Paieška
Darbo laikas

Vilnius

Kaunas

Klaipėda

Kretinga

ImuPro Basic jautrumo maistui tyrimas (90 produktų)

Medicinos centre „Northway“ atliekami ImuPro padidėjusio jautrumo maistui testai (įprastai vadinama „Maisto netoleravimo testas“).

Padidėjęs jautrumas maistui sukelia vis daugiau ir daugiau sveikatos problemų. Maisto netoleravimas, jautrumas dažnai lieka nepastebėtas, nes simptomai atsiranda tik po kelių valandų ar net dienų po to, kai suvartojamas “probleminis produktas”. 

Galimi maisto netoleravimo simptomai:

  • Virškinimo sutrikimai: pilvo pūtimas, vidurių užkietėjimas, krono liga, viduriavimas, dirgliosios žarnos sindromas, pykinimas.
  • Lėtinis skausmas: galvos skausmas, migrena, fibromialgija
  • Viršsvoris: varginančios svorio problemos, nutukimas.
  • Odos problemos: atopinis dermatitas, egzema, žvynelinė (psoriazė).

Laimei, patikima diagnostika ir mitybos rekomendacijos gali padėti – tai ImuPro padidėjusio jautrumo maistui tyrimas. Atlikę tyrimą Jūs sužinosite, ar gali jautrumas maistui būti Jūsų lėtinių ligų priežastimi.

Kas yra tyrimas specifiniam IgG nustatyti?

Jautrumas maistui, dažnai vadinimas maisto netoleravimu, atsiranda tada, kai imuninė sistema pradeda reaguoti į įprastą maistą. Tuomet  gaminami specifiniai antikūnai – kitaip dar vadinami IgG. Šie antikūnai gali sukelti uždegimines reakcijas, kurios lemia įvairius lėtinius negalavimus.  Simptomai jaučiami ne iš karto.

Išsamiu laboratoriniu padidėjusiu jautrumo maistui tyrimu „ImuPro“ metu nustatomas specifinių IgG antikūnų kiekis konkrečiam maisto produktams tiksliai ir patikimai. Pagal tyrimo rezultatus ir antikūnų kiekį, maisto produktų reakcijos pagal stiprumą skirstomos į grupes: nepadidėjusi, padidėjusi ir stipriai padidėjusi.

ImuPro tyrimui imamas veninis kraujas. Prieš atliekant tyrimą nebūtina specialiai pasiruošti– galima valgyti, gerti, naudoti kosmetiką, vartoti medikamentus (išskyrus autoimuninę veiklą veikiantys vaistai; taip pat rekomenduojama po antibiotikų kurso tyrimą atlikti ne anksčiau nei praėjus dviem savaitėms).

Ar ImuPro jautrumo maistui tyrimą galima atlikti vaikams?

ImuPro galima atlikti vaikams nuo 2 metų amžiaus. Jaunesniems vaikams tyrimo atlikimas nėra tikslingas, nes IgG antikūnai į vaikučio organizmą patenka per placentą (nėštumo metu) ir per motinos pieną (maitinant mamos pienu). Šie antikūnai išlieka vaiko organizme apie 2 metus. Jei kūdikis maitinamas mamos pienu iki 1 metų, tuomet vaiko organizme antikūnai išlieka iki 3 metų, todėl užtenka tyrimą atlikti tik mamai. Jei kūdikis nebuvo maitinamas mamos pienu, o gavo tik mišinukus, tuomet IgG antikūnai vaiko organizme išlieka iki 2 metų amžiaus. (alergologas-imunologas A.Popovich)

Kas sudaro ImuPro Basic jautrumo maistui tyrimą (90 produktų)?

ImuPro Basic – 90 maisto produktų tyrimas, siekiant nustatyti, ar turite padidėjusį jautrumą maistui.

ImuPro Basic tyrimą (90 produktų) tyrimą sudaro:

  • kraujo paėmimas;
  • 90 maisto produktų ištyrimas;
  • asmeninės mitybos rekomendacijos.

Tiriamų produktų sąrašas

ImuPro tyrimo metu ištirti maisto produktai sudaro galimybę individualiai kiekvienam pacientui pakeisti jo mitybą, atsižvelgiant tik į jo tyrimo rezultatus, o konkretaus maisto ribojimas pagerina paciento geresnę sveikatą.

Šį tyrimą galite įsigyti ir mūsų e. parduotuvėje:

Paslaugos kaina

Paslaugos pavadinimas Paslaugos kaina €
Norėdami matyti paslaugas ir jų kainas pasirinkite miestą
Atgal
Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Vilniuje S. Žukausko g. 19 +370 5 264 4466 Internetu