Paieška
Darbo laikas

Vilnius

Kaunas

Klaipėda

Kretinga

Northway Ortopedas Traumatologas Ignas Riauba

IgnasRIAUBA

Ortopedas-traumatologas

Kalbos:LT / EN / RU
Darbo vieta:

Klaipėda, Dragūnų g. 2

Biografija

Išsilavinimas

2001 m. baigė Kauno medicinos universiteto Medicinos fakultetą. Suteiktas medicinos magistro kvalifikacinis laipsnis.

2001 – 2002 m. internatūra Jonavos ligoninėje, suteikta medicinos gydytojo kvalifikacija.

2002 – 2007 m. Kauno medicinos universitetas. Ortopedijos ir traumatologijos rezidentūros studijos. Suteikta gydytojo ortopedo traumatologo profesinė kvalifikacija;

Profesinė veikla

Nuo 2007 m. dirba Respublikinėje Klaipėdos ligoninėje.

Patyręs gydytojas nuolat kelia savo kvalifikaciją. Nuo 2008 m. jis nuolat dalyvauja EFAS (Europos pėdos-čiurnos draugijos) kongresuose ir instrukciniuose kursuose, taip pat dalyvavo tobulinimosi kursuose:

Heidelberg (Vokietija)  pėdos, čiurnos įgimtų ir įgytų deformacijų korekcija 2009, 2010, 2011 m.; IRCAD ( tarptautinis endoskopinės chirurgijos institutas) Strasbūras (Prancūzija) riešo  artroskopinių operacijų praktiniai kursai 2011 m.;

Sint Maartenskliniek  (Olandija) pėdos deformacijų korekcijos operacinės technikos tobulinimas 2011 m.

2014 m. gydytojas stažavosi JAV ( Mercy Clinic institute for reconstruction foot and ankle).

Narystės

Ignas Riauba yra Europos pėdos – čiurnos draugijos (EFAS), Europos riešo artroskopinės chirurgijos draugijos (EWAS), AO Trauma, Klaipėdos krašto ortopedų traumatologų draugijos, Lietuvos Ortopedų traumatologų draugijos ir Lietuvos artroskopuotojų draugijos narys.

Atsiliepimai

Visi atsiliepimai
Rasa | 2019 Gegužės 16 d.Labai patiko medicinos personalas, gydytojo suteikta informacija. Gydytoja anesteziologė viską išsamiai papasakojo. Slaugytojos labai rūpestingos ir dėmesingos. Esu dėkinga gydytojui Makulavičiui, anesteziologei, slaugytojoms. AČIŪ!
Genutė | 2019 Birželio 16 d.Labai patiko dėmesingumas, supratimas, paslaugų kokybė. Personalas labai prižiūri ir visada suteikia reikiamą pagalbą. 10 balų iš 10! Ačiū gydytojui M. Šakaliniui bei visam personalui už priežiūrą ir rūpestį. Už gerai ir nuoširdžiai atliekamą darbą, kai jauti, kad tu tikrai rūpi. Viskas labai kokybiška ir profesionalu.
Ugnė | 2019 Liepos 3 d.Didelis ačiū gydytojai Ernestai Morozaitei už puikiai atliktą operaciją, nuoširdų dėmesį ir neblėstantį optimizmą. Taip pat dėkoju Northway chirurgijos centro darbuotojams už profesionalumą, o ypač centro slaugytojoms už rūpestį ir draugiškumą.
Laura, C. | 2019 Liepos 3 d.Žydrūnas Žėba (Vaisingumo klinika) - gydytojas tikrąją to žodžio prasme. Tai ypač svarbu, kai kalbama apie norą ir galimybes susilaukti vaikučio (sunkų ir sudetingą IVF kelią). Tai gydytojas, kuris yra supratingas, maloniai, ramiai, kantriai išklauso, išsamiai atsako į visus klausimus ir priima pačius saugiausius bei tikslingiausius sprendimus dėl ...
Kazlauskas | 2019 Liepos 4 d.Didelis AČIŪ sesutei Giedrei už jos sugaištą laiką po darbo dėl mano sveikatos problemų ir daktarei Astai Mastavičiūtei. Pati geriausia komanda.
Laura | 2019 Liepos 16 d.Rekomenduojam, kam aktualu estetinė chirurgija, kūno kontūro korekcija, injekcijos - vienareikšmiškai savo srities virtuozas, pats geriausias chirurgas Darius Jauniškis. Didžiausios rekomendacijos ir didžiausias ačiū už viską!
Monika | 2019 Liepos 16 d.Noriu padėkoti daktarui K. Bliznikui už išsamią kolsultaciją ir sėkmingai atliktą operaciją! Taip pat labai didelis ačiū slaugytojoms Boženai ir Galinai už nepaprastą priežiūrą po operacijos.
Halina M. | 2019 Liepos 16 d.Dėkoju nuostabiai gydytojai Astai Mastavičiūtei už gydymą ir priežiūrą, už nuoširdų bendravimą. Gydytoja, pas kurią lankiausi su pasitikėjimu ir visada žinojau, kad suteiks pagalbą. Nuoširdus ačiū.
Marius B. | 2019 Liepos 16 d.Noriu pagirti higienistę Editą Dvareckaitę už profesionalumą atliekant savo darbą, bei malonų bendravimą. Pirmą kartą lankiausi jūsų įstaigoje ir tikrai likau patenkintas tiek priėmimu, tiek specialistės darbu. Laikas tikrai neprailgo procedūros metu, nejaučiau jokio diskomforto, nustebino specialistės atidumas bei susidomėjimas! Edita uždavė nemaž...
Agnė J. | 2019 Liepos 16 d.Šilčiausiai dėkoju gydytojui Bružui už išsamią konsultaciją, atidumą ir žmogiškumą. Sveikatos ir stiprybės jums.
Visi atsiliepimai
Visi straipsniai
Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Vilniuje S. Žukausko g. 19 +370 5 264 4466 Internetu