Mes Facebooke LinkedIn Youtube kanalas
EN LT RU

Rezultatai

Įvertinę 2018 m. atšildytų embrionų perkėlimo į gimdą rezultatus, galime pasidžiaugti, jog nėštumų dažnis siekia net 53%, o kumuliacinis nėštumų dažnis (tikimybė pastoti per 2 metus) – net 77%! Tai ypač geras rezultatas, lenkiantis daugelio Lietuvos ir Europos klinikų sėkmės procentus.

Labai džiaugiamės, kad mumis pasitiki ne tik pacientai Lietuvoje, bet ir medicinos turistai iš kitų šalių, taip pat lietuviai, gyvenantys svetur. Mūsų klinika Londone – Baltic Medical Centre,- vieta, į kurią pirmiausiai gali kreiptis poros, gyvenančios Anglijoje, norinčios pasitikrinti profilaktiškai, išsitirti savo sveikatos problemas, susiduriančios su sunkumais susilaukti vaikų. Džiaugiamės kartu!

Ankstesnių metų nėštumų rezultatus galite matyti čia: 2015 m., 2016 m., 2017 m. ir 2018 m. 

Daugiau informacijos apie „Northway“ Vaisingumo centro veiklą rasite čia.  

Nuotraukoje iš kairės: akušerė Jolanta Meištininkienė, akušeris ginekologas Rolandas Žiobakas, embriologė Giedrė Belo Lopes, medicinos mokslų daktaras akušeris ginekologas Vytautas Klimas, akušerė ginekologė Reda Žiobakienė, akušerė ginekologė Audronė Meškauskienė, biomedicinos mokslų daktarė embriologė Živilė Čerkienė, profesorė endokrinologė andrologė Birutė Žilaitienė ir akušeris ginekologas Žydrūnas Žėba.