Paieška
Darbo laikas

Vilnius

Kaunas

Klaipėda

Kretinga

Hemorojaus šalinimo opercija THD naudojant TRILOGY sistemą

Transanalinė hemoroidų dearterializacija (THD), naudojant belaidę sistemą „Trilogy“ – tai inovatyvi, tausojanti hemorojaus operacija, šiuo metu pripažįstama vienu pažangiausiu ir efektyviausiu hemorojaus gydymo būdu visame pasaulyje. Unikali sistema suteikia galimybę operaciją individualizuoti ir tiksliai pritaikyti kiekvienam pacientui. Šis metodas tinkamas gydyti visus hemorojaus laipsnius (I-IV).

Kaip vyksta operacija? 

Šis operacija – tai saugi ir tausojanti alternatyva įprastiems gydymo metodams, gydant net ir pažengusių stadijų hemorojų. Ji pagrįsta visai kitokiu principu nei kiti hemorojaus gydymo metodai.

Procedūros metu į tiesiąją žarną įvedamas specialus belaidis daviklis, kuris ultragarsu identifikuoja arterijas, maitinančias veninius išsiplėtusius mazgus. Nutraukus maitinimą šie mazgai subliūkšta. Apie valandą trunkanti operacija dažniausiai atliekama taikant bendrinę nejautrą, tačiau kai kuriais atvejais pakanka ir vietinio nuskausminimo.

Kuo šis metodas naudingas pacientui?

Naudojant šį metodą, operuojama tiesiosios žarnos dalyje, kurioje nėra nervinių galūnėlių, todėl pacientas nejaučia nemalonių pojūčių. Po operacijos pakanka tabletės nuo skausmo, pacientas jau kitą dieną gali grįžti į didelio fizinio krūvio nereikalaujantį darbą, vairuoti, užsiimti kita įprasta veikla.

Gydytojai proktologai primena, kad negydant hemorojaus laiku, liga progresuoja, dėl didėjančių mazgų gali dažnėti ir gausėti kraujavimas, didėti diskomfortas, atsirasti skausmas. Svarbu kreiptis laiku ir varginanti problema, naudojant efektyvius, komfortiškus ir ypatingai saugius šiuolaikiškus metodus, per vieną dieną gali būti išsprendžiama.

Paslauga gali būti kompensuojama Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto lėšomis. Pacientas savo iniciatyva gali pasirinkti mokamas papildomas nemedicinines paslaugas, susijusias su atliekama procedūra. Nakvynės kaina į paslaugos kainą neįskaičiuota.

Pacientams, turintiems papildomą sveikatos draudimą ir planuojantiems operacinį gydymą medicinos centre, būtina apmokėjimo sąlygas iš anksto suderinti su draudimo kompanija. Dėl procedūros apmokėjimo patvirtinimo teiraukitės „Northway“ medicinos centro kasoje.

Paslaugos kaina

Paslaugos pavadinimas Paslaugos kaina € Paslauga gali būti kompensuojama PSDF lėšomis

Hemorojaus šalinimo opercija THD naudojant TRILOGY sistemą

Taip
Paslaugas teikiantys gydytojai

MiglėKYBRANSIENĖ

Bendrosios chirurgijos gydytoja, proktologė
  • lt , en , ru
  • Klaipėda, Naujoji Uosto g. 9

AlgirdasPALŠIS

Gydytojas chirurgas
  • lt , en , ru
  • Kretinga, J. Basanavičiaus g. 80
Atgal
Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Vilniuje S. Žukausko g. 19 +370 5 264 4466 Internetu