvos ir Europos klinikų sėkmės procentus. Šiuo laikotarpiu buvo atlikta 13 embrionų atšildymų. 12 atveju „greito šaldymo“ (vitrifikacijos) būdu užšaldyti ir vėliau atšildyti embrionai sėkmingai išgyveno, deja, vienos pacientės – nustojo vystytis. Po dvylikos atliktų embrionų patalpinimo procedūrų, pastojo šešios moterys. Iš jų keturiais atvejais buvo atliktas 5 dienų embrionų (blastocistos stadijoje) šaldymas – atšildymas, dviem atvejais moterys pastojo po ankstyvų embrionų (trijų dienų) implantacijos. Daugiau apie vitrifikaciją skaitykite čia.

Per 2015 metus sėkmingų visų apvaisinimo procedūrų, atliktų „Northway“ Vaisingumo centre, rodiklis pasiekė 56%. Šiais metais „Northway“ Vaisingumo centro gydytojų komandą sustiprino prisijungę patyrę savo srities specialistai: gydytojos akušerės ginekologės Diana Jatužienė ir Audronė Meškauskienė bei embriologė biomedicinos mokslų daktarė Živilė Čerkienė, turinčios 15 metų patirtį šioje srityje. „Northway“ Vaisingumo centro embriologė Giedrė Belo Lopes šiais metais išlaikė ESHRE embriologijos egzaminą. Tai labai svarbus tarptautinės organizacijos pripažinimas, ir Giedrė yra vienintelė tokia specialistė Lietuvoje. Giedrė Lopes šiuo metu yra kūrybinėse atostogose, na o mes labai laukiame jos grįžtančios. 

Labai džiaugiamės, kad mumis pasitiki ne tik pacientai Lietuvoje, bet ir medicinos turistai iš kitų šalių, taip pat lietuviai, gyvenantys svetur. Mūsų klinika Londone – Baltic Medical Centre,- vieta, į kurią pirmiausiai gali kreiptis poros, gyvenančios Anglijoje, norinčios pasitikrinti profilaktiškai, išsitirti savo sveikatos problemas, susiduriančios su sunkumais susilaukti vaikų. Vien tik per 2015 m. spalio mėnesį atlikome keturias sėkmingas IVF procedūras lietuvėms, gyvenančioms Londone. Joms visoms yra patvirtintas nėštumas. Džiaugiamės kartu!

Mūsų pasiektų rezultatų lenteles galite matyti čia: 2012 m., 2013 m., 2014 m., 2015 m. bei 2016 m. .

 

Daugiau informacijos apie “Northway” Vaisingumo centro veiklą rasite čia.  

Nuotraukoje iš kairės: akušerė Jolanta Meištininkienė, akušeris ginekologas Rolandas Žiobakas, embriologė Giedrė Belo Lopes, medicinos mokslų daktaras akušeris ginekologas Vytautas Klimas, akušerė ginekologė Reda Žiobakienė, akušerė ginekologė Audronė Meškauskienė, biomedicinos mokslų daktarė embriologė Živilė Čerkienė, profesorė endokrinologė andrologė Birutė Žilaitienė ir akušeris ginekologas Žydrūnas Žėba.

 

Joint Commission International ligoninės standartas