Paieška
Darbo laikas

Vilnius

Kaunas

Klaipėda

Kretinga

Dermatovenerologija

Medicinos centruose „Northway“ teikiamos išsamios patyrusių gydytojų dermatologų konsultacijos, greita diagnostika, šiuolaikinės dermatologinės procedūros. Gydymui pasitelkiama moderni medicinos įranga ir metodai efektyviai išspręs varginančias problemas ir leis vėl džiaugtis sveika bei švytinčia oda.

Dermatovenerologija – kas tai?

Dermatovenerologija – tai medicinos sritis, besispecializuojanti odos ir lytiškai plintančių ligų diagnostikoje bei gydyme.

Medicinos centruose „Northway“ teikiamos profesionalios gydytojų dermatologų konsultacijos.  Gydytojas dermatovenerologas atlieka ir skiria reikiamus tyrimus, diagnozuoja ir gydo odos, plaukų, nagų pažeidimus. Klinikoje atliekamas ir apgamų bei kitų gerybinių odos darinių ištyrimas bei šalinimas, įvairios gydomosios ir estetinės odos procedūros.

Gydytojai dermatovenerologai taip pat diagnozuoja ir gydo visas lytiškai plintančias (kitaip –venerines) ligas.

Patyrę mūsų klinikos dermatologijos ir venerologijos specialistai konsultuoja tiek moteris, tiek vyrus. Taikydami šiuolaikinius klinikinius, laboratorinius ir instrumentinius metodus, gydytojai dermatovenerologai atlieka tikslią diagnostiką, nustato ligų priežastis ir skiria efektyvų gydymą. Gydytojai taip pat pateikia profesionalių odos priežiūros patarimų bei rekomendacijų, padedančių kontroliuoti ligas bei išvengti jų ateityje.

Dermatovenerologinės ligos

Dermatologijos specialistai gydo odos problemas, tokias kaip spuogai, alerginiai ir kiti bėrimai, odos pigmentacijos pokyčiai, strijos, apgamai, papilomos, karpos, padidėjęs prakaitavimas. Dažniausios odos ligos – aknė, rožinė, kontaktinis ir atopinis dermatitas, psoriazė (kitaip – žvynelinė) ir kt.

Odos ligų diagnostikai taikomi naujausi diagnostikos būdai – atliekami mikroskopiniai, mikrobiologiniai, pasėlio ir PGR tyrimai, odos biopsija, alerginiai odos lopo testai, kompiuterizuotas skaitmeninis plaukų svogūnėlių tyrimas „Trichoscan”.

Gydytojai venerologai specializuojasi lytiškai plintančių ligų gydyme. Dažniausios lytiškai plintančios ligos – chlamidiozė, sifilis, gonorėja. Lytiškai plintančiomis infekcijomis dažniausiai užsikrečiama lytinių santykių metu. Jos pasireiškia tokias simptomais, kaip skausmas šlapinantis, pagausėjusios išskyros, įvairūs bėrimai lytinių organų srityse, baltos apnašos varpos, vaginos ar burnos srityse, padidėję limfmazgiai kirkšnių srityje, skausmas kapšelyje, pilvo apačioje, kraujas po lytinių santykių. Svarbu žinoti, kad užsikrėtus lytiškai plintančia liga, sergantysis gali užkrėsti kitus nuo užsikrėtimo momento, netgi neturėdamas jokių simptomų.

Daugumą lytiškai plintančių ligų (sifilį, gonorėją, chlamidiozę ir kt.) galima sėkmingai pagydyti. Tačiau venerinių ligų gydymas sėkmingas tik kartu gydant ir lytinį partnerį. Virusų sukeltos infekcijos (ŽIV infekcija, herpes virusas, genitalijų karpos ir kt.) yra neišgydomos, tačiau, padedant specialistui, galima kontroliuoti jų eigą.

Kada rekomenduojama kreiptis į gydytoją dermatovenerologą?

Kreiptis į gydytoją dermatovenerologą rekomenduojama, atsiradus odos problemoms, tokioms kaip bėrimas, niežėjimas, sausumas, pleiskanojimas, žaizdelės ir kitos. Jeigu neramina plaukų bėdos – slinkimas, plikimas ir kt., nagų pokyčiai, įtariate nagų grybelį ar pastebėjote lytiškai plintančių ligų požymius, taip pat reikėtų registruotis į gydytojo dermatovenerologo konsultaciją.

Gydytojo dermatovenerologo konsultacijai rekomenduojama kreiptis ir norint profilaktiškai pasitikrinti ar pašalinti apgamus bei kitus odos darinius. Pastebėjus apgamų pakitimus, į dermatologijos specialistą reikėtų kreiptis nedelsiant. Medicinos centruose „Northway“ gydytojai dermatologai atlieka apgamų, keratomų, papilomų bei kitų odos darinių dermatoskopinį ištyrimą ir diagnostiką. Atsižvelgiant į odos darinių diagnozę, lokalizaciją, traumavimo riziką, estetinius poreikius ir rizikos veiksnius, specialistai gali rekomenduoti juos pašalinti. Darinių šalinimas medicinos centruose „Northway“ atliekamas lazeriniu arba chirurginiu būdu.

Į gydytoją dermatovenerologą rekomenduojama kreiptis ir varginant padidėjusiam prakaitavimui. Padidėjusio prakaitavimo problemos gali pasireikšti įvairiose mūsų kūno vietose dėl aktyvaus gyvenimo būdo, padidėjusio streso, pakitusios mitybos, dietos, amžiaus, medicininių preparatų vartojimo ir kitų priežasčių. Vienas efektyviausių būdų išvengti šios problemos ilgesnį laiką – botulino toksino injekcijos. Jos gali būti taikomos esant padidėjusiam prakaitavimui pažastų, padų, delnų srityse.

Medicinos centre atliekamos gydomosios ir estetinės lazerinės procedūros, naudojant modernius, saugius ir sertifikuotus medicininius lazerius.

Naujos kartos lazeriais šalinami apgamai, pigmentinės dėmės, keratomos, papilomos, virusinės karpos ir kiti odos dariniai, atliekamos odos atjauninimo lazerinės procedūros, šalinamos išsiplėtusios veido kraujagyslės bei veido raudonis, efektyviai gydoma rožinė (rosacea) ir spuogai (aknė), šalinamos tatuiruotės.

Mūsų klinikoje gydytojai dermatologai taip pat atlieka estetines procedūras, tokias kaip mezoterapija, biorevitalizacija, trombocitais praturtintos plazmos (PRP) terapija, odos atjauninimas ir gydymas lazeriu, cheminis odos šveitimas (pilingas), raukšlių korekcija hialiurono rūgšties užpildais ir botulino toksino injekcijomis ir kt. Patikėkite savo odos grožį sveikatą profesionaliems mūsų klinikos dermatologams!

Dermatovenerologo konsultacija
Paslaugos pavadinimas Paslaugos kaina €
Informacija ruošiama
Dermatologinės procedūros
Paslaugos pavadinimas Paslaugos kaina €
Informacija ruošiama
Lazerinė dermatologija
Paslaugos pavadinimas Paslaugos kaina €
Informacija ruošiama
Estetinė dermatologija
Paslaugos pavadinimas Paslaugos kaina €
Informacija ruošiama
Pasinaudokite partnerių pasiūlymais:
Gydytojai dermatovenerologai

Dr. JūratėGRIGAITIENĖ

Dermatovenerologė, alergologė ir klinikinė imunologė, trichologė
 • lt , en , ru
 • Vilnius, S. Žukausko g. 19

RamunėJURČIUKONYTĖ

Dermatovenerologė
 • lt , en , ru
 • Vilnius, S. Žukausko g. 19

Dr. JūratėGARBARAVIČIENĖ

Dermatovenerologė
 • lt , en , ru , de , fr
 • Vilnius, S. Žukausko g. 19

RaimondaMcGLONE

Dermatovenerologė
 • lt , en , ru
 • Vilnius, S. Žukausko g. 19

IevaTURSKĖ

Dermatovenerologė (laikinai nedirba)
 • lt , en
 • Klaipėda, Naujoji Uosto g. 9

VilmaPOCIENĖ

Dermatovenerologė (laikinai nedirba)
 • lt , en , ru
 • Klaipėda, Naujoji Uosto g. 9

RitaBUIVYDAITĖ-DAILIDĖNĖ

Dermatovenerologė (laikinai nedirba)
 • lt , en
 • Klaipėda, Naujoji Uosto g. 9

ŽygimantasVAIČYS

Dermatovenerologas
 • lt , en , fr
 • Klaipėda, Naujoji Uosto g. 9
 • Kretinga, J. Basanavičiaus g. 80

LauraTAUTVYDAITĖ

Dermatovenerologė
 • lt , en
 • Klaipėda, Naujoji Uosto g. 9

Atsiliepimai

Visi atsiliepimai
Rasa | 2019 Gegužės 16 d.Labai patiko medicinos personalas, gydytojo suteikta informacija. Gydytoja anesteziologė viską išsamiai papasakojo. Slaugytojos labai rūpestingos ir dėmesingos. Esu dėkinga gydytojui Makulavičiui, anesteziologei, slaugytojoms. AČIŪ!
Genutė | 2019 Birželio 16 d.Labai patiko dėmesingumas, supratimas, paslaugų kokybė. Personalas labai prižiūri ir visada suteikia reikiamą pagalbą. 10 balų iš 10! Ačiū gydytojui M. Šakaliniui bei visam personalui už priežiūrą ir rūpestį. Už gerai ir nuoširdžiai atliekamą darbą, kai jauti, kad tu tikrai rūpi. Viskas labai kokybiška ir profesionalu.
Ugnė | 2019 Liepos 3 d.Didelis ačiū gydytojai Ernestai Morozaitei už puikiai atliktą operaciją, nuoširdų dėmesį ir neblėstantį optimizmą. Taip pat dėkoju Northway chirurgijos centro darbuotojams už profesionalumą, o ypač centro slaugytojoms už rūpestį ir draugiškumą.
Laura, C. | 2019 Liepos 3 d.Žydrūnas Žėba (Vaisingumo klinika) - gydytojas tikrąją to žodžio prasme. Tai ypač svarbu, kai kalbama apie norą ir galimybes susilaukti vaikučio (sunkų ir sudetingą IVF kelią). Tai gydytojas, kuris yra supratingas, maloniai, ramiai, kantriai išklauso, išsamiai atsako į visus klausimus ir priima pačius saugiausius bei tikslingiausius sprendimus dėl ...
Kazlauskas | 2019 Liepos 4 d.Didelis AČIŪ sesutei Giedrei už jos sugaištą laiką po darbo dėl mano sveikatos problemų ir daktarei Astai Mastavičiūtei. Pati geriausia komanda.
Laura | 2019 Liepos 16 d.Rekomenduojam, kam aktualu estetinė chirurgija, kūno kontūro korekcija, injekcijos - vienareikšmiškai savo srities virtuozas, pats geriausias chirurgas Darius Jauniškis. Didžiausios rekomendacijos ir didžiausias ačiū už viską!
Monika | 2019 Liepos 16 d.Noriu padėkoti daktarui K. Bliznikui už išsamią kolsultaciją ir sėkmingai atliktą operaciją! Taip pat labai didelis ačiū slaugytojoms Boženai ir Galinai už nepaprastą priežiūrą po operacijos.
Halina M. | 2019 Liepos 16 d.Dėkoju nuostabiai gydytojai Astai Mastavičiūtei už gydymą ir priežiūrą, už nuoširdų bendravimą. Gydytoja, pas kurią lankiausi su pasitikėjimu ir visada žinojau, kad suteiks pagalbą. Nuoširdus ačiū.
Marius B. | 2019 Liepos 16 d.Noriu pagirti higienistę Editą Dvareckaitę už profesionalumą atliekant savo darbą, bei malonų bendravimą. Pirmą kartą lankiausi jūsų įstaigoje ir tikrai likau patenkintas tiek priėmimu, tiek specialistės darbu. Laikas tikrai neprailgo procedūros metu, nejaučiau jokio diskomforto, nustebino specialistės atidumas bei susidomėjimas! Edita uždavė nemaž...
Agnė J. | 2019 Liepos 16 d.Šilčiausiai dėkoju gydytojui Bružui už išsamią konsultaciją, atidumą ir žmogiškumą. Sveikatos ir stiprybės jums.
Visi atsiliepimai
Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Vilniuje S. Žukausko g. 19 +370 5 264 4466 Internetu