Paieška
Darbo laikas

Vilnius

Kaunas

Klaipėda

Kretinga

Atsiliepimai

 • Noriu padėkoti daktarui Markui Fiodorovui ir jo komandai, slaugėm. Jūs profesionaliai atliekat savo darbą ir esat be galo malonūs. Ypatingai noriu padėkoti slaugei IRENAI, dešimtbalėj sistemoj duodu penkioliką balų.

  Rimantas P.
 • Matau daug gražių atsiliepimų apie gydytojus. Už jų gerai atliktą darbą. Bet nematau padėkos iš pacientų slaugytojoms. Manau ir slaugytojos nusipelnė gražios padėkos.

  Indra
 • Noriu padėkoti burnos chirurgei IEVAI GENTVILIENEI už profesionalumą.
  Daug stiprybės gydymo metu man suteikė jos bendravimo šiluma ir švelnumas.
  Už rūpestingą gydymą ir dėmesį tariu AČIŪ.
  Didžiulė garbė klinikai turėti tokią nuostabią gydytoją.

  Eugenija Ž.
 • Noriu tarti patį didžiausią Ačiū gyd. Š. Varnui už atliktą stuburo fiksaciją, kurios dėka galiu vaikščioti. Gydytojas iš didžiosios raidės.

  Regina
 • Nuoširdžiausias Ačiū gyd. A. Čižauskaitei. Profesionalumas ir kompetencija, širdingai dėkinga, visokeriopos prasmingos Jums kloties.

  Vitalija P.
 • Nuoširdžiai noriu padėkoti gydytojai Živilei Petrutienei už rūpestį, tikėjimą, atidumą ir, žinoma, pagalba. Labai vertinu ir gerbiu tokį atsidavimą žmonėms. Pasitikėjau nuo pirmos sutiktos minutės, Ačiū !

  V.K.
 • Noriu padėkoti šeimos gydytojai Ingridai Čereškienei už profesionalumą, kompetetingumą ir svarbiausia - žmogiškumą. Lankausi pas gydytoją nuo 2012 metų (jau 11 metų!) ir tai ko gero geriausias įrodymas išsakytiems komplimentams:) Labiausiai vertinu, kad gydytoja moka įsiklausyti ir patarti taip, kad pagydo ir kūną, ir sielą. Didžiulis ačiū Jums, Gydytoja, už Jūsų nenuilstamą darbą, už Jūsų misiją!

  Alisa P.
 • Šiandiena su sūneliu lankėmės pas gyd. Ingą Šatinskienę.
  Sūnus sužinojęs, kad vyksim pas gydytoją nebuvo labai patenkintas, be patemptos lūpos ir trepsėjimo koja neapsiėjom, mintyse galvojau, kaži kaip praeis vizitas, kaip gydytoja su juos susikalbės, ar pavyks apžiūrėti nosį, ausis ir pan. Ir likau nustebinta, gydytoja nuo pat pirmos sekundės mums atvėrus duris pasitiko su šypsena, per, matyt, greičiau nei minutę susibičiuliavo su sūnumi. Likau maloniai nustebinta, apžiūra praėjo labai greitai, buvo atlikta kas reikia, o sūnus išstraksėjo patenkintas su pačiom geriausiom emocijom. Tūkstantis kartų dėkoju gydytojai. Tokie gydytojai klinikos pažiba ir neįkainojamas lobis :))

  Gintarė J.
 • Labai džiaugiuosi apsilankiusi šiame centre ir patekusi į gydytojos akušerės - ginekologės Vilmos Dauderienės konsultaciją ir po to sekusią sudėtingą operaciją. Labai rekomenduoju šią gydytoją kaip nuostabią savo srities specialistę, besidominčią naujovėmis, gebančią pozityviai nuteikti pacientą, kantriai ir detaliai išaiškinančią apie diagnozę, operacijos eigą ir pooperacinį laikotarpį. Operacija praėjo sklandžiai, paimti reikiami tyrimai, jaučiau, jog patekau į rimto specialisto rankas. Didelis dėkui, miela Vilma ir Jus supančiam medicinos personalui.

  Renata G.
 • Neužteks ir padėkos žodžių, kaip noriu padėkoti gyd. Žydrūnui Žėbai už stebuklą, kurį nešioju savyje. Šis gydytojas vedė IVF keliu drąsiai, palaikančiai. Ačiū už tiek daug suteiktos informacijos, kantrius paaiškinimus. Nei vienas gydytojas neįpūtė tiek pasitikėjimo ir tikėjimo. Visą gyvenimą būsime jam dėkingi! Pats nuostabiausias gydytojas. AČIŪ!

  Diana K.
 • Prieš 15 metų apatinėje nugaros dalyje pajutau stiprų skausmą, kuris plito į dešinę koją iki kelio. Per tą laiką iki šiol skausmai pasireikšdavo epizodiškai. Kreipiausi į gydytojus neurologus, skirdavo nuskausminančius vaistus. Lankiau ir reabilitacijos įstaigose įvairias procedūras, tačiau skausmai tik sumažėdavo. Prieš kokį mėnesį skausmas vėl stipriai pasikartojo. Sutikau vieną žmogų, kuris buvo išgydytas Jūsų įstaigoje. Patarė kreiptis į Northway medicinos centro gydytoją Vidą Jankų. Pas minėtą gydytoją lankiausi šių metų kovo 22 dieną. Po vienos procedūros skausmas beveik visiškai išnyko. Nuoširdžiai dėkingas skausmo gydytojui Vidui Jankui už nuoširdų ir atidų bendravimą, už suteiktą viltį džiaugtis ir mėgautis gyvenimu. Gerb. Gydytojau Vidai, ačiū Jums už manęs išgydymą. Linkiu Jums visokeriopos sėkmės gyvenime. Tepadeda Jums Dievas. Pagarbiai, Buvęs pacientas Feliksas M.

  Feliksas M.
 • Labai noriu padėkoti gyd. MARKUI FIODOROVUI už atliktą peties operaciją. Patys geriausi ir šilčiausi atsiliepimai. Didelį Ačiū tariu sesutei IRENAI, kuri rūpinosi manimi visą parą kaip mama. Ir visam Personalui didžiausios sėkmės šitame sunkiame darbe ❤️

  Asta Z.
Rodyti daugiau
Parašykite atsiliepimą:
* žvaigždute pažymėtus laukus pildyti būtina.

Naujienlaiškis

Registruokitės ir gaukite specialius pasiūlymus bei akcijas pirmieji:

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiprenumeravote!

Būtinas jūsų sutikimas su Privatumo politika
Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Vilniuje S. Žukausko g. 19 +370 5 264 4466 Internetu