Paieška
Darbo laikas

Vilnius

Kaunas

Klaipėda

Kretinga

„Northway“ dovana Vilniui – ąžuolų alėja Šiaurės miestelyje

Šiemet minėdama 15-os metų jubiliejų įmonių grupė „Northway“ padovanojo Vilniui 15-os ąžuolų alėją, simbolizuojančią stiprybę ir sveikatą.

Ąžuolai pasodinti S. Žukausko gatvėje, šalia medicinos centro „Northway“, tad Šiaurės miestelio gyventojai jau gali pasigrožėti stilizuotais šalikais apjuostais medžiais.

„Džiaugiamės, kad per penkiolika metų medicinos centras „Northway“ pelnė pacientų pasitikėjimą ir tapo daugelio vilniečių sveikatos partneriu. Tegul ši alėja bus mūsų padėkos išraiška tiems, kas mums patiki savo sveikatą, o tuo pačiu ir palinkėjimas visiems rūpintis ne tik sveikata, bet ir sveika bei gražia mūsų aplinka”, – kalbėjo medicinos centro „Northway“ generalinė direktorė Diana Bumelytė, sodinusi ąžuolus drauge su įmonės darbuotojų komanda.

Apie įmonių grupę „Northway“:

Prieš penkiolika metų „Northway“ grupės įmonės – mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros centras „Biotechpharma“ ir medicinos centrai „Northway“– pradėjo savo veiklą. Šiuo metu grupę jungia net 17 įmonių Lietuvoje, Jungtinėje Karalystėje ir JAV. Aukštos kvalifikacijos mokslininkų, biofarmacijos specialistų, gydytojų ir susijusių sričių ekspertų produktyvaus darbo bei įkvepiančių idėjų dėka įmonių grupė „Northway“ tapo lyderiais savo šalyje, pelnė tarptautinį pripažinimą ir išgarsino Lietuvos, kaip aukštųjų technologijų ir kokybiškų medicinos paslaugų šalies, vardą pasaulyje.

Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Vilniuje S. Žukausko g. 19 +370 5 264 4466 Internetu