Paieška
Darbo laikas

Vilnius

Kaunas

Klaipėda

Kretinga

Grožio injekcijos ir procedūros

Medicinos centruose „Northway“ atliekamos grožio injekcijos bei procedūros, greitai ir efektyviai koreguojančios amžiaus ar kitų veiksnių sąlygotus odos pakitimus: odos atjauninimas „Prostrolane“ injekcijomis, raukšlių lyginimas hialurono rūgšties injekcijomis, mimikos raukšlių korekcija botulino toksino injekcijomis, kolageno stimuliacijos injekcijos ir kt. Klinika taip pat siūlo lūpų putlinimą hialurono rūgšties injekcijomis (lūpų augmentaciją) bei gausaus prakaitavimo gydymą botulino toksino injekcijomis.

Kada pradėti ir ką galima patobulinti grožio injekcijomis?

Daugeliui kyla klausimas – kada prireikia grožio injekcijų? Kokio amžiaus pradėti jas leistis, norint išsaugoti odos grožį bei jaunatviškumą? Estetinės medicinos specialistai sako, kad griežtos amžiaus ribos nėra – problemą reikia spręsti jai atsiradus. Kiekvienas mūsų esame skirtingas. Skirtingu metu pastebimi ir senėjimo požymiai. Vieniems raukšlės atsiranda 30-ties, kitiems 40-ties metų, o kai kuriems dar vėliau. Jeigu manote, kad Jūsų natūralūs bruožai nėra tokie taisyklingi, kokių norėtumėte, oda prarado drėgmę ir elastingumą, pastebėjote besiformuojančias raukšles ar kitus nepageidaujamus pokyčius – galbūt atėjo metas pasikonsultuoti su estetinės medicinos specialistu ir išvaizdos patobulinimui pasitelkti grožio injekcijas. Pasak specialistų, mimikos raukšles koreguojančios botulino toksino injekcijos gali būti naudojamos ne tik raukšlių korekcijai, bet ir jų profilaktikai. Anksčiau pradėtos leisti injekcijos blokuoja nevalingas mimikas ir vėlina raukšlių atsiradimą. Tai itin aktualu emocingiems žmonėms, kurių raumenų aktyvumas labai didelis.

Hialurono rūgšties užpildai skirti įvairioms veido sritims. Jie padeda efektyviai sumažinti ar panaikinti raukšles kaktos, tarpuakio, akių, burnos, nosies, lūpų, kaklo, dekolte, rankų srityse, pakelti skruostus, paputlinti lūpas, koreguoti smakro kontūrus ir žandikaulio liniją, modeliuoti ir atkurti konkrečių veido bruožų kontūrus, suteikti odai ilgalaikį drėkinimą, atstatyti jos tūrį, putlumą, pagerinti elastingumą, taip sugrąžinant sveiką, gaivią, jaunatvišką išvaizdą. Šių grožio injekcijų efektas matomas iš karto po procedūros.

Botulino toksino injekcijos atliekamos siekiant pastebimai sušvelninti ar net visiškai panaikinti vadinamąsias „žąsies kojeles“ ties išoriniais akių kampais, rūpesčio raukšles tarp akių, kaktos ir kitas mimikos raukšles, pakelti nusileidusius lūpų kampučius. Botulino toksino injekcijos blokuoja hiperaktyvius raumenis, atsakingus už mimikos raukšlių formavimąsi. Jiems nustojus susitraukinėti, raukšlės išsilygina. Procedūros efektas pradeda matytis po 3–5 dienų, o galutiniu rezultatu galima džiaugtis praėjus maždaug po dviejų savaičių.

Svarbu žinoti, kad profesionaliai hialurono rūgšties ir botulino injekcijos gali būti atliktos tik gydymo įstaigose, kvalifikuotų plastikos chirurgų ar gydytojų dermatologų. Saugiai procedūrai ir kokybiškam rezultatui svarbus tinkamai parinktas preparatas, jo kiekis, sterilumas, išmanymas apie odos struktūrą bei galimas jos reakcijas ir komplikacijas. Gydytojų žinios leidžia parinkti optimalią preparatų dozę ir tinkamas injekcijoms vietas. Labai svarbu ir tai, jog klinikoje išvengsite ir rizikos, kad procedūroms bus naudojami abejotinos kokybės, nesertifikuoti botulino toksino ir hialurono rūgšties preparatai.

Kiek laiko trunka grožio injekcijų efektas?

Grožio injekcijų efektas priklauso nuo individualių odos sąvybių. Hialurono rūgšties užpildų rezutatai gali išlikti nuo 9 iki 24 mėn. Užpildams natūraliai išsisklaidžius, raukšlės tampa nebe tokios gilios, todėl atliekant procedūras pakartotinai, užpildo įprastai prireikia mažiau.

Botulino toksino injekcijų efektas tęsiasi apie 6–12 mėnesių. Norint nuolatinio efekto, vėliau rekomenduojama injekcijas pakartoti. Ilgainiui jų poveikis ilgėja, taip pat prarandamas mimikos raukšlių formavimąsi lemiantis įprotis raukytis.

Ar grožio injekcijos skausmingos?

Prieš atliekant grožio injekcijas oda vietiškai nuskausminama. Preparatas plona adata suleidžiamas į reikiamus taškus, todėl injekcijos metu gali būti juntamas tik nežymus skausmas ir diskomfortas. Šiuolaikiniuose užpilduose yra lidokaino, padedančio galimą diskomfortą dar labiau sumažinti. Nors atliekant procedūrą oda pažeidžiama minimaliai, injekcijų vietose ji gali šiek tiek parausti ar patinti, kartais atsiranda nedidelės mėlynės. Nors, atsižvelgiant į tai, kokia procedūra buvo atlikta, daugeliu atveju prie įprastos veiklos galima grįžti jau tą pačią dieną, gydytojas gali patarti kurį laiką vengti būti saulėje ar dideliame šaltyje, lankytis pirtyje.

Medicinos centruose „Northway“ injekcijas atlieka ilgametę patirtį turintys plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojai bei gydytojai dermatologai, atidžiai įsiklausantys į kiekvieno paciento lūkesčius ir visada pasiūlantys geriausiai jų poreikius atitinkančius sprendimus. Siekiant aukščiausios kokybės rezultatų injekcijoms naudojami tik laiko patikrinti, pasaulyje pripažintų gamintojų preparatai. Grožio injekcijas galima derinti su kitomis estetinėmis procedūromis, pavyzdžiui, mezoterapija ar biorevitalizacija. Ilgametę patirtį turintys mūsų grožio procedūrų specialistai visuomet patars ir padės nuspręsti, kokias procedūras Jums atlikti, kad pasiektumėte norimus rezultatus.

Hialurono injekcijos raukšlių korekcijai
Procedūros atliekamos tik kartu su gydytojo konsultacija
Paslaugos pavadinimas Paslaugos kaina €
Norėdami matyti paslaugas ir jų kainas pasirinkite miestą
Redermalizacija

nuo 235 €

Redermalizacija su hialurono ir gintaro rūgštimis Xela Rederm

330-390 €

160-360 €

Redermalizacija su Electri

150-390 €

150-396 €

Veido raukšlių ir kontūrų korekcija Radiesse injekcijomis (1,5 ml)

380 €

380 €

Veido raukšlių lyginimas Juvederm Ultra Smile injekcijomis (0,55 ml)

250 €

188 €

Raukšlių lyginimas Neauvia Organic Stimulate injekcijomis (1 ml)

280 €

250-270 €

Raukšlių lyginimas, kontūro ryškinimas su Volume Fillmed

275-295 €

Vidutinių ir gilių raukšlių lyginimas su Universal Fillmed (1,2 ml)

250-270 €

Paviršinių ir mažų raukšlių lyginimas su Fine Lines Fillmed

225 €

Veido procedūra su Juvederm Nr.2 injekcijomis

240 €

Veido raukšlių lyginimas Juvederm Nr.3 injekcijomis

320 €

Veido raukšlių lyginimas Juvederm Nr.4 injekcijomis

340 €

Veido procedūra Juvederm Volume injekcijomis (1 ml)

360 €

Veido procedūra su Juvederm Volift injekcijomis (1 ml)

330 €

Veido procedūra Juvederm Volbella injekcijomis (1 ml)

300 €

Veido Bionutrilift procedūra

250-350 €

Veido raukšlių lyginimas Filorga X-HA injekcijomis

220 €

Veido procedūra su Universal Filorga

260 €

Veido procedūra su Volume Filorga

300 €

Veido procedūra su Fine Lines Filorga

250 €

Veido procedūra su Neauvia Organic Intense injekcijomis (1 ml)

200 €

Veido procedūra su Neauvia Organic Intense Man injekcijomis (1 ml)

230 €

Veido procedūra su Neauvia Organic Rheology injekcijomis (1 ml)

190 €

Paslaugas teikiantys gydytojai

Dr. ArūnasJANKAUSKAS

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas
 • lt , en , ru
 • Vilnius, S. Žukausko g. 19

IndrėSAKALAUSKAITĖ

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytoja
 • lt , en , ru
 • Vilnius, S. Žukausko g. 19

DariusJAUNIŠKIS

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas
 • lt , en , ru
 • Vilnius, S. Žukausko g. 19

Dr. JūratėGARBARAVIČIENĖ

Dermatovenerologė
 • lt , en , ru , de , fr
 • Vilnius, S. Žukausko g. 19

Dr. JūratėGRIGAITIENĖ

Dermatovenerologė, alergologė ir klinikinė imunologė, trichologė
 • lt , en , ru
 • Vilnius, S. Žukausko g. 19

RamunėJURČIUKONYTĖ

Dermatovenerologė
 • lt , en , ru
 • Vilnius, S. Žukausko g. 19

RaimondaMcGLONE

Dermatovenerologė
 • lt , en , ru
 • Vilnius, S. Žukausko g. 19

Doc. dr. RūtaGANCEVIČIENĖ

Dermatovenerologė
 • lt , en , ru
 • Klaipėda, Naujoji Uosto g. 9

MarijaSAKALAUSKAITĖ

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytoja
 • lt , en , ru , it
 • Klaipėda, Naujoji Uosto g. 9

RenaldasVAIČIŪNAS

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas
 • lt , en , ru , fr , pl
 • Klaipėda, Naujoji Uosto g. 9
 • Kretinga, J. Basanavičiaus g. 80.

AudriusŽIŽLIAUSKAS

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas
 • Klaipėda, Naujoji Uosto g. 9
Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Vilniuje S. Žukausko g. 19 +370 5 264 4466 Internetu