Paieška
Darbo laikas

Vilnius

Kaunas

Klaipėda

Kretinga

Medicininė akupunktūra

Kas yra akupunktūra?

Refleksoterapija – biologiškai aktyvių taškų stimuliavimas, įprastai atliekamas gydymo tikslais ar bendrai savijautai gerinti. Kaip vienas iš refleksoterapijos metodų yra išskiriama akupunktūra – taškinis gydymas plonomis adatomis.

Medicininė akupunktūra. Akupunktūros taškai.

Nors akupunktūra yra žinoma kaip tradicinis kinų medicinos gydymo metodas, ši procedūra sparčiai populiarėja ir Vakarų šalyse. Anot kinų tradicinės medicinos, gyvybės energija – CHI – žmogaus kūne juda per specialius kanalus – meridianus. Sutrikus CHI energijos judėjimui, žmogus pradeda jausti įvairius negalavimus. Teigiama, kad būtent akupunktūra gali atstatyti CHI energijos tekėjimą ir sugrąžinti gerą savijautą.

Vakaruose praktikuojama medicininė akupunktūra taikoma remiantis paciento nusiskundimais, jo ligos istorija bei pasitelkiant dabartines anatomijos, fiziologijos ir patologijos žinias. Pagrindinis faktorius, lemiantis sėkmingus rezultatus bei esminis šios procedūros principas – tiesioginis organų ryšys su jų aktyviais taškais. Kiekvienos procedūros metu pacientui yra parenkami reikiami akupunktūros taškai, kurie veikiami stimuliuojant nervus, raumenis ir jungiamuosius audinius. Pakanka vien tik išorinio taško dirginimo, jog būtų sukeltas refleksinis organo atsakas.

Teigiama, kad akupunktūra gali pagerinti kraujo cirkuliaciją, paskatinti kolageno ir elastino gamybą, stiprinti imuninę sistemą, stimuliuoti organizmo natūralius gijimo procesus, mažinti arba visiškai panaikinti skausmą, atpalaiduoti endorfiną, dopaminą, serotoniną bei daryti įtaką hormonų gamybai.

Komplikacijų rizika, susijusi su akupunktūros procedūra, yra nedidelė, jeigu ją atlieka patyręs ir sertifikuotas akupunktūros specialistas. Procedūros metu naudojamos vienkartinės ir sterilios adatos, todėl infekcijos rizika yra minimali. Po procedūros vietos, kuriose buvo smeigiamos adatėlės, gali būti skausmingos, vos pakraujuoti ar atsirasti mėlynės, tačiau tai yra įprasta organizmo reakcija į dirginimą, nekelianti pavojaus sveikatai.

Visgi, akupunktūra tinkama ne kiekvienam. Būtinai informuokite akupunktūros specialistą, jeigu jūs:
• Turite kraujavimo sutrikimų. Kraujavimo ir mėlynių atsiradimo šansai didesni, jei jums nekreša kraujas arba vartojate kraują skystinančius vaistus.
• Esate nėščia. Kai kurie akupunktūros taškai stimuliuoja gimdos susitraukimus, o tai gali iššaukti priešlaikinį gimdymą.

Dažniausi akupunktūra gydomi sveikatos sutrikimai

• Besitęsiantis skausmas – akupunktūra gali padėti kenčiantiems nugaros ar sąnarių skausmus, dantų skausmą, migreną. Taip pat galimas trišakio nervo gydymas akupunktūra.
• Lėtinis nuovargis – akupunktūra gali padėti sumažinti lėtinio nuovargio simptomus, tokius kaip stresas, pervargimas, nerimas ar nemiga.
• Alergijos – akupunktūra gali padėti turintiems odos alergiją, egzemą, šienligę.
• Kvėpavimo ir kitos LOR sistemos ligos – akupunktūra gali padėti gydant bronchitą, sinusitą ar astmą.
• Hormonų disbalansas – akupunktūra gali padėti gydant mėnesinių ciklo sutrikimus, taip pat sumažinti menopauzės simptomus.
• Vaisingumo sutrikimai – akupunktūra gali sumažinti streso poveikį ir padidinti gimdos kraujotaką.
• Virškinimo trakto ligos – akupunktūra gali sumažinti gastrito, dirgliosios žarnos sindromo, refliukso keliamus simptomus.
• Odos problemos – akupunktūra gali sumažinti odos bėrimus ir raukšleles, pagerinti odos stangrumą ir tonusą.
• Priklausomybės – akupunktūra gali sumažinti priklausomybę alkoholiui bei rūkymui.

Akupunktūros gydytojo konsultacija

Medicinos centre „Northway“ Vilniuje teikiamos patyrusios medicininės akupunktūros gydytojos konsultacijos bei atliekamos akupunktūros procedūros įvairiems negalavimams gydyti. Konsultacijos metu akupunktūros specialistė, atsižvelgiant į paciento nusiskundimus ir sveikatos būklę, sudarys tinkamiausią gydymo kursą. Gydymo kursui reikalingų procedūrų kiekis kiekvienam atvejui individualus, priklausomai nuo paciento būklės bei negalavimų.
Medicininė akupunktūra gali būti taikoma kaip atskira procedūra arba kaip papildomas gydymas šalia esamo tradicinės medicinos gydymo.

Medicininės akupunktūros gydytojo konsultacija
Paslaugos pavadinimas Paslaugos kaina € Paslauga gali būti kompensuojama PSDF lėšomis
Informacija ruošiama
Medicininės akupunktūros procedūros
Paslaugos pavadinimas Paslaugos kaina € Paslauga gali būti kompensuojama PSDF lėšomis
Informacija ruošiama
Pasinaudokite partnerių pasiūlymais:
Medicininės akupunktūros gydytojai

NadjaGIRCIS SATYRO

Medicininės akupunktūros gydytoja
  • lt , en , gestų (lietuvių)
  • Vilnius, S. Žukausko g. 19

Atsiliepimai

Visi atsiliepimai
Rasa | 2019 Gegužės 16 d.Labai patiko medicinos personalas, gydytojo suteikta informacija. Gydytoja anesteziologė viską išsamiai papasakojo. Slaugytojos labai rūpestingos ir dėmesingos. Esu dėkinga gydytojui Makulavičiui, anesteziologei, slaugytojoms. AČIŪ!
Genutė | 2019 Birželio 16 d.Labai patiko dėmesingumas, supratimas, paslaugų kokybė. Personalas labai prižiūri ir visada suteikia reikiamą pagalbą. 10 balų iš 10! Ačiū gydytojui M. Šakaliniui bei visam personalui už priežiūrą ir rūpestį. Už gerai ir nuoširdžiai atliekamą darbą, kai jauti, kad tu tikrai rūpi. Viskas labai kokybiška ir profesionalu.
Ugnė | 2019 Liepos 3 d.Didelis ačiū gydytojai Ernestai Morozaitei už puikiai atliktą operaciją, nuoširdų dėmesį ir neblėstantį optimizmą. Taip pat dėkoju Northway chirurgijos centro darbuotojams už profesionalumą, o ypač centro slaugytojoms už rūpestį ir draugiškumą.
Laura, C. | 2019 Liepos 3 d.Žydrūnas Žėba (Vaisingumo klinika) - gydytojas tikrąją to žodžio prasme. Tai ypač svarbu, kai kalbama apie norą ir galimybes susilaukti vaikučio (sunkų ir sudetingą IVF kelią). Tai gydytojas, kuris yra supratingas, maloniai, ramiai, kantriai išklauso, išsamiai atsako į visus klausimus ir priima pačius saugiausius bei tikslingiausius sprendimus dėl ...
Kazlauskas | 2019 Liepos 4 d.Didelis AČIŪ sesutei Giedrei už jos sugaištą laiką po darbo dėl mano sveikatos problemų ir daktarei Astai Mastavičiūtei. Pati geriausia komanda.
Laura | 2019 Liepos 16 d.Rekomenduojam, kam aktualu estetinė chirurgija, kūno kontūro korekcija, injekcijos - vienareikšmiškai savo srities virtuozas, pats geriausias chirurgas Darius Jauniškis. Didžiausios rekomendacijos ir didžiausias ačiū už viską!
Monika | 2019 Liepos 16 d.Noriu padėkoti daktarui K. Bliznikui už išsamią kolsultaciją ir sėkmingai atliktą operaciją! Taip pat labai didelis ačiū slaugytojoms Boženai ir Galinai už nepaprastą priežiūrą po operacijos.
Halina M. | 2019 Liepos 16 d.Dėkoju nuostabiai gydytojai Astai Mastavičiūtei už gydymą ir priežiūrą, už nuoširdų bendravimą. Gydytoja, pas kurią lankiausi su pasitikėjimu ir visada žinojau, kad suteiks pagalbą. Nuoširdus ačiū.
Marius B. | 2019 Liepos 16 d.Noriu pagirti higienistę Editą Dvareckaitę už profesionalumą atliekant savo darbą, bei malonų bendravimą. Pirmą kartą lankiausi jūsų įstaigoje ir tikrai likau patenkintas tiek priėmimu, tiek specialistės darbu. Laikas tikrai neprailgo procedūros metu, nejaučiau jokio diskomforto, nustebino specialistės atidumas bei susidomėjimas! Edita uždavė nemaž...
Agnė J. | 2019 Liepos 16 d.Šilčiausiai dėkoju gydytojui Bružui už išsamią konsultaciją, atidumą ir žmogiškumą. Sveikatos ir stiprybės jums.
Visi atsiliepimai
Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Vilniuje S. Žukausko g. 19 +370 5 264 4466 Internetu