Paieška
Darbo laikas

Vilnius

Kaunas

Klaipėda

Kretinga

Northway Kaunas

Medicinos centrai „Northway“ – vienos didžiausių kompleksinės medicinos, chirurgijos, reabilitacijos ir sveikatinimo paslaugas teikiančių gydymo įstaigų Lietuvoje, Latvijoje ir Jungtinėje Karalystėje. Profesionalūs specialistai, platus kokybiškų paslaugų spektras, jauki aplinka ir patogi vieta – mūsų medicinos centrų Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Kretingoje, Londone ir Rygoje privalumai.

2023 m. rugpjūtį duris atvėrusiame medicinos centre „Northway“ Kaune siūlomas platus kokybiškų paslaugų spektras: išsamios gydytojų specialistų konsultacijos, tikslūs tyrimai ir modernūs gydymo metodai.

Mūsų klinikoje Kaune yra teikiamos ir visos nevaisingumo gydymo bei pagalbinio apvaisinimo paslaugos, pagal individualiai kiekvienam pacientui sudarytą gydymo planą. Centre yra įrengta aukščiausius standartus atitinkanti laboratorija bei dirba plati patyrusių gydytojų specialistų komanda tam, kad visas nevaisingumo gydymo paslaugas galėtumėte gauti arčiau Jūsų.

Čia taip pat teikiamos dienos chirurgijos paslaugos – modernioje operacinėje atliekamos mažai invazyvios, organizmą ypatingai tausojančios ginekologinės, proktologinės, kraujagyslių ir urologinės operacijos. Pacientai tai ypač vertina, nes intervencija į organizmą būna minimali, o pooperacinis laikotarpis lengvas ir trumpas.

Medicinos centrų „Northway“ tikslas – teikiant modernias, kokybiškas ir saugias medicinos paslaugas, padėti žmonėms kuo greičiau sugrįžti į kasdienį gyvenimą. Susirgote? Nusprendėte pasitikrinti profilaktiškai? Nepavyksta pastoti? Laukiame Jūsų ir esame pasiruošę Jums padėti.


Naujienlaiškis

Registruokitės ir gaukite specialius pasiūlymus bei akcijas pirmieji:

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiprenumeravote!

Būtinas jūsų sutikimas su Privatumo politika
Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Vilniuje S. Žukausko g. 19 +370 5 264 4466 Internetu