Paieška
Darbo laikas

Vilnius

Kaunas

Klaipėda

Kretinga

Grožio (plastinė) chirurgija

Medicinos centruose „Northway“ Vilniuje ir Klaipėdoje siūlomos profesionalios plastinės chirurgijos paslaugos – teikiamos išsamios ilgametę patirtį turinčių plastikos chirurgų konsultacijos, atliekamos veido ir kūno plastinės operacijos, hialurono ir botulino toksino injekcijos bei kitos grožio procedūros. Plastinės chirurgijos profesionalai vadovaujasi šiuolaikine grožio samprata – atlikdami reikiamas korekcijas, jie visada siekia išsaugoti kiekvieno žmogaus natūralumą ir individualumą. Plastinės chirurgijos tikslas – ne tik pakoreguoti žmogaus išvaizdą, bet ir grąžinti jam pasitikėjimą savimi ir suteikti galimybę jaustis laimingu savame kūne.

Kokiais klausimais konsultuoja plastikos chirurgas

Plastikos chirurgai konsultuoja visais su plastinėmis operacijomis susijusiais klausimais – pradedant nuo norimų korekcijų, operacijos plano aptarimo, baigiant operacijos kaina ir pooperacinio laikotarpio rekomendacijomis.     

Plastikos chirurgai konsultuoja dėl audinių šalinimo operacijų (tarp jų riebalų nusiurbimas), implantų įdėjimo (į krūtis, tam tikras veido sritis, sėdmenis ir kt.), veido kontūrų, viršutinių bei apatinių akių vokų, ausų kaušelių, nosies koregavimo, taip pat grožio injekcijų.

Kada reikalinga plastikos chirurgo konsultacija

Atvykti į konsultaciją pas plastikos chirurgą rekomenduojama tada, kai žmogus nuolat galvoja apie įgytą ar igimtą bruožą savo išvaizdoje ir mano, kad jį pakoregavus, pastebimai pagerės jo savijauta ir gyvenimo kokybė. Psichologiniai tyrimai rodo, kad po plastinių operacijų daugelis žmonių iš tiesų džiaugiasi ne tik dailesne išvaizda – padidėja jų pasitikėjimas savimi, pagerėja emocinė būsena.

Plastinė chirurgija gali pastebimai pagerinti gyvenimo kokybę ir pašalindama daugelį metų varginančias sveikatos problemas. Didelių krūtų sumažinimo operacija padeda atsikratyti nugaros, sprando skausmų, po vokų korekcijos pagerėja matymo laukas. Todėl,  jeigu esate įsitikinęs, kad dėl patobulintos išvaizdos pasijausite geriau, labiau pasitikėsite savimi, atvykite pasikonsultuoti su plastikos chirurgu.

Kaip pasiruošti apsilankymui pas plastikos chirurgą

Prieš pasirinkdami gydytoją, vertėtų pasidomėti jo patirtimi, kvalifikacija, paskaityti atsiliepimus – tai padės gauti naudingos informacijos, o pasirinkimas bus lengvesnis.

Prieš bet kokią plastinę operaciją būtina plastikos chirurgo konsultacija. Tam, kad ji būtų kuo naudingesnė, prieš konsultaciją rekėtų apgalvoti savo tikslus ir lūkesčius, juos kuo aiškiau perteikti gydytojui. Tai specialistui padeda geriau suprasti paciento poreikius ir pasiūlyti tinkamiausią sprendimą. Apgalvokite ir užsirašykite rūpimus klausimus – juos taip pat galėsite aptarti su plastikos chirurgu. Nesidrovėkite klausti bet ko, kas aktualu ar kelią nerimą – juk turėsite progą gauti patikimus atsakymus iš savo srities specialisto. Nebijokite klausti apie plastikos chirurgo patirtį, paprašyti parodyti atliktų operacijų rezultatus. Tai padės pasitikėti gydytoju, jaustis ramiau bei lengviau įsivaizduoti, kokio rezultato galima tikėtis.

Kokiose srityse specializuojasi plastikos chirurgai

Plastikos chirurgai gali specializuotis keliose srityse, kurių pagrindinės – estetinė, rekonstrukcinė chirurgija ir mikrochirurgija. Privačioje medicinos klinikoje dažniausiai atliekamos estetinės operacijos, kurių tikslas – išvaizdos pagerinimas. Vieni plastikos chirurgai gali specializuotis veido operacijose, tokiose kaip vokų plastika, ausų, nosies korekcija, veido patempimas. Kitų specializacija – kūno operacijos: krūtų didinimas implantais, krūtų mažinimas, pakėlimas, krūtų implantų keitimas, ginekomastijos, pilvo plastikos operacijos, riebalų nusiurbimas, kūno kontūravimas, „Mommy Makeover“ ir kt. Nors dauguma plastikos chirurgų atlieka tiek veido, tiek kūno operacijas, visgi beveik kiekvienas jų turi tokias, kuriomis domisi labiausiai ir atlieka dažniausiai, o nuolat tobulinamos žinios bei įgyta patirtis leidžia pasiekti geriausių rezultatų.

Kokios plastinės operacijos yra populiariausios?

Estetinės chirurgijos specialistų teigimu, populiariausios – krūtų plastinės operacijos. Nemaža dalis moterų jaučia nepasitenkinimą savo krūtine, o krūtų plastinės operacijos gali suteikti geidžiamą krūtinės formą ir tobulas moteriškumo proporcijas. Labai didelės krūtys taip pat gali sukelti tiek fizinį, tiek psichologinį diskomfortą, todėl vis daugiau moterų kreipiasi dėl jų sumažinimo.

Sparčiai populiarėja ir riebalų nusiurbimas. Tai – saugus ir patikimas metodas pilvo, juosmens, sėdmenų, šlaunų ir kelių sričių korekcijai. Tačiau svarbu žinoti, kad ši operacija atliekama siekiant pašalinti lokalizuotas riebalų sankaupas, kurių neįmanoma pašalinti dietų ar sporto pagalba, bet netinkama norint atsikratyti nereikalingo viršsvorio.

Vis dažniau atliekamas ir kūno kontūravimas, padedantis suformuoti proporcingą ir dailų kūno kontūrą. Kūno kontūrų korekcijos metu iš tų kūno vietų, kuriose poodinių riebalų perteklius deformuoja kūno kontūrą, išsiurbiami poodiniai riebalai ir, specialiai juos paruošus, persodinami į kitas pageidaujamas kūno sritis, taip padidinant jų tūrį ar koreguojant jų formą. Riebalais taip pat galima išlyginti gilesnes raukšles, koreguoti kūno sričių defektus, atjauninti odą.

Kūdikį pagimdžiusios ir maitinusios moterys dažnai kreipiasi dėl „Mommy Makeover“ operacijos, kurios metu, siekiant atkurti iki gimdymo turėtas kūno formas, kompleksiškai koreguojamos nepasitenkinimą keliančios kūno vietos. Dažniausiai šią operaciją sudaro pilvo plastika, kartu atliekant riebalų nusiurbimą bei krūtinės pakėlimą, o, esant poreikiui, ir didinimą implantais.

Dažniausia veido srities estetinė operacija – vokų korekcija. Vokų plastika atliekama, kai jaučiamas fizinis ir/ar psichologinis diskomfortas dėl akipločio susiaurėjimo, esant viršutinių vokų nusileidimui, riebalinėms išvaržos, odos pertekliui ar apatinių vokų riebalinėms išvaržos. Vokų plastinė operacija sugrąžina ne tik jaunatviškesnę išvaizdą, gyvybiškesnį žvilgsnį, bet ir geresnį regėjimą.

Vyrai dažniausiai kreipiasi dėl ginekomastijos (pieno liaukų padidėjimo). Ginekomastijos operacija sugrąžina vyriškas formas ir pasitikėjimą savimi.

Ar plastinės operacijos rezultatai yra ilgalaikiai?  

Operacijos rezultatų ilgaamžiškumas priklauso nuo daugelio veiksnių, tokių kaip operacijos rūšis, paciento amžius, individualios odos ypatybės, gyvenimo būdas ir kt. Svarbu suprasti, kad plastinė operacija negali sustabdyti natūralaus senėjimo proceso ar užkirsti kelio kitoms veido ir kūno pokyčių priežastims. Kiekvienu atveju tai, kiek apytiksliai laiko išliks rezultatas, aptarsite konsultacijos su plastikos chirurgu metu. Gydytojas taip pat pateiks naudingų rekomendacijų dėl gyvenimo būdo, mitybos, rizikos veiksnių, žalingų įpročių, padėsiančių ilgiau džiaugtis plastinės operacijos rezultatais.

Plastikos chirurgo konsultacija
Paslaugos pavadinimas Paslaugos kaina € Paslauga gali būti kompensuojama PSDF lėšomis
Norėdami matyti paslaugas ir jų kainas pasirinkite miestą
Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojo konsultacija

90 €

65 €

65 €

Nuotolinė plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojo konsultacija

40 €

Randų ir odos darinių plastinės operacijos
Paslaugos pavadinimas Paslaugos kaina € Paslauga gali būti kompensuojama PSDF lėšomis
Norėdami matyti paslaugas ir jų kainas pasirinkite miestą
Rando pašalinimas (be plastikos)

250 €

Randų plastika

500 - 1000 €

200 €

200 €

Apgamo / gerybinio odos darinio šalinimas (chirurginiu būdu)

nuo 135 €

570 €

193 €

Lipomos šalinimas vaikams

811,75 €

Taip
Lipomos šalinimas vaikams atliekant plastiką

941,75 €

Taip
Hemangiomos šalinimas (maža-didelė)

621,75 - 1081,75 €

Taip
Veido/kaklo gerybinių navikų šalinimas (maži-dideli)

1015,44 - 1365,44 €

Taip
Veido/kaklo gerybinių navikų šalinimas atliekant plastiką

1235,44 - 1465,44 €

Taip
Odos gerybinių darinių šalinimas (vidutiniai-dideli)

303,18 - 533,18 €

Taip
Odos gerybinių darinių šalinimas atliekant plastiką (vidutiniai)

723,18 €

Taip
Ausies gerybinių navikų šalinimas (maži-dideli)

353,18 - 733,18 €

Taip
Įgimto nepiktybinio apgamo šalinimas (vaikams)

751,75 €

Taip
Įgimto nepiktybinio apgamo šalinimas (vaikams) atliekant plastiką

841,75 €

Taip
Odos melanocitinių apgamų šalinimas (vidutiniai-dideli)

453,18 - 663,18 €

Taip
Odos melanocitinių apgamų šalinimas (vidutiniai-dideli) atliekant plastiką

663,18 - 933,18 €

Taip
Odos piktybinių navikų šalinimas (maži-dideli)

403,18 - 843,18 €

Taip
Odos piktybinių navikų šalinimas (maži-dideli) atliekant plastiką

503,18 - 983,18 €

Taip
Paslauga gali būti kompensuojama Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto lėšomis. Pacientas savo iniciatyva gali pasirinkti mokamas papildomas nemedicinines paslaugas, susijusias su atliekama procedūra. Nakvynės kaina į paslaugos kainą neįskaičiuota.

SVARBU: Pacientams, turintiems papildomą sveikatos draudimą ir planuojantiems operacinį gydymą medicinos centre, būtina apmokėjimo sąlygas iš anksto suderinti su draudimo kompanija. Dėl procedūros apmokėjimo patvirtinimo teiraukitės „Northway“ medicinos centro kasoje.
Pasinaudokite partnerių pasiūlymais:
Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojai

Dr. ArūnasJANKAUSKAS

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas
 • lt , en , ru
 • Vilnius, S. Žukausko g. 19

DariusJAUNIŠKIS

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas
 • lt , en , ru
 • Vilnius, S. Žukausko g. 19

IndrėSAKALAUSKAITĖ

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytoja
 • lt , en , ru
 • Vilnius, S. Žukausko g. 19

MarijaSAKALAUSKAITĖ

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytoja
 • lt , en , ru , it
 • Klaipėda, Naujoji Uosto g. 9

RenaldasVAIČIŪNAS

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas
 • lt , en , ru , fr , pl
 • Klaipėda, Naujoji Uosto g. 9
 • Kretinga, J. Basanavičiaus g. 80.

AudriusŽIŽLIAUSKAS

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas
 • Klaipėda, Naujoji Uosto g. 9
Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Vilniuje S. Žukausko g. 19 +370 5 264 4466 Internetu