Paieška
Darbo laikas

Vilnius

Kaunas

Klaipėda

Kretinga

Sveikatos tikrinimo programos

Sveikata – brangiausias mūsų turtas, todėl svarbu laiku ja pasirūpinti. Nemaža dalis sveikatos sutrikimų pastebimi tik tada, kai liga būna pažengusi, todėl net ir nejaučiant jokių negalavimo požymių, nepriklausomai nuo amžiaus, kiekvienam žmogui vertėtų bent kartą per metus pasitikrinti sveikatą profilaktiškai. Medicinos centruose „Northway“ naudojama moderni įranga, pažangūs diagnostiniai metodai ir ilgametę patirtį turintys specialistai padės itin tiksliai įvertinti Jūsų sveikatos būklę, nustatyti ankstyvas ligų stadijas bei užkirsti kelią ligų progresavimui.

Profilaktinio sveikatos patikrinimo metu įvertinama žmogaus sveikatos būklė, nustatomos galimos sveikatos problemos, esant poreikiui, skiriamas gydymas, rekomenduojamos prevencinės priemonės. Profilaktinio sveikatos patikrinimo programos įprastai apima laboratorinius (kraujo, šlapimo ir kt.) ir instrumentinius (rentgeno, echoskopijos ir kt.) tyrimus, specialistų konsultacijas. Profilaktiniai sveikatos tikrinimai labai svarbūs siekiant išvengti ligų ir anksti jas nustatyti bei išsaugoti gerą sveikatą ir gyvenimo kokybę.

Naudodamiesi medicinos centrų „Northway“ gydytojų sudarytomis sveikatos patikrinimo programomis, sutaupysite ne tik laiko, bet ir pinigų – programos kainuoja iki 20 proc. pigiau nei bendra paslaugų vertė, įsigijant paslaugas atskirai

Kada reikalingas profilaktinis sveikatos patikrinimas?

Pasak ilgametę patirtį turinčių medicinos centrų „Northway” specialistų, nemažai sveikatos sutrikimų pastebimi tik tada, kai liga jau būna įsisenėjusi. Todėl net ir nejaučiant jokių negalavimų ir niekuo nesiskundžiant, patariama tikrinti sveikatą profilaktiškai. Šiuolaikinės diagnostikos priemonės padeda diagnozuoti ankstyvas ligų stadijas, dar nesant klinikinių jų požymių, sėkmingai jas gydyti ir užkirsti kelią jų plitimui bei progresavimui.

Reguliarus profilaktinis sveikatos patikrinimas būtinas nustatytų profesijų darbuotojams, sistemingai ir nuolat besitreniruojantiems bei dalyvaujantiems varžybose asmenims. Profilaktiškai pasitikrinti sveikatos būklę reikia ir būsimiems bei esamiems vairuotojams, vykstantiems į užsienį, norintiems įsigyti civilinį ginklą asmenims.

Populiariausios sveikatos tikrinimo programos

Medicinos centruose „Northway“ siūlomos minimalios bei išsamios profilaktinio sveikatos patikrinimo programos moterims ir vyrams, sulaukusiems 30-ties, 40-ties, 50-ties, 60-ties ir daugiau metų. Šios programos itin populiarios – jos įsigyjamos tiek norint pasitikrinti savo sveikatą, tiek padovanoti artimesiems ar draugams gimtadienio proga.

Klinika taip pat siūlo specializuotas profilaktinio sveikatos tikrinimo programas, padedančias įvertinti bendrą paciento sveikatą ar konkrečių organų/organų grupės būklę. Pacientams siūloma bendroji, širdies, pilna širdies ir kraujagyslių, skydliaukės, virškinamojo trakto tikrinimo programa, geros savijautos ištyrimo programa ir programa persirgusiems COVID-19. Patyrusių gydytojų sudarytose patikrinimo programose įtraukti visi būtini tyrimai, reikalingi sveikatai ištirti.

Profilaktinis sveikatos patikrinimas darbuotojams

Nustatytų profesijų darbuotojai bei asmenys, dirbantys nustatytuose darbuose ir gamybos šakose bei baruose, privalo tikrintis sveikatą prieš įsidarbindami, o dirbdami – tikrintis periodiškai. Profilaktiškai sveikatą tikrintis privalo ne tik kenksmingose ir pavojingose sąlygose, tačiau ir įvairiose paslaugų teikimo srityse dirbantys asmenys.

Profilaktinį darbuotojų sveikatos patikrinimą atlieka šeimos gydytojas. Jis įvertina bendrą asmens sveikatos būklę: surenka anamnezę, pamatuoja kraujospūdį, klauso širdies tonus, plaučius, įvertina klausą, regėjimą, psichikos būklę, nervų sistemos veiklą ir kt. Taip pat atliekamas kraujo tyrimas, prireikus, siunčiama pas kitų sričių specialistus ar skiriami papildomi tyrimai.

Profilaktinis sveikatos patikrinimas vykstantiems į užsienį

Gyventi ar turistiniais tikslais į užsienį vykstantiems asmenims sveikatą reikalinga pasitikrinti, jeigu reikalauja kelionės organizatorius ar šalis, į kurią vykstama. Pacientui gali būti atliekami tyrimai, taikomos imunoprofilaktikos priemonės (skiepijimas nuo užkrečiamų ligų), esant poreikiui, jis gali būti siunčiamas pas kitus specialistus.

Vykstant į epidemiologiškai pavojingas šalis, reikalinga skiepų pažyma-sertifikatas. Siuntimą skiepytis, įvertinęs asmens sveikatos būklę ir nurodydamas, kad nėra kontraindikacijų, išduoda sveikatą tikrinantis gydytojas.

Sportuojančių sveikatos patikrinimas

Reguliarus sveikatos patikrinimas būtinas sportuojantiems asmenims, kurie sistemingai ir nuolat treniruojasi bei dalyvauja varžybose. Profilaktinio patikrinimo metu įvertinama tiriamojo sveikatos bei funkcinė būklė, nustatomas fizinis išsivystymas, funkcinių organizmo rezervų rodikliai, organizmo prisitaikymas prie pasirinktos sportinės veiklos bei fizinių krūvių ir daroma išvada apie asmens galimybes lankyti pasirinktos sportinės veiklos pratybas ir dalyvauti varžybose. Konsultacijos metu taip pat pateikiamos rekomendacijos dėl fizinio krūvio intensyvumo, traumų profilaktikos.

Vairuotojų sveikatos patikrinimas

Vairuotojų sveikatos patikrinimas atliekamas siekiant nustatyti, ar asmens sveikatos būklė atitinka minimalias fizinio ir psichikos tinkamumo normas, taikomas norintiems vairuoti ir vairuojantiems atitinkamos kategorijos motorines transporto priemones arba jų junginius su priekaba ir (ar) traktorius, savaeiges mašinas ir mechanizmus. Būsimų ir esamų vairuotojų sveikatą tikrina šeimos gydytojas arba vidaus ligų gydytojas, teikiantis pirminės sveikatos priežiūros paslaugas.

Mokytojų sveikatos patikrinimas

Privalomus sveikatos tikrinimus mokytojams atlieka šeimos gydytojas. Atlikdamas privalomą mokytojų sveikatos tikrinimą, jis skiria tyrimus, siunčia pas kitus specialistus.

Nemokamos sveikatos patikros programos 

Mūsų šalyje vykdomos penkios ligų prevencijos programos, kurių išlaidas apsidraudusiems Privalomuoju sveikatos draudimu kompensuoja ligonių kasos. Tai – gimdos kaklelio vėžio, krūties vėžio, prostatos vėžio, storosios žarnos vėžio ir širdies-kraujagyslių ligų prevencinė sveikatos patikros programa.

Norintieji pasitikrinti pagal prevencines programas, turi kreiptis į savo šeimos gydytoją, kuris įvertins sveikatos būklę, skirs tyrimus ir nukreips pas reikiamą specialistą.

Sveikatos tikrinimo programos vaikams
Paslaugos pavadinimas Paslaugos kaina € Paslauga gali būti kompensuojama PSDF lėšomis
Norėdami matyti paslaugas ir jų kainas pasirinkite miestą
Moksleivių profilaktinis sveikatos patikrinimas

80 €

Ištyrimo programa vaikams nuo 10 metų

135 €

135 €

Paslaugas teikiantys gydytojai

ReginaBALČIŪNIENĖ

Šeimos gydytoja
 • lt , en , ru
 • Vilnius, S. Žukausko g. 19

Doc. dr. NeringaBUROKIENĖ

Šeimos gydytoja
 • lt , en , ru
 • Vilnius, S. Žukausko g. 19

IngridaČEREŠKIENĖ

Šeimos gydytoja
 • lt , ru , de , pl
 • Vilnius, S. Žukausko g. 19

Doc. dr. AstaMASTAVIČIŪTĖ

Šeimos gydytoja
 • lt , en
 • Vilnius, S. Žukausko g. 19

ValerijusMOROZOVAS

Šeimos gydytojas
 • lt , en , ru
 • Vilnius, S. Žukausko g. 19

IrmaSPĖČIŪTĖ

Šeimos gydytoja
 • lt , en , ru
 • Klaipėda, Naujoji Uosto g. 9

VidaUZELIENĖ

Šeimos gydytoja, echoskopuotoja
 • lt , en , ru
 • Klaipėda, Dragūnų g. 2
 • Klaipėda, Naujoji Uosto g. 9
 • Kretinga, J. Basanavičiaus g. 80

JurgitaVALMAITĖ-SAKALAUSKIENĖ

Šeimos gydytoja
 • lt , en , ru
 • Klaipėda, Dragūnų g. 2
Visi straipsniai
Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Vilniuje S. Žukausko g. 19 +370 5 264 4466 Internetu