Paieška
Darbo laikas

Vilnius

Kaunas

Klaipėda

Kretinga

Sveikatos tikrinimo programos

Sveikata – brangiausias mūsų turtas, todėl svarbu laiku ja pasirūpinti. Nemaža dalis sveikatos sutrikimų pastebimi tik tada, kai liga būna pažengusi, todėl net ir nejaučiant jokių negalavimo požymių, nepriklausomai nuo amžiaus, kiekvienam žmogui vertėtų bent kartą per metus pasitikrinti sveikatą profilaktiškai. Medicinos centruose „Northway“ naudojama moderni įranga, pažangūs diagnostiniai metodai ir ilgametę patirtį turintys specialistai padės itin tiksliai įvertinti Jūsų sveikatos būklę, nustatyti ankstyvas ligų stadijas bei užkirsti kelią ligų progresavimui.

Profilaktinio sveikatos patikrinimo metu įvertinama žmogaus sveikatos būklė, nustatomos galimos sveikatos problemos, esant poreikiui, skiriamas gydymas, rekomenduojamos prevencinės priemonės. Profilaktinio sveikatos patikrinimo programos įprastai apima laboratorinius (kraujo, šlapimo ir kt.) ir instrumentinius (rentgeno, echoskopijos ir kt.) tyrimus, specialistų konsultacijas. Profilaktiniai sveikatos tikrinimai labai svarbūs siekiant išvengti ligų ir anksti jas nustatyti bei išsaugoti gerą sveikatą ir gyvenimo kokybę.

Naudodamiesi medicinos centrų „Northway“ gydytojų sudarytomis sveikatos patikrinimo programomis, sutaupysite ne tik laiko, bet ir pinigų – programos kainuoja iki 20 proc. pigiau nei bendra paslaugų vertė, įsigijant paslaugas atskirai

Kada reikalingas profilaktinis sveikatos patikrinimas?

Pasak ilgametę patirtį turinčių medicinos centrų „Northway” specialistų, nemažai sveikatos sutrikimų pastebimi tik tada, kai liga jau būna įsisenėjusi. Todėl net ir nejaučiant jokių negalavimų ir niekuo nesiskundžiant, patariama tikrinti sveikatą profilaktiškai. Šiuolaikinės diagnostikos priemonės padeda diagnozuoti ankstyvas ligų stadijas, dar nesant klinikinių jų požymių, sėkmingai jas gydyti ir užkirsti kelią jų plitimui bei progresavimui.

Reguliarus profilaktinis sveikatos patikrinimas būtinas nustatytų profesijų darbuotojams, sistemingai ir nuolat besitreniruojantiems bei dalyvaujantiems varžybose asmenims. Profilaktiškai pasitikrinti sveikatos būklę reikia ir būsimiems bei esamiems vairuotojams, vykstantiems į užsienį, norintiems įsigyti civilinį ginklą asmenims.

Populiariausios sveikatos tikrinimo programos

Medicinos centruose „Northway“ siūlomos minimalios bei išsamios profilaktinio sveikatos patikrinimo programos moterims ir vyrams, sulaukusiems 30-ties, 40-ties, 50-ties, 60-ties ir daugiau metų. Šios programos itin populiarios – jos įsigyjamos tiek norint pasitikrinti savo sveikatą, tiek padovanoti artimesiems ar draugams gimtadienio proga.

Klinika taip pat siūlo specializuotas profilaktinio sveikatos tikrinimo programas, padedančias įvertinti bendrą paciento sveikatą ar konkrečių organų/organų grupės būklę. Pacientams siūloma bendroji, širdies, pilna širdies ir kraujagyslių, skydliaukės, virškinamojo trakto tikrinimo programa, geros savijautos ištyrimo programa ir programa persirgusiems COVID-19. Patyrusių gydytojų sudarytose patikrinimo programose įtraukti visi būtini tyrimai, reikalingi sveikatai ištirti.

Būsimoms mamoms siūloma nėščiųjų priežiūros programa. Pasirinkusioms šią programą suteikiamos specialistų konsultacijos, atliekami visi privalomieji tyrimai pagal nėščiųjų sveikatos tikrinimų reikalavimus, nurodytus Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministro įsakyme, taip pat papildomos gydytojų konsultacijos bei tyrimai, kuriuos rekomenduoja specialistai.

Profilaktinis sveikatos patikrinimas darbuotojams

Nustatytų profesijų darbuotojai bei asmenys, dirbantys nustatytuose darbuose ir gamybos šakose bei baruose, privalo tikrintis sveikatą prieš įsidarbindami, o dirbdami – tikrintis periodiškai. Profilaktiškai sveikatą tikrintis privalo ne tik kenksmingose ir pavojingose sąlygose, tačiau ir įvairiose paslaugų teikimo srityse dirbantys asmenys.

Profilaktinį darbuotojų sveikatos patikrinimą atlieka šeimos gydytojas. Jis įvertina bendrą asmens sveikatos būklę: surenka anamnezę, pamatuoja kraujospūdį, klauso širdies tonus, plaučius, įvertina klausą, regėjimą, psichikos būklę, nervų sistemos veiklą ir kt. Taip pat atliekamas kraujo tyrimas, prireikus, siunčiama pas kitų sričių specialistus ar skiriami papildomi tyrimai.

Profilaktinis sveikatos patikrinimas vykstantiems į užsienį

Gyventi ar turistiniais tikslais į užsienį vykstantiems asmenims sveikatą reikalinga pasitikrinti, jeigu reikalauja kelionės organizatorius ar šalis, į kurią vykstama. Pacientui gali būti atliekami tyrimai, taikomos imunoprofilaktikos priemonės (skiepijimas nuo užkrečiamų ligų), esant poreikiui, jis gali būti siunčiamas pas kitus specialistus.

Vykstant į epidemiologiškai pavojingas šalis, reikalinga skiepų pažyma-sertifikatas. Siuntimą skiepytis, įvertinęs asmens sveikatos būklę ir nurodydamas, kad nėra kontraindikacijų, išduoda sveikatą tikrinantis gydytojas.

Sportuojančių sveikatos patikrinimas

Reguliarus sveikatos patikrinimas būtinas sportuojantiems asmenims, kurie sistemingai ir nuolat treniruojasi bei dalyvauja varžybose. Profilaktinio patikrinimo metu įvertinama tiriamojo sveikatos bei funkcinė būklė, nustatomas fizinis išsivystymas, funkcinių organizmo rezervų rodikliai, organizmo prisitaikymas prie pasirinktos sportinės veiklos bei fizinių krūvių ir daroma išvada apie asmens galimybes lankyti pasirinktos sportinės veiklos pratybas ir dalyvauti varžybose. Konsultacijos metu taip pat pateikiamos rekomendacijos dėl fizinio krūvio intensyvumo, traumų profilaktikos.

Vairuotojų sveikatos patikrinimas

Vairuotojų sveikatos patikrinimas atliekamas siekiant nustatyti, ar asmens sveikatos būklė atitinka minimalias fizinio ir psichikos tinkamumo normas, taikomas norintiems vairuoti ir vairuojantiems atitinkamos kategorijos motorines transporto priemones arba jų junginius su priekaba ir (ar) traktorius, savaeiges mašinas ir mechanizmus. Būsimų ir esamų vairuotojų sveikatą tikrina šeimos gydytojas arba vidaus ligų gydytojas, teikiantis pirminės sveikatos priežiūros paslaugas.

Mokytojų sveikatos patikrinimas

Privalomus sveikatos tikrinimus mokytojams atlieka šeimos gydytojas. Atlikdamas privalomą mokytojų sveikatos tikrinimą, jis skiria tyrimus, siunčia pas kitus specialistus.

Nemokamos sveikatos patikros programos 

Mūsų šalyje vykdomos penkios ligų prevencijos programos, kurių išlaidas apsidraudusiems Privalomuoju sveikatos draudimu kompensuoja ligonių kasos. Tai – gimdos kaklelio vėžio, krūties vėžio, prostatos vėžio, storosios žarnos vėžio ir širdies-kraujagyslių ligų prevencinė sveikatos patikros programa.

Norintieji pasitikrinti pagal prevencines programas, turi kreiptis į savo šeimos gydytoją, kuris įvertins sveikatos būklę, skirs tyrimus ir nukreips pas reikiamą specialistą.

Bendrosios sveikatos tikrinimo programos
Paslaugos pavadinimas Paslaugos kaina € Paslauga gali būti kompensuojama PSDF lėšomis
Informacija ruošiama
Sveikatos tikrinimo programos moterims
Paslaugos pavadinimas Paslaugos kaina € Paslauga gali būti kompensuojama PSDF lėšomis
Informacija ruošiama
Sveikatos tikrinimo programos vyrams
Paslaugos pavadinimas Paslaugos kaina € Paslauga gali būti kompensuojama PSDF lėšomis
Informacija ruošiama
Sveikatos tikrinimo programos vaikams
Paslaugos pavadinimas Paslaugos kaina € Paslauga gali būti kompensuojama PSDF lėšomis
Informacija ruošiama
Pasinaudokite partnerių pasiūlymais:
Paslaugas teikiantys gydytojai

ValerijusMOROZOVAS

Šeimos gydytojas
 • lt , en , ru
 • Vilnius, S. Žukausko g. 19

IngridaČEREŠKIENĖ

Šeimos gydytoja
 • lt , ru , de , pl
 • Vilnius, S. Žukausko g. 19

Dr. AstaMASTAVIČIŪTĖ

Šeimos gydytoja
 • lt , en
 • Vilnius, S. Žukausko g. 19

ReginaBALČIŪNIENĖ

Šeimos gydytoja
 • lt , en , ru
 • Vilnius, S. Žukausko g. 19

Doc. dr. NeringaBUROKIENĖ

Šeimos gydytoja
 • lt , en , ru
 • Vilnius, S. Žukausko g. 19

VidaUZELIENĖ

Šeimos gydytoja, echoskopuotoja
 • lt , en , ru
 • Klaipėda, Dragūnų g. 2
 • Klaipėda, Naujoji Uosto g. 9
 • Kretinga, J. Basanavičiaus g. 80

IrmaSPĖČIŪTĖ

Šeimos gydytoja
 • lt , en , ru
 • Klaipėda, Naujoji Uosto g. 9

JurgitaVALMAITĖ-SAKALAUSKIENĖ

Šeimos gydytoja
 • lt , en , ru
 • Klaipėda, Naujoji Uosto g. 9

Atsiliepimai

Visi atsiliepimai
Rasa | 2019 Gegužės 16 d.Labai patiko medicinos personalas, gydytojo suteikta informacija. Gydytoja anesteziologė viską išsamiai papasakojo. Slaugytojos labai rūpestingos ir dėmesingos. Esu dėkinga gydytojui Makulavičiui, anesteziologei, slaugytojoms. AČIŪ!
Genutė | 2019 Birželio 16 d.Labai patiko dėmesingumas, supratimas, paslaugų kokybė. Personalas labai prižiūri ir visada suteikia reikiamą pagalbą. 10 balų iš 10! Ačiū gydytojui M. Šakaliniui bei visam personalui už priežiūrą ir rūpestį. Už gerai ir nuoširdžiai atliekamą darbą, kai jauti, kad tu tikrai rūpi. Viskas labai kokybiška ir profesionalu.
Ugnė | 2019 Liepos 3 d.Didelis ačiū gydytojai Ernestai Morozaitei už puikiai atliktą operaciją, nuoširdų dėmesį ir neblėstantį optimizmą. Taip pat dėkoju Northway chirurgijos centro darbuotojams už profesionalumą, o ypač centro slaugytojoms už rūpestį ir draugiškumą.
Laura, C. | 2019 Liepos 3 d.Žydrūnas Žėba (Vaisingumo klinika) - gydytojas tikrąją to žodžio prasme. Tai ypač svarbu, kai kalbama apie norą ir galimybes susilaukti vaikučio (sunkų ir sudetingą IVF kelią). Tai gydytojas, kuris yra supratingas, maloniai, ramiai, kantriai išklauso, išsamiai atsako į visus klausimus ir priima pačius saugiausius bei tikslingiausius sprendimus dėl ...
Kazlauskas | 2019 Liepos 4 d.Didelis AČIŪ sesutei Giedrei už jos sugaištą laiką po darbo dėl mano sveikatos problemų ir daktarei Astai Mastavičiūtei. Pati geriausia komanda.
Laura | 2019 Liepos 16 d.Rekomenduojam, kam aktualu estetinė chirurgija, kūno kontūro korekcija, injekcijos - vienareikšmiškai savo srities virtuozas, pats geriausias chirurgas Darius Jauniškis. Didžiausios rekomendacijos ir didžiausias ačiū už viską!
Monika | 2019 Liepos 16 d.Noriu padėkoti daktarui K. Bliznikui už išsamią kolsultaciją ir sėkmingai atliktą operaciją! Taip pat labai didelis ačiū slaugytojoms Boženai ir Galinai už nepaprastą priežiūrą po operacijos.
Halina M. | 2019 Liepos 16 d.Dėkoju nuostabiai gydytojai Astai Mastavičiūtei už gydymą ir priežiūrą, už nuoširdų bendravimą. Gydytoja, pas kurią lankiausi su pasitikėjimu ir visada žinojau, kad suteiks pagalbą. Nuoširdus ačiū.
Marius B. | 2019 Liepos 16 d.Noriu pagirti higienistę Editą Dvareckaitę už profesionalumą atliekant savo darbą, bei malonų bendravimą. Pirmą kartą lankiausi jūsų įstaigoje ir tikrai likau patenkintas tiek priėmimu, tiek specialistės darbu. Laikas tikrai neprailgo procedūros metu, nejaučiau jokio diskomforto, nustebino specialistės atidumas bei susidomėjimas! Edita uždavė nemaž...
Agnė J. | 2019 Liepos 16 d.Šilčiausiai dėkoju gydytojui Bružui už išsamią konsultaciją, atidumą ir žmogiškumą. Sveikatos ir stiprybės jums.
Visi atsiliepimai
Visi straipsniai
Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Vilniuje S. Žukausko g. 19 +370 5 264 4466 Internetu