Paieška
Darbo laikas

Vilnius

Kaunas

Klaipėda

Kretinga

Tausojanti chirurgija

Operacijos3

Negalintiems atsitraukti nuo darbų – sveikatą ir laiką tausojantys gydymo metodai 

Šiais laikais daugeliui mūsų liga – pati blogiausia žinia, nes ji reikalauja keisti darbo grafiką ir gyvenimo būdą, suardo įprastą dienotvarkę. Žmonės, susidūrę su sveikatos problemomis, nori rasti kuo daugiau reikiamų paslaugų vienoje vietoje ir kuo greičiau tas problemas išspręsti.  Dėl greito gyvenimo tempo jie siekia gauti kuo aukštesnės kokybės paslaugas per kuo trumpesnį laiką. Medicinos įstaigoje pacientams svarbiausia patogumas ir tikslumas.

Su sveikatos sutrikimais siekiama susidoroti greitai ir operatyviai, kadangi susirgti  – tolygu prarasti padėtį visuomenėje, statusą, kitaip tariant, iškristi iš įprasto gyvenimo tempo, ko daugelis žmonių tiesiog negali sau leisti. Todėl šiandien viena sparčiausiai besivystančių medicinos sričių tampa tausojanti chirurgija. O  gydytojų darbe svarbiausiu tampa tikslumas – tiek diagnozuojant, tiek parenkant gydymo būdus. Medicinos galimybės jau leidžia atlikti itin tikslius tyrimus, skirti tikslų, būtent tam pacientui tinkamą efektyvų gydymą ir taip pasiekti geriausių rezultatų, – apie vis didėjančias galimybes medicinoje pasakoja medicinos centrų „Northway“ gydytojai.

Tikslumas ligos diagnostikoje – gydytojo žinių ir profesionalumo išraiška 

Pastaraisiais metais pakito porų, susiduriančių su vaisingumo problemomis, poreikiai: šeima nori susilaukti vaiko, o ne vaikščioti į iš vienos medicinos įstaigos į kitą ir atlikinėti varginančius, ilgai trunkančius tyrimus. Tokį operatyvaus problemos sprendimo lūkestį jaučiame ne tik nevaisingumo gydymo srityje, – apie pakitusius pacientų poreikius pasakoja medicinos centrų „Northway“ gydytojai akušeriai ginekologai.

Specialistai dalinasi patirtimi, kad medicinoje svarbu tampa ne tik siekiamas rezultatas, bet ir įtaka žmogaus gyvenimo kokybei procedūrų ar gydymo metu. Kad tai įgyvendinti, būtina tiek aukšta profesinė specialistų kvalifikacija, tiek ir kokybiška medicininė įranga. Tyrimai turi būti minimaliai invazyvūs ir labai tikslūs, atliekami per trumpą laiką, neatitraukiant  žmonių nuo profesinės veiklos, pateikiant labai aiškias rekomendacijas ir galimo gydymo gaires.

Svarbiausias veiksnys, leidžiantis priimti tikslius ir teisingus sprendimus ligų diagnostikoje – gydytojo kompetencija, žinios, bei visapusiškas atsidavimas savo profesijai. Ir jei patyręs gydytojas dar turi galimybę dirbti su šiuolaikiška kokybiška medicinine aparatūra, tai tiek pacientams, tiek ir medicinos įstaigai labai pasisekė.

Tausojanti chirurgija – kas tai?

Medicinos centruose „Northway“ kasdien atliekamos ortopedinės-traumatologinės, ginekologinės, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos, kraujagyslių chirurgijos  ir kitos operacijos. Operacijos atliekamos tausojančiais chirurginiais metodais – artroskopiniu, histeroskopiniu, laparoskopiniu, radiochirurginiu ar lazeriniu. Jų metu intervencija į organizmą būna minimali, o pooperacinis laikotarpis lengvas ir trumpas. Po tokių operacijų pacientai išleidžiami gydytis į namus jau po kelių valandų arba kitą dieną.

Ypatingai moderni įranga ir aukščiausios kvalifikacijos gydytojai sukuria itin plačias  gydymo galimybes ir palankias sąlygas besioperuojantiems pacientams. Medicinos centruose „Northway“ naudojama tik nauja, iš patikimiausių aukščiausią kokybę garantuojančių gamintojų, įsigyta įranga bei medicininiai operacinių instrumentai.

Tačiau medicinos įranga, kaip ir muzikos instrumentas, suskamba tik talentingo profesionalo rankose. Todėl medicinos centruose „Northway“ suburti patyrę aukščiausios kvalifikacijos medikai, chirurgai. „Turime eiti koja kojon su modernėjančia medicina, todėl kiekvienam gydytojui ypač svarbu, net turint ilgametę patirtį, nuolat tobulinti savo kvalifikaciją, dalyvauti mokslinėje veikloje“, – tvirtina medicinos centrų „Northway“ generalinė direktorė Diana Bumelytė.

Šiandien pacientai nori žinoti viską

Ar esate susidūrę su situacija, kai ko nors pasiteiravus pas gydytoją išgirstate atsakymą, kad „mes viskuo pasirūpinsime, juk ne jūs gydytojas“ arba „dabar visi skaito informaciją internete ir tampa gydytojais“. Toks atsakymas nėra malonus.

Šiandienos pacientas labai išprusęs, galų gale, mes juk darome intervencijas į žmogaus kūną, todėl bendravimas su pacientu, jam skiriamas laikas, suprantamai perteikiama informacija apie skiriamus tyrimus, diagnozę ir gydymą, detaliai aptariama operacijos eiga, tiksli paslaugų kaina yra būtini siekiant geriausių rezultatų. Mes turime atsakyti į visus pacientui kylančius klausimus.

Taip pat svarbu, kad pacientai būtų globojami ne tik vizito medicinos įstaigoje metu – turi būti domimasi, kaip sekasi sveikti po operacijos ir pacientui išvykus į namus. Tuomet stebima žmogaus būklė, rekomenduojamos ne tik gydymo ar reabilitacijos, bet ir sveikatos stiprinimo, prevencinės procedūros. „Toks santykis tarp gydytojo ar medicinos įstaigos ir paciento išplečia tausojančio gydymo sąvoką. Šiuolaikinės technologijos, kai vadovaujamės teisingu požiūriu leidžia tausoti žmogaus laiką ir sveikatą ne tik problemoms jau prasidėjus, bet neretai ir užbėgti joms už akių“, – teigia gydytojas ortopedas-traumatologas dr. Aleksas Makulavičius.

Daug dirbančių pacientų poreikiai kitokie

Operacijos ar kitos gydymo procedūros nėra malonios niekam. Tačiau itin daug dirbantiems ar savo verslą turintiems žmonėms, ypatingai sunku surasti tam laiko, todėl gydymas yra nuolat atidėliojamas, kas pasak A. Makulavičiaus, situaciją gali pabloginti. Todėl vis daugiau pacientų ieško galimybių atlikti gydymą moderniose įstaigose naudojant tausojančius chirurginius metodus, kur tiek tyrimus, tiek konsultacijas, tiek operacijas ir pooperacinę reabilitacija galima gauti nesiblaškant ir neieškant specialistų, vienoje vietoje. Taip pat daugumai itin svarbu ir turėti galimybę grįžti prie darbų greitai, o gal net iš karto po operacijos.

Medicinos centruose „Northway“ operacijos suplanuojamos greitai, pacientui patogiu metu. Centrų tyrimų laboratorijos įsikūrusios tame pačiame pastate, tad visų reikalingų priešoperacinių tyrimų rezultatai gaunami labai greitai.

„Kažkada privatumas mažose vienvietėse ar dvivietėse palatose, bevielis interneto ryšys atrodė prabanga. Bet mes gerai pažįstame mūsų pacientus, jaučiame jų gyvenimo tempą ir kasdienybę. Prabanga jiems būtų tiesiog sveikti nedirbant, ilsintis. Visuomet raginame žmones sustiprėti, pailsėti, bet, kita vertus, suprantame jų poreikius. Daugelis šiais laikais dirba itin konkurencingoje aplinkoje, todėl greitos sveikimo ir grįžimo į darbą sąlygos jiems yra būtinybė“, – mintimis dalijasi Diana Bumelytė.

Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Vilniuje S. Žukausko g. 19 +370 5 264 4466 Internetu