Paieška
Darbo laikas

Vilnius

Kaunas

Klaipėda

Kretinga

Northway šeimos Gydytoja Regina Balčiūnienė
+370 633 30 303 Registracija pas šį gydytoją galima tik telefonu
Northway šeimos Gydytoja Regina Balčiūnienė

ReginaBALČIŪNIENĖ

Šeimos gydytoja

Ekspertinės sritys: Šeimos gydytojų konsultacijos
Domėjimosi sritys: vaikų ligos, psichologija, šeimos medicina, sveikatos profilaktika. Patyrusi vaikų ligų ekspertė diagnozuoja virškinamuojo trakto, kvėpavimo sistemos, klausos, regos, kraujotakos, odos ir kitas ligas, skiria reikalingus tyrimus bei gydymą, esant poreikiui, nukreipia gydytojų specialistų konsultacijoms.
Kalbos:LT / EN / RU
Darbo vieta:

Vilnius, S. Žukausko g. 19

+370 633 30 303 Registracija pas šį gydytoją galima tik telefonu

Biografija

Išsilavinimas:

1980 m. baigė gydomosios medicinos studijas Medicinos institute.

1981 m. vaikų ligų gydytojo internatūra Kauno Medicinos instutute.

Šeimos gydytojo rezidentūra Vilniaus Universiteto Medicinos fakultete, 2006 m. suteikta šeimos gydytojo kvalifikacija.

Profesinė darbo patirtis:

Vaikų ligų gydytoja nuo 1982 m.,  šeimos gydytoja  nuo 2006 m.

Patyrusi specialistė nuolat tobulina savo kvalifikaciją – dalyvauja nacionaliniuose ir tarptautiniuose seminaruose, kursuose, konferencijose.

Narystės:

1998- 2004 Šiaulių krašto Pediatrų Draugijos pirmininkė ir Lietuvos Pediatrų draugijos valdybos narė.

Šiuo metu Lietuvos pediatrų draugijos, Lietuvos gydytojų sąjungos ir Šeimos gydytojų  sąjungos narė.

Pomėgiai:

Literatūra, istorija, pėsčiųjų žygiai.

Atsiliepimai

Visi atsiliepimai
Rasa | 2019 Gegužės 16 d.Labai patiko medicinos personalas, gydytojo suteikta informacija. Gydytoja anesteziologė viską išsamiai papasakojo. Slaugytojos labai rūpestingos ir dėmesingos. Esu dėkinga gydytojui Makulavičiui, anesteziologei, slaugytojoms. AČIŪ!
Genutė | 2019 Birželio 16 d.Labai patiko dėmesingumas, supratimas, paslaugų kokybė. Personalas labai prižiūri ir visada suteikia reikiamą pagalbą. 10 balų iš 10! Ačiū gydytojui M. Šakaliniui bei visam personalui už priežiūrą ir rūpestį. Už gerai ir nuoširdžiai atliekamą darbą, kai jauti, kad tu tikrai rūpi. Viskas labai kokybiška ir profesionalu.
Ugnė | 2019 Liepos 3 d.Didelis ačiū gydytojai Ernestai Morozaitei už puikiai atliktą operaciją, nuoširdų dėmesį ir neblėstantį optimizmą. Taip pat dėkoju Northway chirurgijos centro darbuotojams už profesionalumą, o ypač centro slaugytojoms už rūpestį ir draugiškumą.
Laura, C. | 2019 Liepos 3 d.Žydrūnas Žėba (Vaisingumo klinika) - gydytojas tikrąją to žodžio prasme. Tai ypač svarbu, kai kalbama apie norą ir galimybes susilaukti vaikučio (sunkų ir sudetingą IVF kelią). Tai gydytojas, kuris yra supratingas, maloniai, ramiai, kantriai išklauso, išsamiai atsako į visus klausimus ir priima pačius saugiausius bei tikslingiausius sprendimus dėl ...
Kazlauskas | 2019 Liepos 4 d.Didelis AČIŪ sesutei Giedrei už jos sugaištą laiką po darbo dėl mano sveikatos problemų ir daktarei Astai Mastavičiūtei. Pati geriausia komanda.
Laura | 2019 Liepos 16 d.Rekomenduojam, kam aktualu estetinė chirurgija, kūno kontūro korekcija, injekcijos - vienareikšmiškai savo srities virtuozas, pats geriausias chirurgas Darius Jauniškis. Didžiausios rekomendacijos ir didžiausias ačiū už viską!
Monika | 2019 Liepos 16 d.Noriu padėkoti daktarui K. Bliznikui už išsamią kolsultaciją ir sėkmingai atliktą operaciją! Taip pat labai didelis ačiū slaugytojoms Boženai ir Galinai už nepaprastą priežiūrą po operacijos.
Halina M. | 2019 Liepos 16 d.Dėkoju nuostabiai gydytojai Astai Mastavičiūtei už gydymą ir priežiūrą, už nuoširdų bendravimą. Gydytoja, pas kurią lankiausi su pasitikėjimu ir visada žinojau, kad suteiks pagalbą. Nuoširdus ačiū.
Marius B. | 2019 Liepos 16 d.Noriu pagirti higienistę Editą Dvareckaitę už profesionalumą atliekant savo darbą, bei malonų bendravimą. Pirmą kartą lankiausi jūsų įstaigoje ir tikrai likau patenkintas tiek priėmimu, tiek specialistės darbu. Laikas tikrai neprailgo procedūros metu, nejaučiau jokio diskomforto, nustebino specialistės atidumas bei susidomėjimas! Edita uždavė nemaž...
Agnė J. | 2019 Liepos 16 d.Šilčiausiai dėkoju gydytojui Bružui už išsamią konsultaciją, atidumą ir žmogiškumą. Sveikatos ir stiprybės jums.
Visi atsiliepimai
Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Vilniuje S. Žukausko g. 19 +370 5 264 4466 Internetu