Paieška
Darbo laikas

Vilnius

Kaunas

Klaipėda

Kretinga

CLaCS – venų skleroterapija naudojant lazerį (kojų venų)

CLaCS (Cryo Laser Cryo Sclero) – pats pažangiausias metodas nepageidaujamų smulkių kraujagyslių ir kapiliarų šalinimui tiek kojų, tiek kitose kūno srityse.  CLaCS procedūros metu kombinuojami keletas komponentų – ND:YAG lazeris, sklerozuojanti medžiaga, šaltis. Visa procedūra vyksta venų skenerio kontrolėje. 

Lazeris

Transdermalinis lazeris sukelia venos ar kapiliaro terminį pažeidimą ir iššaukia ilgalaikį spazmą. Auksiniu standartu odos venų ir kapiliarų gydyme pasaulyje pripažintas tik ND:YAG lazeris. Northway medicinos centre procedūros atliekamos naudojant paskutinės kartos Alma Harmony XL Pro ND:YAG lazerį, kuris užtikrina ypatingai tikslų energijos perdavimą į nepageidaujamos venos spindį.

Sklerozantas

Į lazerio pažeistą veną suleidžiama putų pavidalu skleruozuojanti medžiaga, iš vidaus pažeidžianti venos sienelę ir užlipinanti venos spindį, ko pasekoje vena sunyksta.

Šaltis

Procedūros metu šaldoma oda ir tai veikia ne tik kaip odos apsauga nuo terminio lazerio poveikio, bet ir anestezuojančiai, todėl pacientas jaučiasi komfortiškiau.

Venų skeneris

Procedūra vyksta venų skenerio papildytos realybės (angl. augmented reality) kontrolėje. Venų skeneris paryškina ne tik matomas venas ar kapiliarus, bet ir realiu laiku parodo iki 1cm gylyje esančias venas, kurios plika akimi nematomos. Taip pat šio skenerio pagalba realiu laiku matoma venos reakcija į lazerio spindulį ar sklerozantą. Tai kelis kartus padidina procedūros tikslumą, efektyvumą ir sumažina komplikacijų riziką.

CLaCS Be Venų Skenerio
CLaCS Be Venų Skenerio
CLaCS Su Venų Skeneriu
CLaCS Su Venų Skeneriu

Procedūra

Tai specialaus pasiruošimo nereikalaujanti procedūra, trunkanti 20-30 min.

Siekiant užtikrinti ilgalaikius gydymo rezultatus, prieš procedūrą visiems pacientams atliekamas kojų venų dvigubo skenavimo tyrimas, kurio metu įvertinama kojų venų būklė.

Procedūros metu sukeliamas uždegimas, kad vena suliptų ir ištirptų, todėl po procedūros paveiktose srityse gali būti pastebimas paraudimas, patinimas, oda gali būti kiek jautresnė. Tai laikini pakitimai, kurie praeina per 4-6 savaites. Kartais po procedūros odoje gali atsirasti pigmentacija. Ji yra laikina, bet retais atvejais (priklausomai nuo odos tipo) gali išsilaikyti iki kelių mėnesių.

Po procedūros rekomenduojama:
• 2 savaites dienomis nešioti kompresines kojines.
• 2 savaites vengti fizinio krūvio iki suprakaitavimo.
• 4 savaites vengti karštų vonių ar pirčių (praustis galima tą pačia dieną).
• 6 savaites saugoti gydytą vietą nuo tiesioginių saulės spindulių.

Rezultatai

Rezultatus vertiname po 6 savaičių. Po vienos procedūros sunyksta net apie 60-70% naikintų nepageidaujamų venų ir kapiliarų. Tai ženkliai efektyviau, nei atskirai naudoti tik lazerį ar skleroterapiją.

CLaCS Rezultatai
CLaCS Rezultatai

Paslaugos kaina

Paslaugos pavadinimas Paslaugos kaina €

CLaCS – venų skleroterapija naudojant lazerį (kojų venų)

Paslaugas teikiantys gydytojai

Dr. RolandasDAGILAITIS

Kraujagyslių chirurgas
  • lt , en , ru
  • Vilnius, S. Žukausko g. 19
Atgal
Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Vilniuje S. Žukausko g. 19 +370 5 264 4466 Internetu