Paieška
Darbo laikas

Vilnius

Kaunas

Klaipėda

Kretinga

Būkime saugūs karantino laikotarpiu

Kaukė

Mieli pacientai,

šiuo įtemptu laikotarpiu visas mūsų personalas jaučiasi saugiai, taip pat turime pakankamai rankų higienos priemonių, kaukių ir pirštinių savo bei Jūsų apsaugai.

Stengiamės, kad atvykdami pas mus, esant neatidėliotinam reikalui, jaustumėtės saugūs – tarp pacientų registracijų darome pertraukas, o laukimo pas gydytoją laikas netrunka ilgiau 10-ies minučių.

Primename, kad į medicinos centrą gali atvykti tik užsiregistravę gydytojo konsultacijai arba turintys atlikti gydytojo paskirtus tyrimus pacientai.

Karščiuojantys pacientai identifikuojami termovizoriaus pagalba ir nukreipiami įeiti pro pagalbinį šoninį įėjimą kairėje centro pusėje.

Jei žinote, kad karščiuojate, prašome Jūsų neiti į centrą pro pagrindines duris – iš karto naudokitės šoniniu įėjimu. Priėję prie durų, skambinkite tel. 8 5 2644466 ir, atsiliepus registratorei, informuokite, kad laukiate. Jus pasitiks slaugytoja ir palydės iki kabineto.

Karantino laikotarpiu siūlome ir mokamas gydytojų konsultacijas nuotoliniu būdu.

Darome ir darysime viską, kad esamoje situacijoje užtikrintume maksimalų Jūsų saugumą ir sveikatą.

Karantino laikotarpiu į mūsų centrą atvyksta būsimos mamos, senyvo amžiaus žmonės, atvežami skiepytis vaikai, todėl prašome Jūsų laikytis nustatytos tvarkos, nes tik taip apsaugosime save ir aplinkinius.

Ačiū už Jūsų palaikymą, supratimą ir pagalbą.

Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Vilniuje S. Žukausko g. 19 +370 5 264 4466 Internetu