Paieška
Darbo laikas

Vilnius

Kaunas

Klaipėda

Kretinga

Venų varikozės gydymui pasitelkiamos pažangiausios technologijos

Operacija Kombinuojant Trečios Kartos Lazerį „neoV1940“ Ir Naujausią Daugiažiedį šviesolaidį „Infinite Ring“

Medicina tobulėja, kartu tobulėja ir medicininė įranga. Naujausias išradimas venų varikozės gydymui yra trečios kartos lazeris. Tuo pačiu pradedamas naudoti ir revoliucinis „Infinite Ring“ šviesolaidis, šiuo metu neturintis analogų pasaulyje.

Birželio 1 d. medicinos centre “Northway” buvo atlikta pirmoji pasaulyje kojų venų operaciją kombinuojant kompanijos „neoLaser“ trečios kartos lazerį „neoV1940“ ir naujausią daugiažiedį šviesolaidį „Infinite Ring“.

Operaciją atliko lazerinių operacijų Lietuvoje pradininkas kraujagyslių chirurgas dr. Rolandas Dagilaitis. Pasak patyrusio, daugiau nei 4000 sėkmingų lazerinių venų operacijų atlikusio kraujagyslių chirurgo, šiuo metu ši kombinacija neabejotinai garantuoja efektyviausią ir saugiausią venų varikozės gydymą.

Gydymui naudojamas lazeris spinduliuoja 1940 niutonmetrų ilgio bangas. Naudojant tokias bangas, galima uždaryti veną mažesniu lazerio galingumu ir mažesnėmis dozėmis, taip sumažinant šalutinio poveikio ir komplikacijų pavojų. Šviesolaidis unikaliai paskirsto energiją daugiažiede cilindrine emisija, o tai užtikrina švelnesnį ir tolygų energijos poveikį į venų sienelę ir tuo pačių mažesnę galimų komplikacijų tikimybę.

„Tokia operacija ne tik padeda pasiekti tobulą rezultatą, sėkmingai užakinant gydomas venas visam laikui. Po jos pacientas iš karto gali vaikščioti ir jau kitą dieną grįžti į darbą ar tęsti kitą įprastą veiklą“, – operacijos privalumus vardina specialistas.

„Nors baimindamiesi operacijos pacientai linkę delsti ir neskuba kreiptis į gydytojus, norint išvengti ligai progresuojant atsirandančių komplikacijų, susidūrus su venų varikoze į simptomus reikėtų reaguoti nedelsiant“, – pabrėžia R. Dagilaitis. 

Pasak kraujagyslių chirurgijos eksperto, nors vis dar vyrauja klaidinga nuomonė, kad venų varikozė gydoma atliekant traumuojančią operaciją, šiuolaikiniai gydymo būdai ir medicinos technologijos padeda lengvai atsikratyti nemalonių simptomų, visiškai nesutrikdant darbingumo bei įprasto gyvenimo ritmo.

Daugiau apie medicinos centre „Northway” Vilniuje atliekamas kojų venų operacijas>>>

Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Vilniuje S. Žukausko g. 19 +370 5 264 4466 Internetu