Paieška
Darbo laikas

Vilnius

Kaunas

Klaipėda

Kretinga

Subtalarinio sąnario stabilizacija

Subtalarinis (pašokikaulinis) sąnarys yra kulkšnyje tarp šokikaulio ir kulnakaulio. Tai ta vieta, kur vertikalaus kūno svorio jėga pereina į horizontalią pėdos plokštumą. Šis sąnarys kartu užtikrina ir tvirtą kūno atramą stovint ir pėdos lankstumą judant. Subtalarinis sąnarys, tai mūsų kūno judėjimo atramos sistemos pamatas.

Sąnario funkcinį pagrindą sudaro šokikaulio ir kulnakaulio sąnariniai paviršiai. Įgimti ir paveldimi šių struktūrų anatominiai ypatumai sudaro prielaidą panirimui šiame sąnaryje. Čiurnos raiščiai ir sausgyslės kompensuoja šį trūkumą, bet ilgainiui, dėl pertempimo ar traumų pavargsta.

Pėdos judesio metu išliekantis panirimas subtalariniame sąnaryje išbalansuoja kojų ir visos kaulų raumenų sistemos krūvius, kas ilgainiui pasireiškia pėdos deformacija, kelio, klubo ir stuburo sąnarių destrukcija.

Pašokikaulinio (subtalarinio) sąnario stabilizacija – tai mažos invazijos chirurginė operacija, kurios metu atstatomas panirimas (sąnario atroerezė) ir jis fiksuojamas stentu. Stento dydis parenkamas operacijos metu, tam, kad užtikrintų reikiamą sąnario judesių apimtį.

Prieš operaciją būtina atvykti į gydytojo ortopedo-traumatologo konsultaciją. Konsultacijos metu suteikiama detali informacija apie operaciją ir tikslią operacijos kainą. Chirurginis gydymas planuojamas gydytojo ir paciento suderintu laiku.

Paslauga gali būti kompensuojama Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto lėšomis. Pacientas savo iniciatyva gali pasirinkti mokamas papildomas nemedicinines paslaugas, susijusias su atliekama procedūra. Nakvynės kaina į paslaugos kainą neįskaičiuota.

Pacientams, turintiems papildomą sveikatos draudimą ir planuojantiems operacinį gydymą medicinos centre, būtina apmokėjimo sąlygas iš anksto suderinti su draudimo kompanija. Dėl procedūros apmokėjimo patvirtinimo teiraukitės „Northway“ medicinos centro kasoje.

Paslaugos kaina

Paslaugos pavadinimas Paslaugos kaina € Paslauga gali būti kompensuojama PSDF lėšomis

Subtalarinio sąnario stabilizacija

Taip
Paslaugas teikiantys gydytojai

VidmantasŽEGUNIS

Ortopedas-traumatologas
  • lt , ru
  • Klaipėda, Naujoji Uosto g. 9
  • Kretinga, J. Basanavičiaus g. 80
Atgal
Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Vilniuje S. Žukausko g. 19 +370 5 264 4466 Internetu