Paieška
Darbo laikas

Vilnius

Kaunas

Klaipėda

Kretinga

Achilo sausgyslės plastika

Achilo sausgyslė yra stambiausia žmogaus organizmo sausgyslė, kurios pagalba trigalvis blauzdos raumuo tvirtinasi prie kulno. Sausgyslė labai svarbi užtikrinant kūno judėjimą vertikalioje padėtyje.

Dėl įvairių priežasčių, tokių kaip paveldėjimas, persirgtos ligos, medžiagų apykaitos pakitimai, natūralus audinių senėjimas ar sėdimas gyvenimo būdas, persitvarko Achilo sausgyslę sudarantis kolagenas. Jis stangrėja, vystosi sausgyslės sutrumpėjimas – įgyta kontraktūra.

Kontraktūros profilaktikai labai svarbus judėjimas, aktyvi mankšta. Dažnai jau susidariusią kontraktūrą galima koreguoti pastoviai atliekant blauzdos raumenų izometrinio tempimo pratimus. Nekoreguota Achilo sausgyslės kontraktūra veda prie pėdos funkcijos sutrikimų ir yra įvairių deformacijų, skausmų ir nuospaudų.

Kai nepadeda konservatyvios priemonės, tenka atlikti sausgyslės plastiką – ją prailginti, atlaisvinti įvairiame blauzdos raumens lygyje, arba sausgyslę skelti.

Paslauga gali būti kompensuojama Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto lėšomis. Pacientas savo iniciatyva gali pasirinkti mokamas papildomas nemedicinines paslaugas, susijusias su atliekama procedūra. Nakvynės kaina į paslaugos kainą neįskaičiuota.

Pacientams, turintiems papildomą sveikatos draudimą ir planuojantiems operacinį gydymą medicinos centre, būtina apmokėjimo sąlygas iš anksto suderinti su draudimo kompanija. Dėl procedūros apmokėjimo patvirtinimo teiraukitės „Northway“ medicinos centro kasoje.

Paslaugos kaina

Paslaugos pavadinimas Paslaugos kaina € Paslauga gali būti kompensuojama PSDF lėšomis

Achilo sausgyslės plastika

Taip
Paslaugas teikiantys gydytojai

VidmantasŽEGUNIS

Ortopedas-traumatologas
  • lt , ru
  • Klaipėda, Naujoji Uosto g. 9
  • Kretinga, J. Basanavičiaus g. 80
Atgal
Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Vilniuje S. Žukausko g. 19 +370 5 264 4466 Internetu