Paieška
Darbo laikas

Vilnius

Kaunas

Klaipėda

Kretinga

Ortopedija-traumatologija

Medicinos centruose „Northway“ teikiamos profesionalios vaikų ir suaugusiųjų ortopedų-traumatologų konsultacijos, sudaromas ortopedinių problemų diagnostikos ir gydymo planas, atliekamos tausojančios ortopedinės operacijos.

Kas yra ortopedija-traumatologija?

Ortopedija – tai chirurgijos šaka, kurios specialistai diagnozuoja ir gydo judamojo aparato deformacijas, funkcijų sutrikimus. Traumatologija – tai chirurgijos šaka, kurios specialistai diagnozuoja ir gydo judamojo aparato (kaulų ir raumenų), odos ir minkštųjų audinių pažeidimus bei po jų atsirandančius organizmo pakitimus. Ortopedijos-traumatologijos specialistai taiko chirurginius (kaulų ir minkštųjų audinių operacijos) ir konservatyvius (fizioterapija, kineziterapija) gydymo metodus.

Ortopedo-traumatologo konsultacija. Ilgametę patirtį turintys medicinos centrų „Northway“ ortopedai traumatologai konsultuoja dėl ūmių raumenų ar skeleto traumų, jų pasekmių, ortopedinių susirgimų, diagnozuoja ir gydo sąnarių pažeidimus, menisko plyšimus, kaulų lūžius, kelio, pėdos, čiurnos, riešo, peties ortopedines ligas (artrozes, sausgyslių, raiščių plyšimus, patempimus ir kt.). Esant poreikiui, planuojamos tausojančios ortopedinės operacijos klinikos chirurgijos skyriuje.

Ortopedinės-traumatologinės procedūros. Atliekamos įvairios ortopedinės traumatologinės ir pooperacinės procedūros: žaizdos perrišimas, siūlų pašalinimas, PRP injekcijos, Hyruan One hialurono injekcijos, sąnario punkcijos ir kitos.

Ortopedinės-traumatologinės operacijos. Patyrę gydytojai ortopedai-traumatologai atlieka įvairias ortopedines traumatologines operacijas: kelio sąnario, peties sąnario, alkūnės ir riešo sąnarių, pėdos kauliukų, plaktukinių ar pritrauktų pirštų korekcijas ir kitas tausojančias ortopedines-traumatologines operacijas.

Medicinos centruose „Northway” atliekamos artroskopinės kelio, peties ir kitų sąnarių operacijos, taip pat plaštakos, riešo, pėdos, čiurnos ir kitos ortopedinės-traumatologinės operacijos. Erdvi klinika, moderni įranga, gydytojų profesionalumas ir inovatyvūs gydymo metodai užtikrina aukščiausią paslaugų kokybę. Minimaliai invaziniu būdu atliekamos artroskopinės operacijos nepalieka randų, jų metu mažiau žalojami aplinkiniai audiniai, pacientas greičiau sveiksta.

Tausojančios ortopedinės operacijos atliekamos klinikos dienos stacionare. Operacijas atliekant tausojančiais sveikatą metodais, daromi minimalūs pjūviai. Po tokių operacijų pacientai išleidžiami gydytis į namus jau po kelių valandų ar kitą dieną. Po ortopedinių operacijų pacientams rekomenduojama kvalifikuota reabilitacija, sutrumpinanti sveikimo laiką ir suteikianti galimybę greičiau sugrįžti į pilnavertį gyvenimą.

Prieš operaciją būtina atvykti į gydytojo ortopedo-traumatologo konsultaciją. Konsultacijos metu suteikiama detali informacija apie operaciją ir tikslią operacijos kainą. Chirurginis gydymas planuojamas gydytojo ir paciento suderintu laiku.

Medicinos ir chirurgijos centrai „Northway” bendradarbiauja su teritorinėmis ligonių kasomis (TLK), todėl bazinė operacijos kaina pacientams, apsidraudusiems privalomuoju sveikatos draudimu, apmokama privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto lėšomis.

Atvejai, kai reikalingos ortopedijos paslaugos

Ortopedijos paslaugų gali prireikti įvairiais atvejais. Bene dažniausiai į gydytoją ortopedą-traumatologą kreipiamasi po traumų, patyrus kaulų lūžius, sąnarių patempimus ar išnirimus. Didelė dalis pacientų į šio specialisto konsultaciją atvyksta dėl sąnarių ligų.

Nemažai žmonių polinkį sirgti sąnarių ligomis paveldi genetiškai, kitų, dažniausiai profesionalių sportininkų, sąnariai sudyla dėl per didelio jų apkrovimo. Nors sąnario kremzlė yra pritaikyta atlaikyti tik tam tikrus krūvius, į tai dažnai nekreipiama dėmesio. Sąnario kremzlės pažeidimą gali lemti ir traumos, viršsvoris, per mažas fizinis aktyvumas, medžiagų apykaitos sutrikimai, įvairios ligos – artritas, reumatoidiniai susirgimai ir kitos.

Pirmasis kremzlinio sąnario pažeidimo simptomas – sąnarių skausmas po didelio fizinio krūvio, Jis įspėja, jog sąnario kremzlė minkštėja. Apie sąnario kremzlės problemas gali pranešti ir patinimas, judesio amplitudės sumažėjimas, blogesnis fizinio krūvio toleravimas. Šie simptomai trukdo kasdieniam gyvenimui, fiziniam aktyvumui, riboja judėjimą, todėl, jiems varginant ilgesnį laiką, svarbu nelaukti kol sąnarys visiškai sudils ir kreiptis į specialistą. Pasitelkęs šiuolaikines diagnostikos priemones – rentgeną, magnetinio rezonanso tomografiją, ortopedas-traumatologas išsiaiškins, kurioje vietoje ir kaip giliai pažeista kremzlė bei paskirs reikalingą gydymą. Šiuolaikinė medicina gali pasiūlyti vis inovatyvesnių gydymo būdų, efektyviai išsprendžiančių sąnario problemas ir sugrąžinančių pacientams aktyvaus ir kokybiško gyvenimo džiaugsmą.

Specialistai primena, kad paprastai sąnarių kremzlių pokyčiai, atsirandantys dėl traumų ar ligų, negali išnykti patys. Kremzlės regeneracinės galimybės labai menkos, tad, atsiradus pažeidimui, jis progresuoja. Jeigu pažeista kremzlė negydoma, gali išsivystyti degeneracinė sąnarių liga – osteoartritas (artrozė) ir prireiks daug sudėtingesnio gydymo.

Bene daugiausiai pacientų į gydytoją kreipiasi dėl kelio sąnario problemų: kryžminių raiščių, menisko plyšimų, kremzlės, minkštųjų audinių pažeidimų. Vieno pagrindinių kelio sąnarį stabilizuojančių raiščių – kelio priekinio kryžminio raiščio plyšimas – problema, su kuria ortopedams-traumatologams tenka susidurti dažniausiai. Plyšus priekiniam kryžminiam raiščiui, sutrinka kelio sąnario biomechanika, atsiranda nestabilumas. Kelio tinimas, skausmas, maudimas – požymiai, kad gali būti pažeistas kelio sąnarys ir būtina kreiptis į gydytoją ortopedą-traumatologą.  Laiku nediagnozavus ir nepaskyrus reikalingo gydymo, gali nukentėti  kelio sąnario funkcija ir paciento fizinis aktyvumas. 

Kelio priekinio kryžminio raiščio plyšimas ne visuomet reiškia, kad pacientui prireiks chirurginio gydymo. Gydytojui suteikus išsamią konsultaciją apie sąnario būklę, galimas operacijos pasekmes, gydymo eigą ir reabilitaciją, galutinį sprendimą dėl gydymo priima pacientas. Jeigu pacientas dėl šio pažeidimo nejaučia nestabilaus kelio sąnario ir diskomforto kasdienėje veikloje, aktyviai nesportuoja  ar yra vyresnio amžiaus – operacija nereikalinga, užtenka įtvaro, reabilitacijos ir tausojančio režimo. Jeigu pažeistas kelio sąnarys blogina paciento gyvenimo kokybę (jis nebegali sportuoti, užsiimti mėgstama veikla), trukdo kasdieninėje veikloje (jaučiamas kelio nestabilumą, koja turi būti nuolat saugojama ir tausojama), rekomenduojamas chirurginis gydymas – priekinio kryžminio raiščio rekonstrukcinė operacija. 

Ortopedams-traumatologams taip pat tenka konsultuoti pacientus dėl kaulų-raumenų sistemos ligų, pažeidžiančių raumenis, sąnarius, sausgysles, raiščius, periferinius nervus, kraujagysles, sukeliančių skausmą ir funkcinius pažeidimus. Sąnarių, kaulų, kremzlių defektai ir deformacijos, gerybiniai ir piktybiniai kaulų navikai, stuburo problemos, netaisyklinga laikysena, plokščiapėdystė – tai taip pat ortopedų-traumatologų sprendžiamos problemos.

Į ortopedijos-traumatologijos specialistus kreipiamasi ir prireikus reabilitacijos po operacijų, susijusių su kaulų bei sąnarių traumomis ir ligomis. Šios srities specialistas taip pat gali rekomenduoti profilaktikos priemones norintiems išvengti kaulų ir sąnarių ligų ar traumų.

Ortopedinių traumų prevencija

Ortopedinės traumos gali būti buitinės ar susijusios su aktyviu gyvenimo būdu. Siekiant nuo jų apsisaugoti, pirmiausia reikėtų vengti bereikalingos rizikos.

Visgi didžiausia dalis traumų patiriama sportuojant. Profesionalūs sportininkai, dažniausiai sportuojantys nuo vaikystės, paprastai turi labai gerą fizinį pasirengimą. Jų audiniai, raiščiai, sausgyslės yra treniruoti, todėl daug atsparesni plyšimams. Tačiau mažiau aktyviai judančio žmogaus audiniai į fizinį krūvį reaguoja kitaip, todėl neatlikus apšilimo, kryptelėjus koją ar nugriuvus audiniai pažeidžiami, jie plyšta.

Siekiant išvengti sporto traumų, svarbu nepamiršti būtino bet kokios treniruotės komponento – apšilimo. Tinkamai atliktas apšilimas ne tik sumažina traumų (raumens ar sausgyslių patempimų) riziką ir pagreitina atsigavimo po jos trukmę, bet ir pagerina sportuojančiojo treniruotės kokybę. Lengvo bei vidutinio intensyvumo ėjimas, bėgimas, važiavimas dviračiu ir kiti judesiai, kuriuose dalyvauja pagrindinės raumenų grupės (kojų, nugaros, krūtinės, pečių raumenys) bei dinaminiai tempimo pratimai padidina raiščių ir sausgyslių elastingumą, pagerina raumenų aprūpinimą deguonimi ( todėl raumenys greičiau susitraukia ir atsipalaiduoja), paspartina energijos gamybą ir pripratina kūną prie didesnio krūvio treniruotės metu. Jeigu visgi patyrėte traumą, traumuotą vietą pirmas paras reikia šaldyti. Šaltis mažina skausmą, patinimą ir uždegimą. Šaltą kompresą rekomenduojama laikyti apie 20–30 minučių, nes per šį laiką šaltis prasiskverbia giliau į minkštuosius audinius ir slopina skausmą. Šalčio kompresus reikėtų dėti 3–5 kartus per dieną. Jeigu po traumos atsirandęs skausmas, patinimas nepraeina, judesiai tampa skausmingi, būtina kreiptis į gydytoją ortopedą traumatologą.  Kuo trumpiau delsiama, tuo geresnių gydymo rezultatų galima tikėtis.

Peties sąnario operacijos
Paslaugos pavadinimas Paslaugos kaina € Paslauga gali būti kompensuojama PSDF lėšomis
Norėdami matyti paslaugas ir jų kainas pasirinkite miestą
Peties sąnario artroskopinė rekonstrukcija

1951,57 €

1997,48 €

1907,48 €

Taip
Peties sąnario artroskopija ir subakromialinė dekompresija

2295,91 €

Taip
Artroskopinis „sąnarinės pelės“ pašalinimas iš peties sąnario

1881,57 €

Taip
Peties artroskopinis negyvybingų audinių pašalinimas

1911,57 €

Taip
Peties artroskopinė sinovektomija

1995,31 €

Taip
Peties sąnario endoprotezavimas

2745,22 €

Rotatorių manžetės atstatymas

1842,48 €

Taip
Paslauga gali būti kompensuojama Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto lėšomis, tačiau pacientas savo iniciatyva gali pasirinkti papildomas ir (arba) brangiau kainuojančias medicinines, ir (arba) nemedicinines paslaugas, medžiagas ir kt. Nakvynės kaina į paslaugos kainą neįskaičiuota.

SVARBU: Pacientams, turintiems papildomą sveikatos draudimą ir planuojantiems operacinį gydymą medicinos centre, būtina apmokėjimo sąlygas iš anksto suderinti su draudimo kompanija. Dėl procedūros apmokėjimo patvirtinimo teiraukitės „Northway“ medicinos centro kasoje.
Riešo ir alkūnės operacijos
Paslaugos pavadinimas Paslaugos kaina € Paslauga gali būti kompensuojama PSDF lėšomis
Norėdami matyti paslaugas ir jų kainas pasirinkite miestą
Alkūnės artroskopija

1240,02 €

1557,91 €

1717,19 €

Taip
Alkūnės artroskopinė sinovektomija

1784,33 €

1828,53 €

1828,53 €

Taip
Alkūnės artroskopinė chondroplastika

1939,33 €

1810,29 €

Taip
Alkūnės artroskopinė osteoplastika

1784,33 €

Taip
Alkūnės nervo dekompresija

1226,47 €

Riešo artroskopija

1240,02 €

Taip
Sudėtinga riešo artroskopija C-lanko kontrolėje

1559,10 €

Taip
Riešo artroskopinė sinovektomija

1309,10 €

Taip
Riešo rekonstrukcija

1102,08 €

Taip
Periferinių nervų dekompresija (riešo kanalo sindromo gydymas)

990,29 €

938,46 €

847,46 €

Taip
Riešinio nykščio sąnario keitimas

2298 €

Stipinkaulio osteotomija su fiksacija

2104,33 €

Taip
Paslauga gali būti kompensuojama Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto lėšomis, tačiau pacientas savo iniciatyva gali pasirinkti papildomas ir (arba) brangiau kainuojančias medicinines, ir (arba) nemedicinines paslaugas, medžiagas ir kt. Nakvynės kaina į paslaugos kainą neįskaičiuota.

SVARBU: Pacientams, turintiems papildomą sveikatos draudimą ir planuojantiems operacinį gydymą medicinos centre, būtina apmokėjimo sąlygas iš anksto suderinti su draudimo kompanija. Dėl procedūros apmokėjimo patvirtinimo teiraukitės „Northway“ medicinos centro kasoje.
Plaštakos operacijos
Paslaugos pavadinimas Paslaugos kaina € Paslauga gali būti kompensuojama PSDF lėšomis
Norėdami matyti paslaugas ir jų kainas pasirinkite miestą
Plaštakos sausgyslių operacija

1469,10 €

Taip
Plaštakos sausgyslės makšties atlaisvinimas

1014,97 €

964,97 €

Taip
Plaštakos ganglijo ekscizija

1237,00 €

1049,97 €

993,97 €

Taip
Rankos distalinio piršto galo ganglijo ekscizija

1024,97 €

964,97 €

Taip
Diupitreno kontraktūra (pritraukti pirštai)

1399,10 €

1227,08 €

1162,08 €

Taip
Ligamentotomija (spragsintis pirštas)

1032,00 €

874,97 €

819,97 €

Taip
Įgytos rankų pirštų deformacijos korekcija (osteotomija)

1339,10 €

Taip
Audinių atskyrimas, pirštų formavimosi ydų korekcija

1452,71 €

Taip
Rankos piršto artrodezė

1297,08 €

Taip
Dilbio osteofito rezekcija

1118,63 €

Taip
Plaštakos tumoro pašalinimas su histologiniu ištyrimu

1037,06 €

Taip
Delninio piršto sąnario raiščio arba kapsulės atstatymas

1245,10 €

Taip
Rankos laivelio plastika

980 €

Tiesiamosios sausgyslės susiuvimas su sąnario fiksacija

800 €

Paslauga gali būti kompensuojama Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto lėšomis, tačiau pacientas savo iniciatyva gali pasirinkti papildomas ir (arba) brangiau kainuojančias medicinines, ir (arba) nemedicinines paslaugas, medžiagas ir kt. Nakvynės kaina į paslaugos kainą neįskaičiuota.

SVARBU: Pacientams, turintiems papildomą sveikatos draudimą ir planuojantiems operacinį gydymą medicinos centre, būtina apmokėjimo sąlygas iš anksto suderinti su draudimo kompanija. Dėl procedūros apmokėjimo patvirtinimo teiraukitės „Northway“ medicinos centro kasoje.
Kelio sąnario operacijos
Paslaugos pavadinimas Paslaugos kaina € Paslauga gali būti kompensuojama PSDF lėšomis
Norėdami matyti paslaugas ir jų kainas pasirinkite miestą
Kelio sąnario kryžminių raiščių artroskopija

2461,57 €

2934,13 €

Taip
Kelio sąnario kryžminių raiščių rekonstrukcija

2704,73 €

Taip
Kelio sąnario kryžminių raiščių rekonstrukcija (su implantais)

2904,73 €

Taip
Kelio sąnario užpakalinių kryžminių raiščių rekonstrukcija

2904,73 €

Taip
Kelio sąnario kryžminio raiščio plastika

2100,12 €

2010,12 €

Taip
Kelio sąnario artroskopija esant vidiniams pažeidimams (menisko operacija)

1153,91 €

1162,33 €

1172,33 €

Taip
Kelio sąnario artroskopija su negyvybingų audinių, menisko šalinimu ir chondroplastika

3584,44 €

Taip
Kelio sąnario artroskopija esant girnelės kremzlės suminkštėjimui (chondromaliacija)

1168,91 €

1162,33 €

Taip
Kelio sąnario artroskopinė rekonstrukcija

1980,39 €

2100,12 €

2010,12 €

Taip
Pažengusio pažeidimo kelio sąnario kompleksinė rekonstrukcija

2504,73 €

Taip
Kelio sąnario artroskopinė girnelės raiščių rekonstrukcija

2404,73 €

Taip
Kelio kremzlės rekonstrukcija su daugiasluoksne multifunkcine membrana

2774,05 €

Taip
Kelio lateralinis artroskopinis atlaisvinimas

1955,31 €

Taip
Vienpusis užpakalinis kelio kontraktūros atlaisvinimas

1288,91 €

Taip
Kelio sąnario endoprotezavimas (be endoprotezo)

3850 €

Paslauga gali būti kompensuojama Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto lėšomis, tačiau pacientas savo iniciatyva gali pasirinkti papildomas ir (arba) brangiau kainuojančias medicinines, ir (arba) nemedicinines paslaugas, medžiagas ir kt. Nakvynės kaina į paslaugos kainą neįskaičiuota.

SVARBU: Pacientams, turintiems papildomą sveikatos draudimą ir planuojantiems operacinį gydymą medicinos centre, būtina apmokėjimo sąlygas iš anksto suderinti su draudimo kompanija. Dėl procedūros apmokėjimo patvirtinimo teiraukitės „Northway“ medicinos centro kasoje.
Pėdos ir čiurnos operacijos
Paslaugos pavadinimas Paslaugos kaina € Paslauga gali būti kompensuojama PSDF lėšomis
Norėdami matyti paslaugas ir jų kainas pasirinkite miestą
Iššokusių pėdos kauliukų operacija (koreguojanti osteotomija „hallux valgus“, 1 koja)

1605,68 €

1447,26 €

1403,26 €

Taip
Čiurnos artroskopija ir blauzdikaulio distalinio galo koreguojanti osteotomija

2373,39 €

Taip
Čiurnos artroskopinė chondroplastika

2188,39 €

2120,13 €

Taip
Čiurnos artroskopinė sinovektomija

2148,39 €

2150,13 €

2160,13 €

Taip
Čiurnos sąnario artroskopija

2158,39 €

Taip
Čiurnos sąnario laisvo kūno šalinimas

2163,39 €

2120,13 €

Taip
Čiurnos stabilizacija

2303,39 €

Taip
Čiurnos kaulo rezekcija

1585,68 €

Taip
Čiurnos kremzlinio lūžio artroskopinis atstatymas

2173,39 €

Taip
Pėdos čiurnos srities sausgyslės susiuvimas

1717,71 €

Taip
Kulkšnies artroskopinė sinovektomija

2243,39 €

Taip
Vieno kojos piršto "kablio" korekcija

1485,68 €

Taip
Kelių kojos pirštų "kablio" korekcija

1605,68 €

Taip
Kojos piršto „plaktuko“ korekcija su vidine fiksacija

1453,26 €

1388,26 €

Taip
Kojos piršto artrodezė

1635,68 €

1482,26 €

Taip
Padikaulinio piršto sąnario sinovektomija

1585,68 €

Taip
Šokikaulinio kulnakaulio sąnario artrodezė

1635,68 €

Taip
Pirmojo padikaulinio pirštakaulio sąnario artrodezė

1635,68 €

Taip
Padikaulinio pirštakaulio sąnario kombinuota artroplastika

1535,68 €

Taip
Pėdos kaulo egzostomos ekscizija

1620,68 €

Taip
Kulnakaulio pentino ekscizija

1585,68 €

Taip
Achilo sausgyslės atstatymas

1575,68 €

1506,26 €

1448,26 €

Taip
Achilo sausgyslės pailginimas

1397,71 €

Taip
Padikaulio osteotomija

1565,68 €

Taip
Pėdos osteotomija

1365,63 €

Taip
Kombinuota pėdos osteotomija

1675,68 €

Taip
Pėdos kompleksinė rekonstrukcinė operacija

1685,68 €

Taip
Pėdos sąnarių artrodezė

1705,68 €

Taip
Pėdos poodinė tendotomija

1289,17 €

Taip
Pėdos periferinio nervo atlaisvinimas

1176,47 €

Taip
Vienpusis "arklio pėdos" atlaisvinimas

1615,68 €

Taip
Pėdos sausgyslių operacija

1467,71 €

Taip
Pėdos minkštųjų audinių tumoro pašalinimas

1406,62 €

Taip
Pėdos ganglijo ekscizija

903,89 €

Taip
Paslauga gali būti kompensuojama Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto lėšomis, tačiau pacientas savo iniciatyva gali pasirinkti papildomas ir (arba) brangiau kainuojančias medicinines, ir (arba) nemedicinines paslaugas, medžiagas ir kt. Nakvynės kaina į paslaugos kainą neįskaičiuota.

SVARBU: Pacientams, turintiems papildomą sveikatos draudimą ir planuojantiems operacinį gydymą medicinos centre, būtina apmokėjimo sąlygas iš anksto suderinti su draudimo kompanija. Dėl procedūros apmokėjimo patvirtinimo teiraukitės „Northway“ medicinos centro kasoje.
Kitos ortopedinės-traumatologinės operacijos
Paslaugos pavadinimas Paslaugos kaina € Paslauga gali būti kompensuojama PSDF lėšomis
Norėdami matyti paslaugas ir jų kainas pasirinkite miestą
Sąnario gydymas regeneracinėmis ląstelėmis taikant LIPOGEMS technologiją

2100 €

2130 €

2120 €

Klubo sąnario endoprotezavimas (be protezo kainos)

3630 €

Klubo sąnario artroskopija

1603,91 €

1577,91 €

Taip
Koreguojanti osteotomija

1705,68 €

Taip
Blauzdikaulio osteotomija kartu su artroskopija

4651,90 €

Taip
Blauzdikaulio osteotomija kartu su artroskopija ir negyvybingų audinių šalinimu

6942,43 €

Taip
Blauzdikaulio osteotomija su vidine fiksacija, blauzdikaulio šiurkštumos perkėlimas

1980,39 €

Taip
Metalo konstrukcijų (plokštelės, strypo, vinies, varžto, vielos) pašalinimas

1109,29 €

925,78 €

874,78 €

Taip
Pridėtinių fragmentų šalinimas

1099,10 €

Taip
Atvira paviršinio periferinio nervo neurotomija/neurolizė

1434,86 €

Taip
Paviršinio periferinio nervo pažeidimo šalinimas

1192,47 €

1136,47 €

Taip
Kaulo rezekcija

1752,72 €

1524,26 €

1428,26 €

Taip
Bursektomija kelio, alkūnės (tepalinio maišelio ekscizija)

1073,48 €

1041,48 €

Taip
Rando revizijos/ekscizijos operacija

827,73 €

678,73 €

Taip
Sausgyslės transpozicija

1122,08 €

1082,08 €

Taip
Tendoplastika arba sausgyslės atstatymas neklasifikuojamas kitur

1208,48 €

Taip
Paslauga gali būti kompensuojama Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto lėšomis, tačiau pacientas savo iniciatyva gali pasirinkti papildomas ir (arba) brangiau kainuojančias medicinines, ir (arba) nemedicinines paslaugas, medžiagas ir kt. Nakvynės kaina į paslaugos kainą neįskaičiuota.

SVARBU: Pacientams, turintiems papildomą sveikatos draudimą ir planuojantiems operacinį gydymą medicinos centre, būtina apmokėjimo sąlygas iš anksto suderinti su draudimo kompanija. Dėl procedūros apmokėjimo patvirtinimo teiraukitės „Northway“ medicinos centro kasoje.
Gydytojai ortopedai traumatologai

VytenisADOMAITIS

Ortopedas-traumatologas
 • lt , en , ru
 • Vilnius, S. Žukausko g. 19

JuozasBARTUSEVIČIUS

Ortopedas-traumatologas
 • lt , en , ru
 • Kretinga, J. Basanavičiaus g. 80

KęstutisBLIZNIKAS

Ortopedas - traumatologas
 • lt , en , ru
 • Vilnius, S. Žukausko g. 19

Dr. AlgimantasČEBATORIUS

Ortopedas-traumatologas
 • lt , en , ru
 • Klaipėda, Naujoji Uosto g. 9
 • Klaipėda, Dragūnų g. 2

ŽydrūnasDOMINAS

Ortopedas-traumatologas
 • lt , en , ru
 • Klaipėda, Naujoji Uosto g. 9

MarkasFIODOROVAS

Ortopedas-traumatologas
 • lt , en , ru
 • Kretinga, J. Basanavičiaus g. 80
 • Klaipėda, Naujoji Uosto g. 9

ArūnasGALDIKAS

Ortopedas-traumatologas
 • lt , en , ru
 • Klaipėda, Dragūnų g. 2
 • Kretinga, J. Basanavičiaus g. 80

DmitrijGORBAČEV

Ortopedas-traumatologas
 • lt , en , ru
 • Vilnius, S. Žukausko g. 19

EgidijusJAUNIŠKIS

Vaikų ortopedas-traumatologas
 • lt , en , ru
 • Vilnius, S. Žukausko g. 19

MartynasKARNECKAS

Ortopedas-traumatologas
 • lt , en , ru
 • Vilnius, S. Žukausko g. 19

Dr. AleksasMAKULAVIČIUS

Ortopedas-traumatologas
 • lt , en , ru
 • Vilnius, S. Žukausko g. 19

VytautasMAŽUTAVIČIUS

Ortopedas-traumatologas
 • lt , en , ru
 • Kretinga, J.Basanavičiaus g. 80

MantasPALSKYS

Ortopedas-traumatologas
 • lt , en , ru
 • Klaipėda, Naujoji Uosto g. 9

ArnoldasPOCIUS

Ortopedas-traumatologas
 • lt , en , ru
 • Klaipėda, Dragūnų g. 2
 • Kretinga, J. Basanavičiaus g. 80

EdvinasPRANEVIČIUS

Ortopedas-traumatologas
 • lt , en , ru
 • Kaunas, Miško g. 25A

DovydasPRASCEVIČIUS

Ortopedas-traumatologas
 • lt , en , ru
 • Vilnius, S. Žukausko g. 19

IgnasRIAUBA

Ortopedas-traumatologas
 • lt , en , ru
 • Klaipėda, Dragūnų g. 2

MariusŠAKALINIS

Ortopedas-traumatologas
 • lt , en , ru
 • Vilnius, S. Žukausko g. 19

ArtūrasŠARKEVIČIUS

Ortopedas-traumatologas
 • lt , en , ru
 • Kretinga, J.Basanavičiaus g. 80

TadasŠIATKUS

Ortopedas-traumatologas
 • lt , en , ru
 • Vilnius, S. Žukausko g. 19

ArtūrasSIAURYS

Ortopedas-traumatologas
 • lt , en , ru
 • Klaipėda, Dragūnų g. 2

ArnoldasSIPAVIČIUS

Ortopedas-traumatologas
 • lt , en , ru
 • Vilnius, S. Žukausko g. 19

Džeraldas KazysSIVICKIS

Vaikų ortopedas-traumatologas
 • lt , ru
 • Klaipėda, Naujoji Uosto g. 9

TadasSTANČIKAS

Ortopedas-traumatologas
 • lt , en , ru
 • Klaipėda, Naujoji Uosto g. 9

ŽydrūnasVITKAUSKAS

Ortopedas-traumatologas
 • lt , en , ru
 • Kretinga, J.Basanavičiaus g. 80

ViačeslavZANKIN

Ortopedas-traumatologas
 • lt , en , ru
 • Vilnius, S. Žukausko g. 19

MarijusŽVIKAS

Ortopedas-traumatologas
 • lt , en , ru
 • Klaipėda, Naujoji Uosto g. 9

Atsiliepimai

Visi atsiliepimai
Rasa | 2019 Gegužės 16 d.Labai patiko medicinos personalas, gydytojo suteikta informacija. Gydytoja anesteziologė viską išsamiai papasakojo. Slaugytojos labai rūpestingos ir dėmesingos. Esu dėkinga gydytojui Makulavičiui, anesteziologei, slaugytojoms. AČIŪ!
Genutė | 2019 Birželio 16 d.Labai patiko dėmesingumas, supratimas, paslaugų kokybė. Personalas labai prižiūri ir visada suteikia reikiamą pagalbą. 10 balų iš 10! Ačiū gydytojui M. Šakaliniui bei visam personalui už priežiūrą ir rūpestį. Už gerai ir nuoširdžiai atliekamą darbą, kai jauti, kad tu tikrai rūpi. Viskas labai kokybiška ir profesionalu.
Ugnė | 2019 Liepos 3 d.Didelis ačiū gydytojai Ernestai Morozaitei už puikiai atliktą operaciją, nuoširdų dėmesį ir neblėstantį optimizmą. Taip pat dėkoju Northway chirurgijos centro darbuotojams už profesionalumą, o ypač centro slaugytojoms už rūpestį ir draugiškumą.
Laura, C. | 2019 Liepos 3 d.Žydrūnas Žėba (Vaisingumo klinika) - gydytojas tikrąją to žodžio prasme. Tai ypač svarbu, kai kalbama apie norą ir galimybes susilaukti vaikučio (sunkų ir sudetingą IVF kelią). Tai gydytojas, kuris yra supratingas, maloniai, ramiai, kantriai išklauso, išsamiai atsako į visus klausimus ir priima pačius saugiausius bei tikslingiausius sprendimus dėl ...
Kazlauskas | 2019 Liepos 4 d.Didelis AČIŪ sesutei Giedrei už jos sugaištą laiką po darbo dėl mano sveikatos problemų ir daktarei Astai Mastavičiūtei. Pati geriausia komanda.
Laura | 2019 Liepos 16 d.Rekomenduojam, kam aktualu estetinė chirurgija, kūno kontūro korekcija, injekcijos - vienareikšmiškai savo srities virtuozas, pats geriausias chirurgas Darius Jauniškis. Didžiausios rekomendacijos ir didžiausias ačiū už viską!
Monika | 2019 Liepos 16 d.Noriu padėkoti daktarui K. Bliznikui už išsamią kolsultaciją ir sėkmingai atliktą operaciją! Taip pat labai didelis ačiū slaugytojoms Boženai ir Galinai už nepaprastą priežiūrą po operacijos.
Halina M. | 2019 Liepos 16 d.Dėkoju nuostabiai gydytojai Astai Mastavičiūtei už gydymą ir priežiūrą, už nuoširdų bendravimą. Gydytoja, pas kurią lankiausi su pasitikėjimu ir visada žinojau, kad suteiks pagalbą. Nuoširdus ačiū.
Marius B. | 2019 Liepos 16 d.Noriu pagirti higienistę Editą Dvareckaitę už profesionalumą atliekant savo darbą, bei malonų bendravimą. Pirmą kartą lankiausi jūsų įstaigoje ir tikrai likau patenkintas tiek priėmimu, tiek specialistės darbu. Laikas tikrai neprailgo procedūros metu, nejaučiau jokio diskomforto, nustebino specialistės atidumas bei susidomėjimas! Edita uždavė nemaž...
Agnė J. | 2019 Liepos 16 d.Šilčiausiai dėkoju gydytojui Bružui už išsamią konsultaciją, atidumą ir žmogiškumą. Sveikatos ir stiprybės jums.
Visi atsiliepimai
Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Vilniuje S. Žukausko g. 19 +370 5 264 4466 Internetu