Paieška
Darbo laikas

Vilnius

Kaunas

Klaipėda

Kretinga

Vidaus ligų gydymas

Vidaus ligų gydymas – tai medicinos sritis, nagrinėjanti vidaus ligų atsiradimą, diagnostiką, gydymą ir profilaktiką.

Medicinos centruose „Northway“ teikiamos profesionalios vidaus ligų gydytojų konsultacijos, diagnostikos ir gydymo paslaugos.      

Ką daro vidaus ligų gydytojas?           

Vidaus ligų gydytojas diagnozuoja, gydo ir stebi įvairias vidaus organų ligas. Vidaus ligų gydytojo kompetencija apima ligas, susijusias su širdimi, plaučiais, inkstais, kepenimis, virškinimo sistema, endokrinine sistema ir kitais vidaus organais.

Vidaus ligų gydytojas, išklausęs paciento nusiskundimus, atlieka klinikinę apžiūrą, renka anamnezę, skiria reikiamus diagnostinius tyrimus, tokius kaip kraujo tyrimai, elektrokardiograma, spirometrija, rentgeno tyrimai, ultragarsas ir kt. Remdamasis surinktais duomenimis ir tyrimų rezultatais, jis nustato diagnozę ir planuoja gydymo strategiją. Esant poreikiui, vidaus ligų gydytojas skiria vaistus, siunčia pacientą kitiems specialistams, o prireikus intensyvesnio gydymo – hospitalizacijai. Vidaus ligų gydytojai taip pat teikia pacientams rekomendacijas apie sveiką gyvenseną, mitybą, fizinį aktyvumą ir kitas vidaus ligų profilaktikos priemones.

Kada rekomenduojama kreiptis į vidaus ligų gydytoją?            

Vidaus ligų gydytojo konsultacija gali padėti varginant įvairiems sveikatos sutrikimams.

Vidaus ligų gydytojai išmano daugelį medicinos sričių ir vadovaujasi holistiniu požiūriu į žmogaus sveikatą – jie vertina organizmą kaip bendrą visumą, nesutelkdami dėmesio tik į tam tikrą organą ar organų sistemą. Vidaus ligų gydytojo konsultacija ypač naudinga tais atvejais, kai nerandama konkrečios sveikatą sutrikdžiusios priežasties ir nežinoma, į kokį specialistą kreiptis. Gebėdami kompleksiškai įvertinti nusiskundimų bei simptomų visumą, vidaus ligų specialistai gali padėti spręsti neaiškius atvejus, nukreipti reikiamiems tyrimams ar kitų gydytojų konsultacijoms. Įvertinę atliktų klinikinių, laboratorinių, endoskopinių, echoskopinių, radiologinių ir kitų tyrimų rezultatus, bendradarbiaudami su kitais specialistais, vidaus ligų gydytojai gali nustatyti tikslią diagnozę ir paskirti efektyviausią gydymą.

Pasikonsultuoti su vidaus ligų gydytoju rekomenduojama ir sergantiems keliomis lėtinėmis ligomis, reikalaujančiomis skirtingo gydymo. Tokiais atvejais, įvertinęs organų sistemų tarpusavio sąveiką, šis specialistas gali padėti parinkti gydymą, geriausiai derantį su kitomis ligomis ir vartojamais vaistais.

Kokiais klausimais konsultuoja vidaus ligų gydytojas?              

Vidaus ligų specialistai konsultuoja pacientus įvairiais klausimais, susijusiais su vidaus organų ligomis. Vidaus ligų gydytojai išmano daugelį medicinos sričių, turi sukaupę didelį žinių bagažą apie vidaus organų funkcionavimą, ligų priežastis, simptomus, todėl gali tiksliai įvertinti problemą ir greitai paskirti reikiamą gydymą.

Vidaus ligų gydytojas diagnozuoja ir gydo kvėpavimo sistemos ligas, tokias kaip gripas, ūminis bronchitas, pneumonija (plaučių uždegimas), lėtinės apatinių kvėpavimo takų ligos, lėtinis kvėpavimo nepakankamumas.

Šie specialistai taip pat nustato odos ir poodžio ligas, virusines infekcijas, apsinuodijimus, žarnyno infekcines ligas, tuberkuliozę, lytiškai plintančias infekcijas, centrinės nervų sistemos virusines infekcijas, virusinį hepatitą, Laimo ligą ir kitas infekcines ligas.

Vidaus ligų gydytojo kompetencija – ir kraujotakos sistemos ligos, tokios kaip reumatas, lėtinė reumatinė širdies yda, hipertenzija, išeminė širdies liga ir kitos.

Privatus vidaus ligų gydytojas taip pat gali padėti sergant įvairių rūšių anemijomis, endokrininėmis, mitybos ir medžiagų apykaitos ligomis, cukriniu diabetu, nutukimu, varginant skydliaukės funkcijos ar medžiagų apykaitos sutrikimams. Šios srities gydytojai taip pat konsultuoja ir įtariant virškinimo sistemos ligas, tokias kaip kepenų, stemplės, skrandžio ir dvylikapirštės žarnos ligos, tulžies pūslės, tulžies latakų ir kasos pažeidimai.

Vidaus ligų specialistai taip pat diagnozuoja bei gydo psichikos bei elgesio sutrikimus (demenciją, neurasteniją, lengvos formos depresiją ir kt.), nervų sistemos ligas (uždegimines centrinės nervų sistemos ligas, Alzheimerio ligą, išsėtinę sklerozę ir kt.).

Vidaus ligų gydytojas gali padėti diagnozuoti jungiamojo audinio ir skeleto-raumenų sistemos ligas (artropatijas, minkštųjų audinių ligas, sistemines ir jungiamojo audinio ligas ir kt.)

Vidaus ligų gydytojas konsultuoja dėl šlapimo sistemos ligų, tokių kaip inkstų nepakankamumas, inkstų ir šlapimtakių akmenys, vyrų ir moterų lyties organų ligų.

Diagnozuodami ligas, aukštos kvalifikacijos vidaus ligų specialistai koncentruojasi ne tik į konkrečią, pacientą neraminančią problemą, bet siekdami tiksliai suprasti jos priežastis, kompleksiškai vertina paciento fizinę ir psichinę sveikatą. Jie ne tik parenka tinkamiausią gydymo strategiją, bet ir pateikia pacientams naudingų rekomendacijų apie sveiką gyvenseną, mitybą, fizinį aktyvumą ir kitas profilaktikos priemones, padedančias pagerinti sveikatą ir sumažinti įvairių ligų riziką ateityje.

Vidaus ligų gydytojo konsultacija
Paslaugos pavadinimas Paslaugos kaina €
Norėdami matyti paslaugas ir jų kainas pasirinkite miestą
Vidaus ligų gydytojo (terapeuto) konsultacija

85 €

45 €

Pakartotinė vidaus ligų gydytojo (terapeuto) konsultacija

60 €

30 €

Paslaugas teikiantys gydytojai

JaninaKIZIELIENĖ

Vidaus ligų gydytoja, terapeutė
  • lt , en , ru
  • Kretinga, J. Basanavičiaus g. 80

EdgarasSTRELCOVAS

Vidaus ligų gydytojas (išsami diagnostika)
  • lt , en , de
  • Kaunas, Miško g. 25A
Visi straipsniai
Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Vilniuje S. Žukausko g. 19 +370 5 264 4466 Internetu