Paieška
Darbo laikas
I-V 07:30 - 20:30 | VI 09:00 - 15:00 | VII Nedirbame
Mus rasite
Vilniuje: S. Žukausko g. 19Žemėlapis >>
Informacija klientams

Dovanų kuponai

Sveikata – geriausia dovana.

Pasirūpinkite, kad Jums brangūs žmonės būtų sveiki ir laimingi – dovanokite medicinos centro „Northway“ dovanų kuponą bet kokiai pinigų sumai, bet kuriai medicinos centro „Northway“ teikiamai paslaugai ar profilaktinėms sveikatos patikrinimo programoms. Patyrę medicinos profesionalai paruošė bazines ir išsamias programas moterims ir vyrams, sulaukusiems 30-ties, 40-ties, 50-ties, 60-ties ir daugiau metų, tad galėsite išsirinkti labiausiai tinkamą. Medicinos centro ,,Northway“ specialistai žino kelią į Jūsų sveikatą!

Dovanų kuponus galima įsigyti internetu arba atvykus į medicinos centrą.

Įsigydami internetu, galite pasirinkti:

  • Elektroninį dovanų kuponą – išsiųsime jį elektroniniu paštu, ir Jums beliks jį atsispausdinti ant pasirinkto popieriaus.
  • Popierinį dovanų kuponą – jis bus išsiųstas Lietuvos paštu nurodytu adresu (3 – 5 d. d., pristatymas nemokamas).

 Kaip įsigyti dovanų kuponą:

  • Perveskite pinigus už pasirinktą paslaugą ar pageidaujamą dovanoti sumą į UAB „Northway medicinos centrai“ (įm. k. 111807761) banko sąskaitą: LT797044060001017758 AB „SEB Vilniaus banke“, banko kodas: 70440;
  • Parašykite el.laišką adresu registratura@northway.lt, jame nurodydami asmens, kuriam skiriamas kuponas vardą ir pavardę, dovanojamos paslaugos pavadinimą ar pinigų sumą, mokėtojo vardą, pavardę ir kokį (elektroninį ar popierinį) dovanų kuponą norite gauti. Jeigu pageidaujate gauti popierinį dovanų kuponą nurodykite adresą, o jei elektroninį – elektroninio pašto adresą, kuriuo, gavus apmokėjimą, išsiųsime kuponą.

Pasirūpinkite Jums brangiais žmonėmis – dovanokite ramybę ir džiaugsmą dėl savo sveikatos!

Svarbu:

  • Dovanų kuponas galioja 6 mėn. nuo jo įsigijimo datos.
  • Dovanų kuponas į pinigus nekeičiamas ir jo grąžinti negalima.
  • Perkant dovanų kuponus, PVM sąskaita faktūra už juos neišrašoma. Pirkėjui pageidaujant, išrašomas dovanų kuponų priėmimo-perdavimo aktas, kuris pateikiamas elektroniniu būdu pirkėjo nurodytu elektroninio pašto adresu.

Daugiau informacijos apie profilaktines sveikatos patikrinimo programas ir kitas paslaugas tel. Nr. 8 5 264 4466.

Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Vilniuje S. Žukausko g. 19 +370 5 264 4466 Internetu