Paieška
Darbo laikas

Vilnius

Kaunas

Klaipėda

Kretinga

Duris Klaipėdoje atvėrė naujasis „Northway“ diagnostikos centras

Pažangiausi diagnostiniai metodai nuo šiol vienoje vietoje Klaipėdoje – „Northway“ diagnostikos centre (Naujoji Uosto g. 9). Centre atliekami magnetinio rezonanso tomografijos (MRT), kompiuterinės tomografijos (KT), rentgenografijos ir mamografijos tyrimai bei ištyrimas naujausiomis ultragarso sistemomis. Naudojami pažangūs tyrimo metodai – išsamūs ir greiti, o moderni įranga suteikia ne tik daugiau tikslumo medikams, bet ir daugiau komforto pacientams.

Magnetinio rezonanso ir kompiuterinės tomografijos tyrimai

Vienu iš šiuolaikinės medicinos aukso standartų diagnostikoje laikomas MRT tyrimas „Northway“ diagnostikos centre Klaipėdoje atliekamas naudojant vieną pažangiausių rinkoje diagnostikos sistemų „Philips MR500 – 1.5 T“. Sistema pasižymi ne tik itin didelės raiškos 2D ir 3D diagnostiniais vaizdais, tačiau ir ypatingu komfortu pacientui: užtikrinamas trumpesnis tyrimo atlikimo greitis, mažesnis triukšmo lygis, o speciali garso įrašų sistema leidžia pacientams labiau atsipalaiduoti.

Magnetinio rezonanso tomografija kompensuojama TLK lėšomis su gydytojo specialisto siuntimu.

Kompiuterinė tomografija ne tik modernus, bet ir itin greitas tyrimas, dažniausiai trunkantis iki 15 min. Šis rentgeno spindulius naudojantis metodas leidžia skenuoti tiriamą sritį plonais sluoksniais ir taip efektyviai diagnozuoti patologijas, navikus, traumas ar uždegimus. Taip pat, šis tyrimas atliekamas tuomet, kai dėl konkrečių priežasčių negalima atlikti magnetinio rezonanso tomografijos.

Rentgeno tyrimai bei mamografija

Dar viena „Northway“ diagnostikos centro Klaipėdoje dalis skirta rentgenografijos bei mamografijos tyrimams. Centre naudojama mažesnį spinduliuotės kiekį išskirianti pažangi radiografinė sistema „Shimadzu“. Išmani, multifunkcinė įranga užtikrina nuoseklią kelių krypčių rentgenografiją su aukšta diagnostinių rentgeno vaizdų kokybe, suteikiančia galimybę gydytojui tiksliau diagnozuoti ligą.

Mamografijos tyrimams atlikti centre naudojama viena moderniausių šalyje naujos kartos mamografijos sistema „Mammomat“. Šiame aparate įdiegta tomosintezės funkcija leidžia atlikti itin mažų, iki kelių milimetrų dydžio įtartinų darinių vertinimą, o švelnaus suspaudimo technologija ir užapvalintos suspaudimo plokštelės užtikrina didesnį komfortą tyrimo metu.

Atrankinė ir diagnostinė patikra – kompensuojama PSDF. Lietuvoje vykdoma atrankinė mamografinė patikra visoms 50-69 metų (imtinai) moterims užtikrina, jog kartą per dvejus metus su šeimos gydytojo siuntimu mamografijos tyrimas joms bus atliekamas nemokamai. Diagnostinis tyrimas su gydytojo specialisto siuntimu taip pat yra nemokamas kartą per metus pacientėms nuo 25 metų, jei buvo nustatyta BRCA 1/2 mutacija.

Diagnozuojant krūtų vėžį ypatingai svarbus laikas, todėl medicinos centre „Northway“ Klaipėdoje pacientėms yra atvertas „žaliasis koridorius” gydytojo krūtų onkochirurgo konsultacijai. Jei pacientei krūtų echoskopijos, mamografijos ar gydytojo specialisto apčiuopos metu rastas darinys ir įtariamas onkologinis susirgimas, pacientė turi galimybę skubos tvarka, nelaukiant įprastinėje registracijos eilėje, užsiregistruoti gydytojos onkochirurgės konsultacijai diagnozei patikslinti: ligai patvirtinti ar atmesti.

Pacientų patogumui visos diagnostikos ir gydymo paslaugos medicinos centre „Northway“ Klaipėdoje teikiamos po vienu stogu.

Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Vilniuje S. Žukausko g. 19 +370 5 264 4466 Internetu