Paieška
Darbo laikas

Vilnius

Kaunas

Klaipėda

Kretinga

Krūtų mažinimas vyrams (ginekomastijos korekcija)

Ginekomastija (iš graikų k. „panašus į moters krūtinę“) – tai vyrų pieno liaukų padidėjimas dėl liaukinio audinio išvešėjimo. Padidėjusios krūtys gali būti ne tik skausmingos, tai sukelia socialinį ir psichologinį diskomfortą, nepasitikėjimą savimi.

Ginekomastiją gali pasireikšti įvairaus amžiaus vyrams. Jos atsiradimui įtakos gali turėti moteriškų lytinių hormonų estrogenų perteklius, nutukimas, patologiniai organizmo sutrikimai (sėklidžių, skydliaukės, kepenų ar inkstų funkcijos sutrikimai), navikai, anabolinių steroidų, kai kurių vaistų vartojimas ar kitos priežastys.

Pieno liaukų audinys gali padidėti ir dėl didelio antsvorio – tai vadinama pseudoginekomastija. Tokiu atveju gali padėti sportas ir mitybos sureguliavimas. Tačiau tikros ginekomastijos atveju nei pratimai, nei dietos nepadeda. Vienintelis būdas išspręsti šią problemą – operacija.

Ginekomastijos plastinė operacija – intervencinė procedūra, kurios metu pacientui sumažinama krūties liauka ir suteikiama norima krūtinės ląstos forma. Ginekomastijos plastinė operacija atliekama, kai dėl padidėjusių krūtų juntamas fizinis ir psichologinis diskomfortas.

Kaip atliekama operacija

Operacija atliekama taikant bendrinę nejautrą. Apie areolę daromi pjūviai, nuo krūtų šonų ir apie areolą pašalinamas audinių perteklius. Pjūviai susiuvami. Jei krūtinė padidėjusi dėl riebalinio audinio, kartu atliekama ir riebalų nusiurbimo operacija. Po operacijos pacientui ant krūtinės ląstos užsegama chirurginė liemenėlė.

Pooperacinis laikotarpis

Pirmą parą po operacijos pacientui rekomenduojama likti stacionare, vėliau, nesant komplikacijų, jis išleidžiamas namo ir priežiūra tęsiama ambulatoriškai. Pooperacinio vizito laiką skiria operavęs gydytojas.

Pooperacinis laikotarpis priklauso ne tik nuo operacijos sudėtingumo, bet ir nuo individualių paciento organizmo savybių. Esant skausmui, skiriami nuskausminamieji vaistai. Vieną mėnesį po operacijos draudžiama rūkyti, nes rūkymas gali sumažinti organizmo atsparumą infekcijoms, pailginti žaizdų gijimo laiką. Būtinas tinkamas poilsio režimas, miegoti galima tik ant nugaros. Nepatariama judinti alkūnių už nugaros, staigiai kelti rankų į viršų, stumti, traukti, atlikti kitus staigius judesius rankomis.  Nepatariama pačiam šukuotis plaukų ar plauti galvą pirmosiomis dienomis po operacijos. Negalima spausti ar kitaip judinti operuotos vietos. Draudžiama sunkiai kelti.

Paslaugos kaina

Paslaugos pavadinimas Paslaugos kaina €
Norėdami matyti paslaugas ir jų kainas pasirinkite miestą
Pasinaudokite partnerių pasiūlymais:
Paslaugas teikiantys gydytojai

Dr. ArūnasJANKAUSKAS

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas
 • lt , en , ru
 • Vilnius, S. Žukausko g. 19

DariusJAUNIŠKIS

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas
 • lt , en , ru
 • Vilnius, S. Žukausko g. 19

IndrėSAKALAUSKAITĖ

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytoja
 • lt , en , ru
 • Vilnius, S. Žukausko g. 19

RenaldasVAIČIŪNAS

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas
 • lt , en , ru , fr , pl
 • Klaipėda, Naujoji Uosto g. 9
 • Kretinga, J. Basanavičiaus g. 80.

MarijaSAKALAUSKAITĖ

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytoja
 • lt , en , ru , it
 • Klaipėda, Naujoji Uosto g. 9
Atgal
Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Vilniuje S. Žukausko g. 19 +370 5 264 4466 Internetu