Mes Facebooke LinkedIn Mes G+ Youtube kanalas
EN LT RU

Vaisingumo centras

Northway Vaisingumo centras
2017 m. Vaisingumo centre „Northway“ po pagalbinio apvaisinimo procedūrų pastojo kas antra moteris.

Įvertinę 2017 m. atšildytų embrionų perkėlimo į gimdą rezultatus, galime pasidžiaugti, jog klinikinių nėštumų dažnis siekia net 56%. Tai ypač geras rezultatas, lenkiantis daugelio Lietuvos ir Europos klinikų sėkmės procentus.

Per 2016 metus sėkmingų apvaisinimo procedūrų, atliktų „Northway“ Vaisingumo centre, rodiklis siekė 45%.

2015 metais „Northway“ Vaisingumo centro gydytojų komandą sustiprino prisijungę patyrę savo srities specialistai: gydytojos akušerės ginekologės Diana Jatužienė ir Audronė Meškauskienė bei embriologė biomedicinos mokslų daktarė Živilė Čerkienė, turinčios 15 metų patirtį šioje srityje.

Labai džiaugiamės, kad mumis pasitiki ne tik pacientai Lietuvoje, bet ir medicinos turistai iš kitų šalių, taip pat lietuviai, gyvenantys svetur. Mūsų klinika Londone – Baltic Medical Centre,- vieta, į kurią pirmiausiai gali kreiptis poros, gyvenančios Anglijoje, norinčios pasitikrinti profilaktiškai, išsitirti savo sveikatos problemas, susiduriančios su sunkumais susilaukti vaikų. Džiaugiamės kartu! Mūsų pasiektų rezultatų lenteles galite matyti čia: 2012m., 2013m., 2014m., 2015m., 2016m., 2017m.

Naujienos