Paieška
Darbo laikas

Vilnius

Kaunas

Klaipėda

Kretinga

Estetinė ginekologija veiksmingai sprendžia intymias moterų problemas

44

Makšties atrofijos/sausumo gydymas

Makšties gleivinės išsausėjimas  (atrofija)  išsivysto  dėl sumažėjusios estrogenų gamybos kiaušidėse prasidėjus menopauzei, po gimdymo, žindymo laikotarpiu, kol nėra mėnesinių. Neretai tai būna kontraceptinių priemonių, streso ar netinkamų higienos priemonių naudojimo pasekmė. Pasikeitus hormonų balansui sumažėja gleivių gamyba, pradedamas jausti makšties sausumas, niežulys, peršėjimas, skausmas lytinių santykių metu. Makšties gleivinė tampa jautri mechaniniam poveikiui, infekcijai.

PRP (angl. Platelet Rich Plasma) – tai procedūra, kurios metu naudojama trombocitais praturtinta plazma,  išgaunama iš paciento kraujo. Iš venos į specialiai tam skirtą vienkartinį mėgintuvėlį paimamas nedidelis kiekis kraujo, kuris specialiai paruošiamas, iš jo išgaunant trombocitų koncentratą.  Patekę į odą ir gleivinę, trombocitai skatina augimo faktorių sintezę, stimuliuoja naujų dermos ir epidermio ląstelių formavimąsi, aktyvuoja odos regeneracinius, procesus, skatina kolageno bei elastino gamybą.

Makšties gleivinės išsausėjimui gydyti skirta PRP procedūra leidžia neskausmingai ir efektyviai pašalinti problemas, neigiamai veikiančias moterų gyvenimo kokybę. Po kelių procedūrų atstatomas makšties gleivinė  drėgnumas ir elastingumas, padidėja lytinis potraukis, moterys gali sugrįžti į seksualinį gyvenimą ir mėgautis pilnaverčiais lytiniais santykiais. Geriausiam rezultatui pasiekti rekomenduojama atlikti 3-4 procedūras.

Gydymo efektyvumui padidinti gali būti naudojama ir hialiurono rūgštis. Ji pasižymi sugebėjimu pritraukti ir sulaikyti vandenį, kurio dėka palaikomas audinių drėgnumas ir elastingumas, ląstelės aprūpinamos maistinėmis medžiagomis ir šalinami nereikalingi medžiagų apykaitos produktai. Hialurono rūgštis yra būtina odos ir gleivinės tarpląstelinės matricos struktūrai išlaikyti ir efektyviai gydo makšties gleivinės sausumo problemą. Hialiurono rūgšties injekcijos užtikrina visapusišką makšties gleivinės drėkinimą, regeneraciją ir apsaugą, ilgam atkuria makšties gleivių gamybą bei išskyrimą, mažina sudirgimą, skatina regeneraciją. Šių injekcijų dėka užmiršite makšties sausumą, niežulį ir deginimą, galėsite vėl mėgautis lytiniais santykiais bei pagerėjusia gyvenimo kokybe.

Šlapimo nelaikymo gydymas

Šlapimo nelaikymas (šlapimo ištekėjimas nevalingai ir nekontroliuojant) bei jo išsiskyrimas ne laiku ir ne vietoje sukelia tiek fizinį, tiek psichologinį diskomfortą. Šlapimo nelaikymas skiriamas į šias rūšis:

  • Stresinis/Įtampos
  • Dirglioji šlapimo pūslė
  • Mišrus

Stresinis/Įtampos šlapimo nelaikymas pasireiškia nedideliu kiekiu šlapimo pratekėjimu čiaudint, kosint, kažką sunkiai keliant ar netgi juokiantis. Dirglioji šlapimo pūslė pasireiškia staigiu ir dažnu noru šlapintis. Simptomai gali būti ir mišrūs.

Svarbiausia šlapimo nelaikymo priežastis yra dėl amžiaus susilpnėjęs lytinių ir šlapimo takų audinių tonusas. Šlapimo nelaikymo problema dažnai paūmėja  po gimdymo, menopauzės metu ar esant antsvoriui. To priežastis gali būti kraujotakos ir nervinės sistemos pažeidimai, kurie  taip pat gali įtakoti šlapimo nelaikymą.

Medicinos ir chirurgijos centre “Northway” šlapimo nelaikymo problemos sprendžiamos pasitelkiant trombocitais prisotinta plazmos (PRP) bei hialiurono rūgšties injekcijas.

Lichensklerozės gydymas

Lichensklerozė arba makšties kerpligė  tai neinfekcinė, lėtinė odos ir gleivinių liga, kuri pasireiškia būdingu bėrimu ir stipriu odos niežėjimu.  makšties sausumu, nemaloniu dirginimu, skausmu. Šis sutrikimas sukelia intymios zonos diskomfortą, apsunkina lytinius santykius.

Medicinos ir chirurgijos centre „Northway“ lichensklerozė veiksmingai gydoma naudojant trombocitais prisotintos plazmos (PRP) ir hialiurono rūgšties injekcijas.

Trombocitai – tai pagrindinė žmogaus organizmo medžiaga, skatinanti audinių gijimą, regeneraciją bei naujų kraujagyslių atsiradimą. PRP procedūros tikslas – sutelkti trombocitus į problematiškas kūno vietas, kurioms reikia gydymo.

Procedūros rezultatui sustiprinti naudojama ir hialiurono rūgštis. Suleidus veikliųjų medžiagų koncentratą į makštį, pagerėja kraujotaka, išnyksta nemalonūs pojūčiai, pagerėja intymaus gyvenimo kokybė.

Sumažėjusio lytinio potraukio (libido) gydymas

Sumažėjęs lytinis potraukis (libido) pasireiškia sumažėjusiu noru mylėtis, pakitusiu makšties jautrumu, sunkiu susijaudinimu, seksualinio pasitenkinimo nebuvimu. Negydoma problema gali ūmėti ir įtakoti psichologinę sveikatą.

Medicinos ir chirurgijos centre „Northway“ sumažėjęs lytinis potraukis (libido) veiksmingai gydomas trombocitais prisotintos plazmos (PRP) ir hialiurono rūgšties injekcijomis.

Procedūros pradžioje paimamas nedidelis kiekis pacientės kraujo. Specialaus aparato RegenLab pagalba iš jo atskiriami gydymui reikalingi kraujo plazma bei trombocitai. Veikliųjų medžiagų koncentratas suleidžiamas į makštį, pagerėja kraujotaka, padidėja lytinis potraukis, lengviau pasiekiamas susijaudinimas, lytiniai santykiai tampa malonesni.

Gydymo efektyvumui sustiprinti papildomai gali būti naudojama hialiurono rūgštis. Ji pasižymi sugebėjimu pritraukti ir sulaikyti vandenį, kurio dėka palaikomas audinių drėgnumas ir elastingumas, ląstelės aprūpinamos maistinėmis medžiagomis, padidėja intymios zonos jautrumas bei seksualinis pasitenkinimas.

Registruokitės konsultacijai ir greitai bei efektyviai išspręskite Jus varginančias problemas.

 

Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Vilniuje S. Žukausko g. 19 +370 5 264 4466 Internetu