Paieška
Darbo laikas

Vilnius

Kaunas

Klaipėda

Kretinga

Čiurnos sąnario artrodezė

Čiurnos sąnarį sudaro blauzdikaulio ir šeivikaulio kaulinė „šakutė“ iš vienos pusės ir šokikaulio viršutinis paviršius iš kitos. Traumų, uždegiminių ligų, kraujotakos sutrikimų ir pakitusių kojos krūvių pasekoje sąnarinės kremzlės nusitrina ir išsivysto sąnario artrozė. Sutrinka sąnario funkcija, atsiranda sąnario patinimas ir skausmai. Jei konservatyvios priemonės nepadeda, ženkliai pablogėja gyvenimo kokybė, tenka sąnarį operuoti, atlikti čiurnos sąnario uždarymą – artrodezę.

Prieš operaciją būtina atvykti į gydytojo ortopedo-traumatologo konsultaciją. Konsultacijos metu suteikiama detali informacija apie operaciją ir tikslią operacijos kainą. Chirurginis gydymas planuojamas gydytojo ir paciento suderintu laiku.

Paslauga gali būti kompensuojama Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto lėšomis. Pacientas savo iniciatyva gali pasirinkti mokamas papildomas nemedicinines paslaugas, susijusias su atliekama procedūra. Nakvynės kaina į paslaugos kainą neįskaičiuota.

Pacientams, turintiems papildomą sveikatos draudimą ir planuojantiems operacinį gydymą medicinos centre, būtina apmokėjimo sąlygas iš anksto suderinti su draudimo kompanija. Dėl procedūros apmokėjimo patvirtinimo teiraukitės „Northway“ medicinos centro kasoje.

Paslaugos kaina

Paslaugos pavadinimas Paslaugos kaina € Paslauga gali būti kompensuojama PSDF lėšomis

Čiurnos sąnario artrodezė

Taip
Paslaugas teikiantys gydytojai

VidmantasŽEGUNIS

Ortopedas-traumatologas
  • lt , ru
  • Klaipėda, Naujoji Uosto g. 9
  • Kretinga, J. Basanavičiaus g. 80
Atgal
Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Vilniuje S. Žukausko g. 19 +370 5 264 4466 Internetu