Paieška
Darbo laikas

Vilnius

Kaunas

Klaipėda

Kretinga

Krūtų didinimas implantais

Krūtų didinimo implantais plastinė operacija – invazinė rekonstrukcinė procedūra, kurios metu krūtų forma ir tūris yra atstatomi ar padidinami panaudojant implantus.

Krūtų didinimo operacija gali būti atliekama, kai moteris pageidauja didesnių krūtų, nori susigrąžinti iki nėštumo buvusį krūtų dydį ar sumažinti ryškią skirtingo dydžio krūtų asimetriją.

Implantų parinkimas

Konsultacijos metu plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas įvertina pacientės kūno svorį, ūgį, sudėjimą, natūralų krūtų dydį, formą ir simetriją, krūtų odos elastingumą, krūtinės ląstos sienos formą ir matmenis, t. y. duomenis, nuo kurių priklausys operacijos rezultatai ir krūtų forma. Kuo tiksliau pacientė įvardija savo lūkesčius, priežastį, dėl kurios trokšta operacijos, tuo lengviau jai patarti ir drauge su gydytoju nuspręsti, ar lūkesčiai realistiški. Konsultacijos metu labai svarbu atvirai išsakyti savo norus ir lūkesčius, nes nuo to priklausys galutinis operacijos rezultatas.

Su plastikos chirurgu taip pat aptariami pagrindiniai krūtų padidinimo chirurginiai aspektai – operacinio pjūvio vieta ir krūtų implantų forma bei dydis.

Krūtų implantai parenkami atsižvelgiant į moters lūkesčius ir pageidavimus bei chirurgines galimybes. Krūtų pakėlimas gali būti atliekamas su apvaliais, lašo formos („anatominiais“) arba ergonominiais implantais:

 • Apvalūs implantai tinka paprasto padidinimo pageidaujančioms pacientėms su stangriomis, nepasmukusiomis, apskritos formos krūtimis.
 • Lašo formos („anatominiai“) implantai dedami, kai moters krūtys yra panašios formos. Šie implantai taip pat tinka pacientėms, norinčioms, kad viršutinė krūties dalis nebūtų iškili.
 • Ergonominiai implantai puikiai apjungia apvalių ir anatominių implantų privalumus. Šių implantų pagrindas yra apvalus, tačiau jų užpildas prisitaiko prie kūno padėties. Stovint gali priminti anatominę formą, o gulint – apvalią.

Implantai būna įvairaus tūrio ir svorio. Vieni tinka siauresnę krūtinės ląstą turinčioms aukštaūgėms, kiti – platesnės ląstos, žemesnio ūgio moterims, treti – sportiško tipo jaunoms merginoms. Prisimatavus būsimų implantų modelius galima pamatyti, kaip krūtys atrodys realybėje.

Mūsų centruose naudojami tik patikimi ir sertifikuoti „Motiva“, „Mentor“ ir „Polytech“ implantai.

Kaip atliekama operacija

Galimi keli krūtų didinimo implantais plastinės operacijos atlikimo metodai:

 • implantas gali būti  įdedamas po pieno liauka;
 • implantas gali būti įdedamas po didžiuoju krūtinės raumeniu.

Operacijos metu odoje padaromas pjūvis. Pjūvis daromas po krūtimi ir/ar spenelio areolės srityje, per pjūvius įstatomas implantas, pjūviai susiuvami siūlais.

Tinkamiausią metodą parenka operuojantis plastikos chirurgas. Jei reikia, krūtų didinimo metu gali būti atliekamos ir kitos procedūros – spenelio ar areolos (tamsesnio laukelio aplink spenelį) korekcija, krūtų pakėlimas ir kt. Procedūra parenkama įvertinus pacientės anatomiją, bendrą sveikatos būklę, pageidavimus ir lūkesčius.

Po operacijos krūtys aptvarstomos specialiu tvarsčiu ir pacientei užsegama kompresinė liemenėlė.

Operacija paprastai trunka vieną valandą ar šiek tiek ilgiau.

Pooperacinis laikotarpis

Pirmą parą po operacijos pacientei rekomenduojama likti stacionare, vėliau, nesant komplikacijų, ji išleidžiama namo ir priežiūra tęsiama ambulatoriškai. Pooperacinio vizito laiką skiria operavęs gydytojas.

Po operacijos 1 – 2 mėnesius reikia nešioti kompresinę liemenėlę, kad implantai būtų tinkamoje padėtyje, vietoje, o krūtinė gražiai susiformuotų. Tiek pat laikorekomenduojama vengti aktyvios fizinės veiklos, sporto. Galutinis rezultatas gali būti vertinamas praėjus 3–6 mėnesiams po operacijos.

Paslaugos kaina

Paslaugos pavadinimas Paslaugos kaina €
Norėdami matyti paslaugas ir jų kainas pasirinkite miestą
Pasinaudokite partnerių pasiūlymais:
Paslaugas teikiantys gydytojai

Dr. ArūnasJANKAUSKAS

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas
 • lt , en , ru
 • Vilnius, S. Žukausko g. 19

DariusJAUNIŠKIS

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas
 • lt , en , ru
 • Vilnius, S. Žukausko g. 19

IndrėSAKALAUSKAITĖ

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytoja
 • lt , en , ru
 • Vilnius, S. Žukausko g. 19

MarijaSAKALAUSKAITĖ

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytoja
 • lt , en , ru , it
 • Klaipėda, Naujoji Uosto g. 9

RenaldasVAIČIŪNAS

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas
 • lt , en , ru , fr , pl
 • Klaipėda, Naujoji Uosto g. 9
 • Kretinga, J. Basanavičiaus g. 80.

AudriusŽIŽLIAUSKAS

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas
 • Klaipėda, Naujoji Uosto g. 9
Atgal
Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Vilniuje S. Žukausko g. 19 +370 5 264 4466 Internetu