Paieška
Darbo laikas

Vilnius

Kaunas

Klaipėda

Kretinga

Šokikaulinio kulnakaulio (subtalarinio) sąnario artrodezė

Subtalarinis (pašokikaulinis) sąnarys yra kulkšnyje tarp šokikaulio ir kulnakaulio. Tai ta vieta, kur vertikalaus kūno svorio jėga pereina į horizontalią pėdos plokštumą. Šis sąnarys kartu užtikrina ir tvirtą kūno atramą stovint ir pėdos lankstumą judant. Subtalarinis sąnarys, tai mūsų kūno judėjimo atramos sistemos pamatas.

Subtalarinio sąnario artrozė – ši patologija dažniausiai yra nekoreguoto subtalarinio sąnario panirimo pasekmė. Kai čiurną supantys raiščiai ir sausgyslės pavargsta, nuplyšta, o pėda negrįžtamai hyperpronuojasi (kulnas išsisuka į išorę) atramos krūvis tenka nusileidusiam vidiniam pėdos skliautui, formuojasi jo nuospaudos, atsiranda skausmai vaikštant. Tuomet minimalios apimties operacijos nebegalimos. Tenka atviros operacijos metu atkurti sąnario anatomiją ir jį uždaryti fiksuojant varžtais. Atliekama jo artrodezė. Pooperacinė reabilitacija sudėtingesnė ir trunka ilgesnį laiką.

Prieš operaciją būtina atvykti į gydytojo ortopedo-traumatologo konsultaciją. Konsultacijos metu suteikiama detali informacija apie operaciją ir tikslią operacijos kainą. Chirurginis gydymas planuojamas gydytojo ir paciento suderintu laiku.

Paslauga gali būti kompensuojama Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto lėšomis. Pacientas savo iniciatyva gali pasirinkti mokamas papildomas nemedicinines paslaugas, susijusias su atliekama procedūra. Nakvynės kaina į paslaugos kainą neįskaičiuota.

Pacientams, turintiems papildomą sveikatos draudimą ir planuojantiems operacinį gydymą medicinos centre, būtina apmokėjimo sąlygas iš anksto suderinti su draudimo kompanija. Dėl procedūros apmokėjimo patvirtinimo teiraukitės „Northway“ medicinos centro kasoje.

Paslaugos kaina

Paslaugos pavadinimas Paslaugos kaina € Paslauga gali būti kompensuojama PSDF lėšomis
Norėdami matyti paslaugas ir jų kainas pasirinkite miestą
Paslaugas teikiantys gydytojai

Dr. AleksasMAKULAVIČIUS

Ortopedas-traumatologas
  • lt , en , ru
  • Vilnius, S. Žukausko g. 19

ViačeslavZANKIN

Ortopedas-traumatologas
  • lt , en , ru
  • Vilnius, S. Žukausko g. 19

DmitrijGORBAČEV

Ortopedas-traumatologas
  • lt , en , ru
  • Vilnius, S. Žukausko g. 19
Atgal
Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Vilniuje S. Žukausko g. 19 +370 5 264 4466 Internetu