Paieška
Darbo laikas

Vilnius

Kaunas

Klaipėda

Kretinga

Northway Klaipėda

Medicinos centrai „Northway“ – vienos didžiausių kompleksinės medicinos, chirurgijos, reabilitacijos ir sveikatinimo paslaugas teikiančių gydymo įstaigų Lietuvoje, Latvijoje ir Jungtinėje Karalystėje. Profesionalūs specialistai, platus kokybiškų paslaugų spektras, jauki aplinka ir patogi vieta – mūsų medicinos centrų Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Kretingoje, Londone ir Rygoje privalumai.

Mums svarbus kiekvienas žmogus. Nuo pat pirmos dienos dirbame Jums. Sergantiems, sveikiems – visiems. Aktyviai užsiimame ligų prevencija, tiksliai ir operatyviai diagnozuojame ligą bei skiriame būtiniausią gydymą – tiek medikamentinį, tiek ir operacinį.

Kruopščiai ir atsakingai renkame savo komandą, ypatingą dėmesį skiriame paslaugų kokybei ir saugumui, nuolat investuojame į medicinos įrangą bei kitas moderniąsias technologijas. 

„Northway“ medicinos centruose Klaipėdoje Jūsų laukia profesionalūs specialistai, siūlomas platus kokybiškų paslaugų spektras. Ilgametę patirtį turintys gydytojai konsultuoja, atlieka reikalingus laboratorinius ir instrumentinius tyrimus, tiksliai diagnozuoja ligas, skiria efektyviausią gydymą.

2019 metais duris atvėrusiame centre Naujoji Uosto g. 9 taip pat teikiamos ir dienos chirurgijos paslaugos – moderniose operacinėse atliekamos mažai invazyvios, organizmą ypatingai tausojančios ginekologinės, ortopedinės – traumatologinės, kraujagyslių, urologinės, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos bei kitos operacijos.

Medicinos centrų „Northway“ tikslas – teikiant modernias, kokybiškas ir saugias medicinos paslaugas, padėti žmonėms kuo greičiau sugrįžti į kasdienį gyvenimą. Susirgote? Nusprendėte pasitikrinti profilaktiškai? O gal norite tiesiog pasigražinti ar sustiprinti sveikatą? Laukiame Jūsų ir esame pasiruošę Jums padėti. 


Naujienlaiškis

Registruokitės ir gaukite specialius pasiūlymus bei akcijas pirmieji:

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiprenumeravote!

Būtinas jūsų sutikimas su Privatumo politika
Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Vilniuje S. Žukausko g. 19 +370 5 264 4466 Internetu