Paieška
Darbo laikas

Vilnius

Kaunas

Klaipėda

Kretinga

OlegALIOŠIN

Bendrosios chirurgijos gydytojas, abdominalinis chirurgas, proktologas

Domėjimosi sritys: abdominalinė chirurgija, bendroji chirurgija, koloproktologija, endoskopinė chirurgija. Konsultuoja dėl darinių, hemorojaus, šalina įaugusius nagus, kitais bendrosios chirurgijos klausimais. Atlieka skrandžio endoskopijas, rektoskopijas, kolonoskopijas ir anoskopijas (diagnozuojamas hemorojus, išeinamosios angos kanalo įplėša).
Kalbos:LT / EN / RI
Darbo vieta:

Klaipėda, Naujoji Uosto g. 9

Kretinga, J. Basanavičiaus g. 80

Biografija

Isšilavinimas

2011 m. VU Medicinos fakulteto medicinos magistro studijos.
2012 – 2017 m. VU medicinos fakultete bendrosios chirurgijos rezidentūra.

Profesinė veikla

2017 – 2022 m. gydytojas chirurgas dirbo Klaipėdos universitetinėje ligoninėje.

Patyręs specialistas nuolat tobulina savo kvalifikaciją – 2018 m. stažavosi Seulo nacionalinalinės universiteto ligoninės Kolorektalinės chirurgijos departamente Seule, Pietų Korėjoje.

Baigė Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Gastroenterologijos klinikos (LSMU MA) kursą „Mitybos terapija“ (36 val.), dalyvavo Senhance Robotinių sistemų chirurgijos mokymuose (Italija).

Pranešimai tarptautinėse ir nacionalinėse mokslinėse konferencijose:

• 2015 m. Tarptautinė konferencija „Mayo clinic days in Vilnius” OVESCo Gydymas rektovaginalinės fistulės.
• 2017 m. Mokslinė-praktinė konferencija „Ultragarsinė ir radiologinė konferencija 2017”.
• 2017 m. Lietuvos Koloproktologų Draugijos IX suvažiavimas su International Society of University Colon and Rectal Surgeons sesija. Naujas ūminio apendicito diagnostikos algoritmas: pirmieji rezultatai.
• 2018 m. Praktinė konferencija „Kraujavimo iš virškinamojo trakto diagnostikos ir gydymo aktualijos”. Kraujavimo iš skrandžio endoskopinė diagnostika ir gydymas.

Gydytojo publikuoti moksliniai straipsniai:

• „Results of the new diagnostic algorithm for acute appendicitis“ , Lietuvos chirurgija. – T. 16, Nr. 2 (2017)
• The comparison of colorectal cancer diagnostics and treatment results in 2005 and in 2010 in Lithuania: have we improved? Lietuvos chirurgija. – T. 16, Nr. 2 (2017)
• Ūminio apendicito naujojo diagnostikos algoritmo rezultatai. Lietuvos chirurgija. – T. 16, Nr. 2 (2017)
• „Improved perioperative care is associated with improved long-term survival in colorectal cancer“. International Journal of Colorectal Diseas. June (2018) Volume 33

Pomėgiai

Šachmatai, žvejyba.

Atsiliepimai

Visi atsiliepimai
Rasa | 2019 Gegužės 16 d.Labai patiko medicinos personalas, gydytojo suteikta informacija. Gydytoja anesteziologė viską išsamiai papasakojo. Slaugytojos labai rūpestingos ir dėmesingos. Esu dėkinga gydytojui Makulavičiui, anesteziologei, slaugytojoms. AČIŪ!
Genutė | 2019 Birželio 16 d.Labai patiko dėmesingumas, supratimas, paslaugų kokybė. Personalas labai prižiūri ir visada suteikia reikiamą pagalbą. 10 balų iš 10! Ačiū gydytojui M. Šakaliniui bei visam personalui už priežiūrą ir rūpestį. Už gerai ir nuoširdžiai atliekamą darbą, kai jauti, kad tu tikrai rūpi. Viskas labai kokybiška ir profesionalu.
Ugnė | 2019 Liepos 3 d.Didelis ačiū gydytojai Ernestai Morozaitei už puikiai atliktą operaciją, nuoširdų dėmesį ir neblėstantį optimizmą. Taip pat dėkoju Northway chirurgijos centro darbuotojams už profesionalumą, o ypač centro slaugytojoms už rūpestį ir draugiškumą.
Laura, C. | 2019 Liepos 3 d.Žydrūnas Žėba (Vaisingumo klinika) - gydytojas tikrąją to žodžio prasme. Tai ypač svarbu, kai kalbama apie norą ir galimybes susilaukti vaikučio (sunkų ir sudetingą IVF kelią). Tai gydytojas, kuris yra supratingas, maloniai, ramiai, kantriai išklauso, išsamiai atsako į visus klausimus ir priima pačius saugiausius bei tikslingiausius sprendimus dėl ...
Kazlauskas | 2019 Liepos 4 d.Didelis AČIŪ sesutei Giedrei už jos sugaištą laiką po darbo dėl mano sveikatos problemų ir daktarei Astai Mastavičiūtei. Pati geriausia komanda.
Laura | 2019 Liepos 16 d.Rekomenduojam, kam aktualu estetinė chirurgija, kūno kontūro korekcija, injekcijos - vienareikšmiškai savo srities virtuozas, pats geriausias chirurgas Darius Jauniškis. Didžiausios rekomendacijos ir didžiausias ačiū už viską!
Monika | 2019 Liepos 16 d.Noriu padėkoti daktarui K. Bliznikui už išsamią kolsultaciją ir sėkmingai atliktą operaciją! Taip pat labai didelis ačiū slaugytojoms Boženai ir Galinai už nepaprastą priežiūrą po operacijos.
Halina M. | 2019 Liepos 16 d.Dėkoju nuostabiai gydytojai Astai Mastavičiūtei už gydymą ir priežiūrą, už nuoširdų bendravimą. Gydytoja, pas kurią lankiausi su pasitikėjimu ir visada žinojau, kad suteiks pagalbą. Nuoširdus ačiū.
Marius B. | 2019 Liepos 16 d.Noriu pagirti higienistę Editą Dvareckaitę už profesionalumą atliekant savo darbą, bei malonų bendravimą. Pirmą kartą lankiausi jūsų įstaigoje ir tikrai likau patenkintas tiek priėmimu, tiek specialistės darbu. Laikas tikrai neprailgo procedūros metu, nejaučiau jokio diskomforto, nustebino specialistės atidumas bei susidomėjimas! Edita uždavė nemaž...
Agnė J. | 2019 Liepos 16 d.Šilčiausiai dėkoju gydytojui Bružui už išsamią konsultaciją, atidumą ir žmogiškumą. Sveikatos ir stiprybės jums.
Visi atsiliepimai
Visi straipsniai
Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Vilniuje S. Žukausko g. 19 +370 5 264 4466 Internetu