Paieška
Darbo laikas

Vilnius

Kaunas

Klaipėda

Kretinga

Nosies plastinė operacija

Nosies plastinė operacija – invazinė rekonstrukcinė procedūra, kurios metu koreguojama nosies forma, esant indikacijoms atstatomas kvėpavimas nosimi.

Operacija atliekama jaučiant fizinį ar psichologinį diskomfortą dėl nosies formos, nosies skeleto deformacijos, kvėpavimo nosimi sutrikimo.

Kaip atliekama operacija

Operacija atliekama taikant bendrinę nejautrą, tačiau kai kuriais atvejais gali būti atliekama su vietine nejautra. Atliekant nosies plastikos operaciją, pjūviai paprastai daromi nosies šulelyje, juos pratęsiant į abiejų šnervių gleivinę. Nedideli pjūviai gali būti daromi abiejuose nosies šonuose, ties vidiniais akių kampais. Minkštieji nosies audiniai atskiriami nuo nosies kremzlių ir nosikaulio. Jei reikia, pašalinama dalis nosies kremzlių, taip pat gali būti sumažinta kaulinė ir kremzlinė nosies kuprelė bei atskiriamas nosikaulis. Pagal iš anksto aptartą operacijos planą gali būti siaurinama nosies nugarėlė, mažinama nosies kuprelė, siaurinamos šnervės, keičiama nosies galiuko pozicija, įterpiamas sintetinis ar savų audinių implantas (pavyzdžiui, kaulinis ar kremzlinis audinys, paimtas iš to paties paciento nosies pertvaros, ausies kaušelio, šonkaulių kremzlių ir kt.).

Jei reikia koreguoti ir nosies pertvarą ar nosies kriaukles, pjūviai gali būti daromi ir nosies pertvaros gleivinėje. Tokiu atveju, gali būti šalinama dalis kremzlinės nosies pertvaros, koaguliuojama nosies kriauklių gleivinė ir atliekamos kitos būtinos manipuliacijos.

Galiausiai pjūviai užsiuvami, nosies ertmė tamponuojama ir uždedami prilaikantieji pleistrai bei išorinis nosies įtvaras.

Pooperacinis laikotarpis

Pirmą parą po operacijos pacientui rekomenduojama likti stacionare, vėliau, nesant komplikacijų, priežiūra tęsiama ambulatoriškai. Operacijos metu uždėtas įtvaras nuimamas po 1-3 savaičių.

Įprastai vizitas operacijos rezultatams įvertinti skiriamas praėjus po operacijos 1-2 mėnesiams.

Randinių audinių formavimasis ir brendimas trunka apie metus ar ilgiau, tik tada yra vertinamas galutinis estetinis operacijos rezultatas.

Paslaugos kaina

Paslaugos pavadinimas Paslaugos kaina €
Norėdami matyti paslaugas ir jų kainas pasirinkite miestą
Pasinaudokite partnerių pasiūlymais:
Paslaugas teikiantys gydytojai

DariusJAUNIŠKIS

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas
  • lt , en , ru
  • Vilnius, S. Žukausko g. 19

RenaldasVAIČIŪNAS

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas
  • lt , en , ru , fr , pl
  • Klaipėda, Naujoji Uosto g. 9
  • Kretinga, J. Basanavičiaus g. 80.
Atgal
Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Vilniuje S. Žukausko g. 19 +370 5 264 4466 Internetu