Paieška
Darbo laikas

Vilnius

Kaunas

Klaipėda

Kretinga

Grožio injekcijos ir procedūros

Medicinos centruose „Northway“ atliekamos grožio injekcijos bei procedūros, greitai ir efektyviai koreguojančios amžiaus ar kitų veiksnių sąlygotus odos pakitimus: odos atjauninimas „Prostrolane“ injekcijomis, raukšlių lyginimas hialurono rūgšties injekcijomis, mimikos raukšlių korekcija botulino toksino injekcijomis, kolageno stimuliacijos injekcijos ir kt. Klinika taip pat siūlo lūpų putlinimą hialurono rūgšties injekcijomis (lūpų augmentaciją) bei gausaus prakaitavimo gydymą botulino toksino injekcijomis.

Kada pradėti ir ką galima patobulinti grožio injekcijomis?

Daugeliui kyla klausimas – kada prireikia grožio injekcijų? Kokio amžiaus pradėti jas leistis, norint išsaugoti odos grožį bei jaunatviškumą? Estetinės medicinos specialistai sako, kad griežtos amžiaus ribos nėra – problemą reikia spręsti jai atsiradus. Kiekvienas mūsų esame skirtingas. Skirtingu metu pastebimi ir senėjimo požymiai. Vieniems raukšlės atsiranda 30-ties, kitiems 40-ties metų, o kai kuriems dar vėliau. Jeigu manote, kad Jūsų natūralūs bruožai nėra tokie taisyklingi, kokių norėtumėte, oda prarado drėgmę ir elastingumą, pastebėjote besiformuojančias raukšles ar kitus nepageidaujamus pokyčius – galbūt atėjo metas pasikonsultuoti su estetinės medicinos specialistu ir išvaizdos patobulinimui pasitelkti grožio injekcijas. Pasak specialistų, mimikos raukšles koreguojančios botulino toksino injekcijos gali būti naudojamos ne tik raukšlių korekcijai, bet ir jų profilaktikai. Anksčiau pradėtos leisti injekcijos blokuoja nevalingas mimikas ir vėlina raukšlių atsiradimą. Tai itin aktualu emocingiems žmonėms, kurių raumenų aktyvumas labai didelis.

Hialurono rūgšties užpildai skirti įvairioms veido sritims. Jie padeda efektyviai sumažinti ar panaikinti raukšles kaktos, tarpuakio, akių, burnos, nosies, lūpų, kaklo, dekolte, rankų srityse, pakelti skruostus, paputlinti lūpas, koreguoti smakro kontūrus ir žandikaulio liniją, modeliuoti ir atkurti konkrečių veido bruožų kontūrus, suteikti odai ilgalaikį drėkinimą, atstatyti jos tūrį, putlumą, pagerinti elastingumą, taip sugrąžinant sveiką, gaivią, jaunatvišką išvaizdą. Šių grožio injekcijų efektas matomas iš karto po procedūros.

Botulino toksino injekcijos atliekamos siekiant pastebimai sušvelninti ar net visiškai panaikinti vadinamąsias „žąsies kojeles“ ties išoriniais akių kampais, rūpesčio raukšles tarp akių, kaktos ir kitas mimikos raukšles, pakelti nusileidusius lūpų kampučius. Botulino toksino injekcijos blokuoja hiperaktyvius raumenis, atsakingus už mimikos raukšlių formavimąsi. Jiems nustojus susitraukinėti, raukšlės išsilygina. Procedūros efektas pradeda matytis po 3–5 dienų, o galutiniu rezultatu galima džiaugtis praėjus maždaug po dviejų savaičių.

Svarbu žinoti, kad profesionaliai hialurono rūgšties ir botulino injekcijos gali būti atliktos tik gydymo įstaigose, kvalifikuotų plastikos chirurgų ar gydytojų dermatologų. Saugiai procedūrai ir kokybiškam rezultatui svarbus tinkamai parinktas preparatas, jo kiekis, sterilumas, išmanymas apie odos struktūrą bei galimas jos reakcijas ir komplikacijas. Gydytojų žinios leidžia parinkti optimalią preparatų dozę ir tinkamas injekcijoms vietas. Labai svarbu ir tai, jog klinikoje išvengsite ir rizikos, kad procedūroms bus naudojami abejotinos kokybės, nesertifikuoti botulino toksino ir hialurono rūgšties preparatai.

Kiek laiko trunka grožio injekcijų efektas?

Grožio injekcijų efektas priklauso nuo individualių odos sąvybių. Hialurono rūgšties užpildų rezutatai gali išlikti nuo 9 iki 24 mėn. Užpildams natūraliai išsisklaidžius, raukšlės tampa nebe tokios gilios, todėl atliekant procedūras pakartotinai, užpildo įprastai prireikia mažiau.

Botulino toksino injekcijų efektas tęsiasi apie 6–12 mėnesių. Norint nuolatinio efekto, vėliau rekomenduojama injekcijas pakartoti. Ilgainiui jų poveikis ilgėja, taip pat prarandamas mimikos raukšlių formavimąsi lemiantis įprotis raukytis.

Ar grožio injekcijos skausmingos?

Prieš atliekant grožio injekcijas oda vietiškai nuskausminama. Preparatas plona adata suleidžiamas į reikiamus taškus, todėl injekcijos metu gali būti juntamas tik nežymus skausmas ir diskomfortas. Šiuolaikiniuose užpilduose yra lidokaino, padedančio galimą diskomfortą dar labiau sumažinti. Nors atliekant procedūrą oda pažeidžiama minimaliai, injekcijų vietose ji gali šiek tiek parausti ar patinti, kartais atsiranda nedidelės mėlynės. Nors, atsižvelgiant į tai, kokia procedūra buvo atlikta, daugeliu atveju prie įprastos veiklos galima grįžti jau tą pačią dieną, gydytojas gali patarti kurį laiką vengti būti saulėje ar dideliame šaltyje, lankytis pirtyje.

Medicinos centruose „Northway“ injekcijas atlieka ilgametę patirtį turintys plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojai bei gydytojai dermatologai, atidžiai įsiklausantys į kiekvieno paciento lūkesčius ir visada pasiūlantys geriausiai jų poreikius atitinkančius sprendimus. Siekiant aukščiausios kokybės rezultatų injekcijoms naudojami tik laiko patikrinti, pasaulyje pripažintų gamintojų preparatai. Grožio injekcijas galima derinti su kitomis estetinėmis procedūromis, pavyzdžiui, mezoterapija ar biorevitalizacija. Ilgametę patirtį turintys mūsų grožio procedūrų specialistai visuomet patars ir padės nuspręsti, kokias procedūras Jums atlikti, kad pasiektumėte norimus rezultatus.

Hialurono injekcijos
Paslaugos pavadinimas Paslaugos kaina € Paslauga gali būti kompensuojama PSDF lėšomis
Informacija ruošiama
Botulino injekcijos
Paslaugos pavadinimas Paslaugos kaina € Paslauga gali būti kompensuojama PSDF lėšomis
Informacija ruošiama
Gausaus prakaitavimo gydymas
Paslaugos pavadinimas Paslaugos kaina € Paslauga gali būti kompensuojama PSDF lėšomis
Informacija ruošiama
Grožio injekcijos
Paslaugos pavadinimas Paslaugos kaina € Paslauga gali būti kompensuojama PSDF lėšomis
Informacija ruošiama
Grožio procedūros
Paslaugos pavadinimas Paslaugos kaina € Paslauga gali būti kompensuojama PSDF lėšomis
Informacija ruošiama
Pasinaudokite partnerių pasiūlymais:
Paslaugas teikiantys gydytojai

MarijaSAKALAUSKAITĖ

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojai
 • lt , en , ru , it
 • Klaipėda, Naujoji Uosto g. 9

RenaldasVAIČIŪNAS

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas
 • lt , en , ru , fr , pl
 • Klaipėda, Naujoji Uosto g. 9
 • Kretinga, J. Basanavičiaus g. 80.

IndrėSAKALAUSKAITĖ

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytoja
 • lt , en , ru
 • Vilnius, S. Žukausko g. 19

DariusJAUNIŠKIS

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas
 • lt , en , ru
 • Vilnius, S. Žukausko g. 19

Dr. ArūnasJANKAUSKAS

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas
 • lt , en , ru
 • Vilnius, S. Žukausko g. 19

AudriusŽIŽLIAUSKAS

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas
 • Klaipėda, Naujoji Uosto g. 9

Atsiliepimai

Visi atsiliepimai
Rasa | 2019 Gegužės 16 d.Labai patiko medicinos personalas, gydytojo suteikta informacija. Gydytoja anesteziologė viską išsamiai papasakojo. Slaugytojos labai rūpestingos ir dėmesingos. Esu dėkinga gydytojui Makulavičiui, anesteziologei, slaugytojoms. AČIŪ!
Genutė | 2019 Birželio 16 d.Labai patiko dėmesingumas, supratimas, paslaugų kokybė. Personalas labai prižiūri ir visada suteikia reikiamą pagalbą. 10 balų iš 10! Ačiū gydytojui M. Šakaliniui bei visam personalui už priežiūrą ir rūpestį. Už gerai ir nuoširdžiai atliekamą darbą, kai jauti, kad tu tikrai rūpi. Viskas labai kokybiška ir profesionalu.
Ugnė | 2019 Liepos 3 d.Didelis ačiū gydytojai Ernestai Morozaitei už puikiai atliktą operaciją, nuoširdų dėmesį ir neblėstantį optimizmą. Taip pat dėkoju Northway chirurgijos centro darbuotojams už profesionalumą, o ypač centro slaugytojoms už rūpestį ir draugiškumą.
Laura, C. | 2019 Liepos 3 d.Žydrūnas Žėba (Vaisingumo klinika) - gydytojas tikrąją to žodžio prasme. Tai ypač svarbu, kai kalbama apie norą ir galimybes susilaukti vaikučio (sunkų ir sudetingą IVF kelią). Tai gydytojas, kuris yra supratingas, maloniai, ramiai, kantriai išklauso, išsamiai atsako į visus klausimus ir priima pačius saugiausius bei tikslingiausius sprendimus dėl ...
Kazlauskas | 2019 Liepos 4 d.Didelis AČIŪ sesutei Giedrei už jos sugaištą laiką po darbo dėl mano sveikatos problemų ir daktarei Astai Mastavičiūtei. Pati geriausia komanda.
Laura | 2019 Liepos 16 d.Rekomenduojam, kam aktualu estetinė chirurgija, kūno kontūro korekcija, injekcijos - vienareikšmiškai savo srities virtuozas, pats geriausias chirurgas Darius Jauniškis. Didžiausios rekomendacijos ir didžiausias ačiū už viską!
Monika | 2019 Liepos 16 d.Noriu padėkoti daktarui K. Bliznikui už išsamią kolsultaciją ir sėkmingai atliktą operaciją! Taip pat labai didelis ačiū slaugytojoms Boženai ir Galinai už nepaprastą priežiūrą po operacijos.
Halina M. | 2019 Liepos 16 d.Dėkoju nuostabiai gydytojai Astai Mastavičiūtei už gydymą ir priežiūrą, už nuoširdų bendravimą. Gydytoja, pas kurią lankiausi su pasitikėjimu ir visada žinojau, kad suteiks pagalbą. Nuoširdus ačiū.
Marius B. | 2019 Liepos 16 d.Noriu pagirti higienistę Editą Dvareckaitę už profesionalumą atliekant savo darbą, bei malonų bendravimą. Pirmą kartą lankiausi jūsų įstaigoje ir tikrai likau patenkintas tiek priėmimu, tiek specialistės darbu. Laikas tikrai neprailgo procedūros metu, nejaučiau jokio diskomforto, nustebino specialistės atidumas bei susidomėjimas! Edita uždavė nemaž...
Agnė J. | 2019 Liepos 16 d.Šilčiausiai dėkoju gydytojui Bružui už išsamią konsultaciją, atidumą ir žmogiškumą. Sveikatos ir stiprybės jums.
Visi atsiliepimai
Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Vilniuje S. Žukausko g. 19 +370 5 264 4466 Internetu