Paieška
Darbo laikas

Vilnius

Kaunas

Klaipėda

Kretinga

Kirkšninės išvaržos operacija (atvira, abipusė)

Kirkšnies išvarža – viena dažniausių ligų pasaulyje ir Lietuvoje, kai prireikia chirurginės intervencijos. Kirkšnies išvarža dažniausiai diagnozuojama vyrams, bet pasitaiko ir moterims. Išvarža retai sukelia žymesnį skausmą. Ji aptinkama apčiuopus mažą darinį ar guzelį kirkšnies srityje, gana dažnai – po didesnio fizinio krūvio. Nešalinama išvarža gali gerokai padidėti ir vėliau kelti nepatogumų, kai kada ir įstrigti.

Kirkšnies išvaržos operacija dažniausiai atliekama laparoskopiniu būdu, tačiau siekiant pašalinti didesnę išvaržą gali tekti operuoti atviruoju būdu.

Prieš operaciją būtina atvykti į gydytojo chirurgo konsultaciją. Konsultacijos metu suteikiama detali informacija apie operaciją ir tikslią operacijos kainą. Chirurginis gydymas planuojamas gydytojo ir paciento suderintu laiku.

Paslauga gali būti kompensuojama Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto lėšomis. Pacientas savo iniciatyva gali pasirinkti mokamas papildomas nemedicinines paslaugas, susijusias su atliekama procedūra. Nakvynės kaina į paslaugos kainą neįskaičiuota.

Pacientams, turintiems papildomą sveikatos draudimą ir planuojantiems operacinį gydymą medicinos centre, būtina apmokėjimo sąlygas iš anksto suderinti su draudimo kompanija. Dėl procedūros apmokėjimo patvirtinimo teiraukitės „Northway“ medicinos centro kasoje.

Paslaugos kaina

Paslaugos pavadinimas Paslaugos kaina € Paslauga gali būti kompensuojama PSDF lėšomis

Kirkšninės išvaržos operacija (atvira, abipusė)

Taip
Paslaugas teikiantys gydytojai

OlegALIOŠIN

Bendrosios chirurgijos gydytojas, abdominalinis chirurgas, proktologas
  • lt , en , ru
  • Klaipėda, Naujoji Uosto g. 9
  • Kretinga, J. Basanavičiaus g. 80
Atgal
Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Vilniuje S. Žukausko g. 19 +370 5 264 4466 Internetu