Paieška
Darbo laikas

Vilnius

Kaunas

Klaipėda

Kretinga

Northway Kretinga

Northway Kretinga centro fasadas

Medicinos centrai „Northway“ – vienos didžiausių kompleksinės medicinos, chirurgijos, reabilitacijos ir sveikatinimo paslaugas teikiančių gydymo įstaigų Lietuvoje, Latvijoje ir Jungtinėje Karalystėje. Profesionalūs specialistai, platus kokybiškų paslaugų spektras, jauki aplinka ir patogi vieta – mūsų medicinos centrų Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Kretingoje, Londone ir Rygoje privalumai.

Mūsų centre Kretingoje siūlomas platus kokybiškų paslaugų spektras: išsamios gydytojų specialistų konsultacijos, tikslūs tyrimai ir modernūs gydymo metodai.

Specializuojamės dienos chirurgijos srityje, atliekame įvairias operacijas, kurioms taikome sveikatą tausojančius chirurginius metodus. Pacientai tai ypač vertina, nes intervencija į organizmą būna minimali, o pooperacinis laikotarpis lengvas ir trumpas.

Kruopščiai ir atsakingai renkame savo komandą, ypatingą dėmesį skiriame paslaugų kokybei ir saugumui, nuolat investuojame į medicinos įrangą bei kitas moderniąsias technologijas.

Medicinos centrų „Northway“ tikslas – teikiant modernias, kokybiškas ir saugias medicinos paslaugas, padėti žmonėms kuo greičiau sugrįžti į kasdienį gyvenimą. Susirgote? Nusprendėte pasitikrinti profilaktiškai? Laukiame Jūsų ir esame pasiruošę Jums padėti.


Naujienlaiškis

Registruokitės ir gaukite specialius pasiūlymus bei akcijas pirmieji:

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiprenumeravote!

Būtinas jūsų sutikimas su Privatumo politika
Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Vilniuje S. Žukausko g. 19 +370 5 264 4466 Internetu