Paieška
Darbo laikas

Vilnius

Kaunas

Klaipėda

Kretinga

Sveikatinimas

Sveikatinimo procedūros padeda sustiprinti sveikatą, atgauti jėgas, palaikyti darbingumą, įveikti įtampą, visuomet būti kupiniems energijos ir neprarasti gyvenimo tempo.

Sveikatinimo paslaugų nauda

Sveikata – tai ne tik ligų nebuvimas, bet ir fizinė, psichologinė bei socialinė žmogaus gerovė.  Moksliniais tyrimais įrodyta, kad sveikatos stiprinimo priemonės ne tik padeda atgauti jėgas, palaikyti darbingumą, stiprina imunitetą, organizmo atsparumą įvairioms ligoms, mažina traumų riziką – jos taip pat suteikia energijos, padeda įveikti stresą, gerina nuotaiką, emocinę būseną, bendrą savijautą ir taip užtikrina pastebimai geresnę gyvenimo kokybę.

Medicinos centruose „Northway” siūlomos įvairios sveikatos stiprinimo paslaugos: mankšta salėje ir vandenyje nėščiosioms ir moterims po gimdymo, kūdikių plukdymas, gydomosios mankštos ir plaukimo pamokos kūdikiams ir vaikams, gydomieji masažai, liekninamieji masažai ir kitos kūno puoselėjimo procedūros.

Populiariausios sveikatinimo paslaugos ir programos

Sveikatinimo masažai stebuklingai veikia visą mūsų organizmą, pašalina stresą, įtampą ir padeda atsikratyti blogų minčių. Masažas padeda nuraminti skausmus, pašalinti nuovargį, jis gali būti pasitelkiamas ir grožio tikslu – norint patobulinti kūno formas ir džiaugtis lygesne, stangresne oda. Masažas ramina bei padeda atsipalaiduoti. Reguliarus masažas sumažina nervingumą, nuovargį, atpalaiduoja įsitempusius raumenis, nepaslankius sąnarius, suteikia žvalumo, pakelia nuotaiką ir pagerina savijautą. Po klasikinio masažo atslūgsta nugaros, galvos skausmai, suaktyvinama vidaus organų veikla, gyvybinės organizmo funkcijos.

Liposažas – tai efektyvus liekninamasis anticeliulitinis masažas, veikiantis giliuosius odos ir poodinius riebalų sluoksnius. Liposažo metu derinamos limfos apykaitos gerinimo, giluminio raumenų ir audinių masažo bei fizinės terapijos technikos užsistovėjusiam limfiniam skysčiui (limfoedemai) šalinti. Liposažas ne tik gerina medžiagų apykaitą, šalina limfos bei vandens sankaupas, pabrinkimus, šalina toksinus, bet ir tonizuoja raumenis, stangrina sudribusią kūno odą, mažina celiulitą. Gali būti atliekama apatinės kūno dalies (kojų, sėdmenų, klubų ir pilvo) ir viršutinės kūno dalies (rankų, krūtinės, nugaros) arba viso kūno liposažas. Efektyviausiai šis masažas veikia sudribusias odos sritis, tokias kaip pasmakrė, kaklas, taip pat apatinė sėdmenų zona.

Vakuuminis masažas itin efektyviai šalina celiulitą, padeda susigrąžinti puikias kūno linijas, lygią ir stangrią odą. Vakuuminiu masažu sėkmingai šalinami įsisenėjusio (II bei III stadijos) celiulito požymiai. Masažo metu suaktyvinama limfos apytaka, skatinama odos ir poodžio mikrocirkuliacija, gerinama kraujotaka ir spartinami riebalų „deginimo“ procesai (lipolizė), aktyvinama kolageno ir elastino skaidulų sintezė odoje, taip pat vyksta kur kas gilesni procesai infraląsteliniame lygyje. Vakuuminis masažas gerina raumenų tonusą, suardo sąaugas tarp riebalinių ląstelių, lygina ir stangrina odą. Po vakuuminių masažų kurso pastebimai pašviesėja strijos ir randai, išryškėja kūno kontūrai, oda tampa lygesnė, stangresnė, suaktyvėja kraujotaka, limfotaka, nebešąla galūnės, sumažėja kojų tinimas, pagerėja virškinimas ir miego kokybė.

Nėščiųjų mankšta vandenyje ir salėje padeda užtikrintigerą būsimos mamos fizinę bei psichinę būklę, o tai – labai svarbu kūdikio vystymuisi. Nėščiųjų mankšta vandenyje padeda lengviau išnešioti vaisių ir pasiruošti sklandžiam gimdymui, todėl pradėti mankštintis nėščiosioms rekomenduojama kuo anksčiau. Nėščiųjų mankštos dėka gerėja placentos kraujotaka, vaisius gauna daugiau deguonies, o tai labai svarbu jo vystymuisi. Taip pat gerėja nėščiosios nuotaika, o teigiamos emocijos labai svarbios būsimo kūdikio nervų sistemos formavimuisi.

Nėščiųjų mankšta stiprina raumenis, sąnarių raiščius, didina dubens sąnarių paslankumą, gerina tarpvietės raumenų kraujotaką bei elastingumą, mažina kraujo sąstovį venose, stiprina kraujagyslių sieneles ir taip užkerta kelią kojų venų išsiplėtimui ir hemorojaus mazgų formavimuisi, didina bendrą moters darbingumą. Nėščiųjų mankšta yra puiki priemonė nugaros skausmų profilaktikai ir raumenų tonusui palaikyti, ji išmoko reguliuoti stuburui tenkantį krūvį, kad būtų lengviau vaikščioti.

Mankšta po gimdymo vandenyje padeda kūdikio susilaukusioms moterims atgauti fizines jėgas, ankstesnes kūno formas ir pasitikėjimą savimi.Nėštumo metu priaugama svorio, pilvo raumenys išsitempia. Tad visiškai normalu, kad kūnas po gimdymo tampa ne toks grakštus ir tvirtas. Praėjus 3-6 savaitėms po gimdymo, raiščiai palaipsniui vėl atgauna buvusį savo ilgį ir elastingumą, tačiau raumenims atsistatyti sunkiau. Geriausias būdas sustiprėti ir susigrąžinti buvusias linijas yra mankšta vandenyje. Jos metu atliekami pratimai greitina organų bei jų sistemų atsigavimą, spartina grįžimą į prieš gimdymą buvusią būklę. Šios mankštos dėka išvengiama ir kai kurių pogimdyminių komplikacijų: susitvarko žarnyno veikla, greičiau susitraukia gimda, dėl to sumažėja kraujingų išskyrų kiekis, sustiprėja tarpvietės raumenys (jie neleidžia gimdai pasislinkti žemyn).

Mankštintis galima pradėti praėjus 6 savaitėms po gimdymo. Po Cezario pjūvio mankštintis galima po 10 savaičių. Prieš pradedant mankštintis, būtina gauti gydytojo siuntimą.

Kūdikių plukdymo baseine užsiėmimai suteiks daug džiaugsmo tiek vaikučiams, tiek jų tėveliams. Kūdikių plukdymo specialistų vedamus užsiėmimus geriausia pradėti nuo 2-3 mėnesių amžiaus, kol kūdikiai dar nebūna praradę reflekso plaukti.

Plaukimo nauda žinoma jau seniai – jis skatina mažylius greičiau augti ir vystytis, stiprina jų imunitetą, gerina kvėpavimą, širdies ir kraujagyslių sistemos darbą, aktyvina smegenų veiklą, sureguliuoja miego ir budrumo ritmą. Maudynės taip pat stiprina kūdikių raumenis, todėl jie pradeda anksčiau sėdėti, stovėti, vaikščioti, būna aktyvesni už savo neplaukiojančius bendraamžius. Vanduo grūdina mažylių organizmą, todėl jie rečiau serga sloga ir kitomis virusinėmis ligomis. Kūdikių plukdymas baseine gerai veikia ir mažylių emocijas: plaukiodami jie patiria daug džiaugsmo.

Kūdikių masažas stiprina imunitetą, pagerina kraujotaką, skatina psichomotorinį vystymąsi, sumažina pilvo dieglius, suirzimą, gerina virškinimą. Po masažo kūdikis geriau miega, valgo, tampa ramesnis. Vaikai, kurie pirmaisiais gyvenimo metais yra reguliariai masažuojami, žymiai mažiau serga ir aplenkia savo bendraamžius psichiniu, protiniu ir fiziniu išsivystymu. Masažo procedūros ypatingai naudingos neišnešiotiems kūdikiams, jos padeda ne tik pasivyti, bet kai kada net pralenkti normaliai gimusius bendraamžius.

Rekomenduojama kūdikį pradėti masažuoti jau antrąjį jo gyvenimo mėnesį, kuomet sumažėja jo rankų ir kojų raumenų tonusas. Kūdikiai paprastai turi būti reguliariai masažuojami, kol sulaukia 1,5-2 metų.

Kūdikių mankšta padeda subalansuoti raumenų tonusą, koordinuoti raumenų darbą, pagerinti pusiausvyros bei koordinacijos reakcijas, sąnarių paslankumą. Kūdikių mankšta taip pat koreguoja raidos vystymosi sutrikimus, raumenų tonuso disbalansą.

Vaikų mankšta vandenyje (kineziterapija vandenyje) koreguoja laikysenos ydas, plokščiapadystę, šleivapėdystę, kojų „X“ ir „O“ deformacijas, krūtinės ląstos deformacijas, ji taip pat rekomenduojama esant bendram raumenų neišsivystymui.

Gydomoji mankšta vaikams ir paaugliams skirta antsvorio mažinimui ir taisyklingos laikysenos formavimui.

Nustatyta, kad antsvoris turi glaudų ryšį su daugelio ligų išsivystymu. Antsvoris neigiamai veikia paauglio asmenybę, pasitikėjimą savimi, socialinį gyvenimą. Antsvoris turi įtakos ir laikysenai. Jos taisyklingumas daro stiprią įtaką žmogaus judėjimo aparato ir vidaus organų veiklai, o per juos ištvermę bei darbingumą. Bloga laikysena, silpni ir neelastingi raumenys yra viena iš pagrindinių nugaros skausmo priežasčių. Norint išvengti šių pasekmių, labai svarbu su antsvoriu pradėti kovoti kuo anksčiau.

Sveikatinimo masažai
Paslaugos pavadinimas Paslaugos kaina € Paslauga gali būti kompensuojama PSDF lėšomis
Informacija ruošiama
Sveikatinimo mankštos
Paslaugos pavadinimas Paslaugos kaina € Paslauga gali būti kompensuojama PSDF lėšomis
Informacija ruošiama
Kūdikiams ir vaikams
Paslaugos pavadinimas Paslaugos kaina € Paslauga gali būti kompensuojama PSDF lėšomis
Informacija ruošiama
Pasinaudokite partnerių pasiūlymais:
Sveikatinimo paslaugas teikiantys specialistai

NeridaKIDULAITIENĖ

Kineziterapeutė
 • lt , en , ru
 • Vilnius, S. Žukausko g. 19

IevaSTANEVIČIENĖ

Masažuotoja
 • lt , en , ru
 • Vilnius, S. Žukausko g. 19

AurelijaJASINKEVIČIENĖ

Kineziterapeutė (laikinai nedirba)
 • lt , en , ru
 • Vilnius, S. Žukausko g. 19

MariusMATULIONIS

Kineziterapeutas
 • lt , en , ru
 • Vilnius, S. Žukausko g. 19

RenataPOŠKEVIČIENĖ

Masažuotoja
 • lt , en , ru
 • Vilnius, S. Žukausko g. 19

AušraVIKNIUVIENĖ

Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoja
 • lt , en , ru
 • Vilnius, S. Žukausko g. 19

LaimonasUŠČINAS

Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas
 • anglų k.
 • Vilnius, S. Žukausko g. 19

VaidaANIŠČIUKIENĖ

Kineziterapeutė, masažuotoja
 • lt , en , ru
 • Vilnius, S. Žukausko g. 19

JurgitaANTANAITIENĖ

Kineziterapeutė
 • lt , en , ru
 • Vilnius, S. Žukausko g. 19

Atsiliepimai

Visi atsiliepimai
Rasa | 2019 Gegužės 16 d.Labai patiko medicinos personalas, gydytojo suteikta informacija. Gydytoja anesteziologė viską išsamiai papasakojo. Slaugytojos labai rūpestingos ir dėmesingos. Esu dėkinga gydytojui Makulavičiui, anesteziologei, slaugytojoms. AČIŪ!
Genutė | 2019 Birželio 16 d.Labai patiko dėmesingumas, supratimas, paslaugų kokybė. Personalas labai prižiūri ir visada suteikia reikiamą pagalbą. 10 balų iš 10! Ačiū gydytojui M. Šakaliniui bei visam personalui už priežiūrą ir rūpestį. Už gerai ir nuoširdžiai atliekamą darbą, kai jauti, kad tu tikrai rūpi. Viskas labai kokybiška ir profesionalu.
Ugnė | 2019 Liepos 3 d.Didelis ačiū gydytojai Ernestai Morozaitei už puikiai atliktą operaciją, nuoširdų dėmesį ir neblėstantį optimizmą. Taip pat dėkoju Northway chirurgijos centro darbuotojams už profesionalumą, o ypač centro slaugytojoms už rūpestį ir draugiškumą.
Laura, C. | 2019 Liepos 3 d.Žydrūnas Žėba (Vaisingumo klinika) - gydytojas tikrąją to žodžio prasme. Tai ypač svarbu, kai kalbama apie norą ir galimybes susilaukti vaikučio (sunkų ir sudetingą IVF kelią). Tai gydytojas, kuris yra supratingas, maloniai, ramiai, kantriai išklauso, išsamiai atsako į visus klausimus ir priima pačius saugiausius bei tikslingiausius sprendimus dėl ...
Kazlauskas | 2019 Liepos 4 d.Didelis AČIŪ sesutei Giedrei už jos sugaištą laiką po darbo dėl mano sveikatos problemų ir daktarei Astai Mastavičiūtei. Pati geriausia komanda.
Laura | 2019 Liepos 16 d.Rekomenduojam, kam aktualu estetinė chirurgija, kūno kontūro korekcija, injekcijos - vienareikšmiškai savo srities virtuozas, pats geriausias chirurgas Darius Jauniškis. Didžiausios rekomendacijos ir didžiausias ačiū už viską!
Monika | 2019 Liepos 16 d.Noriu padėkoti daktarui K. Bliznikui už išsamią kolsultaciją ir sėkmingai atliktą operaciją! Taip pat labai didelis ačiū slaugytojoms Boženai ir Galinai už nepaprastą priežiūrą po operacijos.
Halina M. | 2019 Liepos 16 d.Dėkoju nuostabiai gydytojai Astai Mastavičiūtei už gydymą ir priežiūrą, už nuoširdų bendravimą. Gydytoja, pas kurią lankiausi su pasitikėjimu ir visada žinojau, kad suteiks pagalbą. Nuoširdus ačiū.
Marius B. | 2019 Liepos 16 d.Noriu pagirti higienistę Editą Dvareckaitę už profesionalumą atliekant savo darbą, bei malonų bendravimą. Pirmą kartą lankiausi jūsų įstaigoje ir tikrai likau patenkintas tiek priėmimu, tiek specialistės darbu. Laikas tikrai neprailgo procedūros metu, nejaučiau jokio diskomforto, nustebino specialistės atidumas bei susidomėjimas! Edita uždavė nemaž...
Agnė J. | 2019 Liepos 16 d.Šilčiausiai dėkoju gydytojui Bružui už išsamią konsultaciją, atidumą ir žmogiškumą. Sveikatos ir stiprybės jums.
Visi atsiliepimai
Visi straipsniai
Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Vilniuje S. Žukausko g. 19 +370 5 264 4466 Internetu