Paieška
Darbo laikas

Vilnius

Kaunas

Klaipėda

Kretinga

Dietologė Edita Saukaitytė-Butvilė

EditaSAUKAITYTĖ-BUTVILĖ

Dietologė

Ekspertinės sritys: Dirbtinis maitinimasValgymo sutrikimai
Maistinių medžiagų, energijos poreikių apskaičiavimas atsižvelgiant į fiziologinius ir patofiziologinius pokyčius, individualus mitybos rekomendacijų parengimas, sveikų ir sergančių įvairiomis ligomis (virškinamojo trakto, cukrinis diabetas, inkstų ligos, nutukimas) pacientų konsultavimas.
Kalbos:LT / EN
Darbo vieta:

Vilnius, S. Žukausko g. 19

Biografija

Išsilavinimas

2003 m – 2009 m. Medicinos specialybė, Vilniaus universitetas, Medicinos fakultetas.

2009 m. – 2010 m. Medicinos internatūra, Vilniaus universitetas, Medicinos fakultetas.

2010 m. – 2013 m. Dietologijos rezidentūra, Vilniaus universitetas, Medicinos fakultetas.

Profesinė veikla

Profesinė darbo patirtis nuo 2010 m.

Specialistė nuolat tobulina savo kvalifikaciją – dalyvauja bei skaito pranešimus Lietuvos dietologų draugijos, Lietuvos vaikų gastroenterologijos ir mitybos draugijos organizuojamose konferencijose, įvairių tarptautinių mitybos draugijų nuotolinėse paskaitose ir mokymuose.

2022 m. 09.03-06 Europos Klinikinės mitybos ir metabolizmo draugijos kongresas, Viena, Austrija.
2022 m. 06.16-18 Hibridinis XX Tarptautinis Mitybos sergant inkstų ligomis ir metabolizmo kongresas, Kinija.
2021 m. baigtas Global Renal Nutrition Course for Dietitians rengiamas JAV Nacionalinio inkstų fondo kursas.
2021 m. liepos mėn., Virtuali XII Imunomitybos konferencija, Barselona, Ispanija.
2021 m. gegužės mėn. Virtualus Europos nutukimo kongresas.
2020 m. rugsėjo mėn. Virtualus Europos Klinikinės mitybos ir metabolizmo draugijos kongresas.
2020 m. rugsėjo mėn. Virtualus Europos ir tarptautinis nutukimo kongresas.
2019 m. baigti nuotoliniai mažo FODMAP kiekio dietos pritaikymo kursai ir išlaikytas egzaminas, Monash universitetas, Australija.
2019 m. spalio mėn. Best of ECO (European Congress of Obesity) Forumas, Stambulas, Turkija.
2019 m. rugsėjo mėn. 41-asis Europos Klinikinės mitybos ir metabolizmo draugijos kongresas, Lenkija.
2019 m. birželio mėn. 37-asis Tarptautinis diabeto ir mitybos simpoziumas, Nyderlandai.
2018 m. birželio mėn. XIX Tarptautinis Mitybos sergant inkstų ligomis ir metabolizmo kongresas, Genuja, Italija.
2018 m. birželio mėn. baigtas Mitybos terapijos sergant inkstų ligomis kursas, Genuja, Italija.
2018 m. vasario mėn. baigtas Core Learning Path – Pasaulinės nutukimo federacijos akredituotas mokymo kursas.
2017 m. kovo mėn. įgytas SCOPE (Specialist Certification of Obesity Professional Education) sertifikatas, išduotas Pasaulinės nutukimo federacijos.
2013 m. 4 dienų Europos nutukimo kongresas, Liverpulis, Jungtinė Karalystė.
2012 m. 3 dienų Tarptautinė nutukimo mokykla, Kembridžas, Jungtinė Karalystė.
2012 m. 7 dienų ESPEN (Europos enterinės ir parenterinės mitybos draugijos) klinikinio maitinimo baziniai kursai, Dubrovnikas, Kroatija.
2012 m. 3 dienų Tarptautinė konferencija “Mityba ir sveikata”, Ryga, Latvija

Narystės

Lietuvos dietologų draugija
JAV nacionalinis inkstų fondas
Europos klinikinės mitybos ir metabolizmo draugija

Atsiliepimai

Visi atsiliepimai
Rasa | 2019 Gegužės 16 d.Labai patiko medicinos personalas, gydytojo suteikta informacija. Gydytoja anesteziologė viską išsamiai papasakojo. Slaugytojos labai rūpestingos ir dėmesingos. Esu dėkinga gydytojui Makulavičiui, anesteziologei, slaugytojoms. AČIŪ!
Genutė | 2019 Birželio 16 d.Labai patiko dėmesingumas, supratimas, paslaugų kokybė. Personalas labai prižiūri ir visada suteikia reikiamą pagalbą. 10 balų iš 10! Ačiū gydytojui M. Šakaliniui bei visam personalui už priežiūrą ir rūpestį. Už gerai ir nuoširdžiai atliekamą darbą, kai jauti, kad tu tikrai rūpi. Viskas labai kokybiška ir profesionalu.
Ugnė | 2019 Liepos 3 d.Didelis ačiū gydytojai Ernestai Morozaitei už puikiai atliktą operaciją, nuoširdų dėmesį ir neblėstantį optimizmą. Taip pat dėkoju Northway chirurgijos centro darbuotojams už profesionalumą, o ypač centro slaugytojoms už rūpestį ir draugiškumą.
Laura, C. | 2019 Liepos 3 d.Žydrūnas Žėba (Vaisingumo klinika) - gydytojas tikrąją to žodžio prasme. Tai ypač svarbu, kai kalbama apie norą ir galimybes susilaukti vaikučio (sunkų ir sudetingą IVF kelią). Tai gydytojas, kuris yra supratingas, maloniai, ramiai, kantriai išklauso, išsamiai atsako į visus klausimus ir priima pačius saugiausius bei tikslingiausius sprendimus dėl ...
Kazlauskas | 2019 Liepos 4 d.Didelis AČIŪ sesutei Giedrei už jos sugaištą laiką po darbo dėl mano sveikatos problemų ir daktarei Astai Mastavičiūtei. Pati geriausia komanda.
Laura | 2019 Liepos 16 d.Rekomenduojam, kam aktualu estetinė chirurgija, kūno kontūro korekcija, injekcijos - vienareikšmiškai savo srities virtuozas, pats geriausias chirurgas Darius Jauniškis. Didžiausios rekomendacijos ir didžiausias ačiū už viską!
Monika | 2019 Liepos 16 d.Noriu padėkoti daktarui K. Bliznikui už išsamią kolsultaciją ir sėkmingai atliktą operaciją! Taip pat labai didelis ačiū slaugytojoms Boženai ir Galinai už nepaprastą priežiūrą po operacijos.
Halina M. | 2019 Liepos 16 d.Dėkoju nuostabiai gydytojai Astai Mastavičiūtei už gydymą ir priežiūrą, už nuoširdų bendravimą. Gydytoja, pas kurią lankiausi su pasitikėjimu ir visada žinojau, kad suteiks pagalbą. Nuoširdus ačiū.
Marius B. | 2019 Liepos 16 d.Noriu pagirti higienistę Editą Dvareckaitę už profesionalumą atliekant savo darbą, bei malonų bendravimą. Pirmą kartą lankiausi jūsų įstaigoje ir tikrai likau patenkintas tiek priėmimu, tiek specialistės darbu. Laikas tikrai neprailgo procedūros metu, nejaučiau jokio diskomforto, nustebino specialistės atidumas bei susidomėjimas! Edita uždavė nemaž...
Agnė J. | 2019 Liepos 16 d.Šilčiausiai dėkoju gydytojui Bružui už išsamią konsultaciją, atidumą ir žmogiškumą. Sveikatos ir stiprybės jums.
Visi atsiliepimai
Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Vilniuje S. Žukausko g. 19 +370 5 264 4466 Internetu