Paieška
Darbo laikas

Vilnius

Kaunas

Klaipėda

Kretinga

Apie Northway

„Northway“ įmonių grupė

NORTHWAY įmonių grupė – tai 17 įmonių, jau aštuonioliktus metus sėkmingai plėtojančių veiklą medicinos, sveikatingumo, biotechnologinės farmacijos, investicinės veiklos srityse, aljansas. Jį sudarančiuose Medicinos, Biotechnologijų ir Investiciniame klasteriuose dirba daugiau kaip 800 talentingų specialistų. Didžioji dauguma jų – aukštos kvalifikacijos mokslininkai, biofarmacijos ir medicinos profesionalai. Grupės įmonės vykdo veiklą Lietuvoje, Latvijoje, Jungtinėje Karalystėje ir Jungtinėse Valstijose.

NORTHWAY medicinos klasteris šiuo metu vienija 8 klinikas Vilniuje, Kaune, Kretingoje, Klaipėdoje, Rygoje ir Londone, pacientams teikiančias kompleksines aukščiausio lygio paslaugas – nuo profilaktikos, ligų diagnostikos iki chirurginio gydymo, reabilitacijos ir pagalbinio apvaisinimo. Medicinos centruose įdiegta kokybės vadybos sistema ISO 9001:2015 užtikrina saugų ir kokybišką pacientų aptarnavimą, medicinos įrangos priežiūrą bei aukštą specialistų kvalifikaciją.

Biotechnologijų klasteris, prisistatantis vieningu prekės ženklu NORTHWAY BIOTECH, jungia įmones „Biotechpharma“, „Biota“, „Biosantara“, „Celltechna“ ir Kamieninių ląstelių tyrimų centrą. Biofarmaciniams produktams vystyti skirtų NORTHWAY BIOTECH užsakomųjų paslaugų spektras itin platus, nuo ląstelių linijos konstravimo ir procesų vystymo, iki  Geros Gamybos Praktikos vaistinės substancijos bei vaistinių produktų gamybos ir tiekimo klinikiniams tyrimams.  

Įmones „Northway turto valdymas“, „Šventosios guboja“, „Bionamas“ ir „Comtechna“ jungiantis NORTHWAY Investicinis klasteris užsiima ilgalaikėmis investicijomis.

Northway įmonių grupės vertybės – lyderystė, atvirumas pokyčiams, kūrybingumas, strateginė drausmė ir puikus darbo atlikimas.

Northway-grupe

„Northway“ medicinos centrai

„Northway“ medicinos centrai – vienos didžiausių kompleksinės medicinos, chirurgijos, reabilitacijos ir sveikatingumo paslaugas teikiančių gydymo įstaigų Lietuvoje ir Jungtinėje Karalystėje. Profesionalūs specialistai, platus kokybiškų paslaugų spektras, jauki aplinka ir patogi vieta – mūsų medicinos centrų Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Kretingoje, Rygoje ir Londone privalumai. Mūsų komandos darbo tikslas – teikiant modernias, kokybiškas ir saugias medicinos paslaugas, padėti žmonėms kuo greičiau sugrįžti į kasdienį gyvenimą.

Mums svarbus kiekvienas žmogus. Nuo pat pirmos dienos dirbame Jums. Sergantiems, sveikiems – visiems. Aktyviai užsiimame ligų prevencija, esame įkūrę sveikatingumo centrą, tiksliai ir operatyviai diagnozuojame ligą ir skiriame būtiniausią gydymą – tiek medikamentinį, tiek operacinį, o sveikstantiems siūlome kokybišką reabilitaciją.

Kruopščiai ir atsakingai renkame savo komandą, ypatingą dėmesį skiriame paslaugų kokybei ir saugumui, nuolat investuojame į medicinos įrangą bei kitas moderniąsias technologijas. Specializuojamės dienos chirurgijos srityje, atliekame įvairių operacijų, kurioms taikome sveikatą tausojančius chirurginius metodus. Pacientai tai ypač vertina, nes intervencija į organizmą būna minimali, o pooperacinis laikotarpis lengvas ir trumpas. Mažai invazyvios operacijos yra intervencinės medicinos ateitis, todėl šią sritį ketiname ir toliau plėsti bei stiprinti.

Kokybė ir saugumas

Chirurgijos centras „Northway“ – aukščiausios kokybės standartus atitinkanti gydymo įstaiga.

Chirurgijos centras „Northway“ 2015 m. buvo akredituotas JAV tarptautiniu „Joint Commission International“ (JCI) ligoninės standartu. JCI kokybės apdovanojimas yra vienas aukščiausių tarptautinių medicinos įstaigos veiklos kokybės ir saugos įvertinimų, jam yra suteiktas Auksinio kokybės standarto vardas. JCI akreditacija didina pacientų, sveikatos draudimo kompanijų, partnerių pasitikėjimą „Northway“ chirurgijos centru bei patvirtina, kad įstaigoje laikomasi pačių aukščiausių kokybės standartų.

„Northway“ medicinos ir chirurgijos centruose yra įdiegta ir kokybės vadybos sistema, kurios atitiktį tarptautinio standarto ISO 9001:2015 reikalavimams patvirtino tarptautinė sertifikavimo įstaiga „Bureau Veritas International“ ir 2018 m. gegužės 18 d. išdavė tai patvirtinantį sertifikatą.

Kokybės vadybos sistema taikoma visoms „Northway“ centrų Vilniuje, Kaune, Kretingoje ir Klaipėdoje teikiamoms paslaugoms. Ji apima profilaktinį sveikatos tikrinimą, diagnostiką, ambulatorinį ir stacionarinį gydymą, dienos chirurgiją ir chirurginį gydymą, reabilitaciją, vaisingumo centro ir kitas paslaugas.

Vadybos sistemoje identifikuoti procesai, kurie būtini teisinius ir pacientų reikalavimus atitinkančiam sveikatos priežiūros paslaugų teikimui. Procesai planuojami, valdomi, stebimi, matuojami ir gerinami, siekiant ne tik patenkinti pacientų reikalavimus, bet ir juos viršyti. Nustatyti procesų kriterijai ir rodikliai, tarp jų ir paslaugų kokybės gerinimui. Rodiklių pasiekimas yra nuolat stebimas, imamasi gerinimo veiksmų.

Medicinos centruose „Northway“ naudojama moderni ir saugi medicinos įranga, jos priežiūrai taikomi teisiniai ir gamintojų keliami reikalavimai. Infekcijų prevencijai bei valdymui sukurta įdiegta ir nuolat gerinama PPO rekomendacijas bei geriausią pasaulinę praktiką atitinkanti programa. Naudojamos sterilios vienkartinės priemonės. Laikomasi reagentų ir darbo priemonių galiojimo terminų, o jiems pasibaigus, vykdoma šių priemonių utilizacija.

Vaisingumo centro laboratorijos patalpoms taikomi aukšti patalpų švaros reikalavimai, oras filtruojamas Hepa filtrais, kurie sulaiko itin smulkias daleles, tokias kaip virusai, dujų molekulės ir bakterijos. Tai labai svarbu, nes aplinkos sąlygų veikiamų ląstelių apdorojimas turi būti atliekamas aplinkoje, kurioje yra nustatytos kokybės oras ir švarumas, kad būtų kuo labiau sumažinta užteršimo rizika. Šių priemonių veiksmingumas yra patvirtintas ir periodiškai tikrinamas.

ISO 9001 Zenkliukas

Naujienlaiškis

Registruokitės ir gaukite specialius pasiūlymus bei akcijas pirmieji:

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiprenumeravote!

Būtinas jūsų sutikimas su Privatumo politika
Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Vilniuje S. Žukausko g. 19 +370 5 264 4466 Internetu