Mes Facebooke LinkedIn Mes G+ Youtube kanalas
EN LT RU

Nuotaiką gadina celiulitas?

Celiulitas nėra susijęs su moters amžiumi ar kūno sudėjimui. Jis ypač išryškėja, kai organizme vyksta hormoniniai persitvarkymai. Daugiau kaip 50 procentų atvejų vadinamosios apelsino žievelės susidarymą lemia paveldimumas, įtakos turi ir netinkama mityba, sėdimas darbas, nejudrus gyvenimo būdas.

Išbandykite liposažą!

Pasiryžusioms susigrąžinti dailias kūno formas, „Northway“ reabilitacijos ir sveikatingumo centre siūlomo anticeliulitinio masažo – liposažo rezultatas akivaizdus: svorio netekimas, detoksikacija ir pastebimai sumažėjęs celiulitas!

Liposažas atliekamas rankomis. Veikiami gilieji odos ir poodiniai riebalų sluoksniai, atsižvelgiant į moters kūno sandarą, celiulito išsivystymo laipsnį bei riebalinio audinio ypatumus. Kelių technikų derinys padeda šalinti užsistovėjusį limfinį skystį, kuris didina celiulitą. Liposažas taip pat gerina medžiagų apykaitą, tonizuoja raumenis, valo toksinus. Jis atliekamas atskirai apatinei (kojos, sėdmenys, klubai ir pilvas) ir viršutinei kūno daliai (rankos, krūtinė, nugara), arba visam kūnui du tris kartus per savaitę 10–15 kartų.

Dar geresnis rezultatas pasiekiamas derinant liekninamuosius įvyniojimus, reguliariai lankantis pirtyse, plaukiojant baseine, sportuojant.

Vakuuminio masažo privalumai

Vakuuminis masažas efektyviai šalina įsisenėjusio (II ir III stadijos) celiulito požymius, „išlygina“ odos gumburėlius, atskiriant į grupes sulipusias riebalų ląsteles. Vakuuminis masažas veikia siurblio principu, jo metu suaktyvinama limfos apytaka, skatinama odos ir poodžio mikrocirkuliacija, gerinama kraujotaka. Spartinamas riebalų „deginimas“, aktyvinama kolageno ir elastino skaidulų gamyba. Tuo pat metu vyksta kur kas gilesni procesai intraląsteliniame lygyje.

Vakuuminis masažas gerina raumenų tonusą, suardo sąaugas tarp riebalinių ląstelių, stangrina odą, mažina riebalų sankaupas probleminėse vietose, didina odos elastingumą vidiniuose šlaunų paviršiuose, pilvo srityje, išryškina kūno kontūrus. Pastebimai pašviesėja strijos ir randai, likę po operacijų, nebešąla galūnės, sumažėja kojų tinimas, pagerėja virškinimas ir miegas. Masažas taip pat skatina endorfino, kitaip dar vadinamo laimės hormonu, gamybą. Jis ne tik mažina skausmą, gerina nuotaiką, bet ir pagreitina riebalų sudeginimą. Šalinant celiulitą vakuuminiu masažu reikia kantrybės – per keletą dienų neįmanoma pašalinti visko, ką organizmas sukaupė per ilgą laiką. Kad vėl galėtumėte džiaugtis elastinga ir lygia oda, prireiks dviejų trijų procedūrų per savaitę.

Liekninamosios procedūros, įvyniojimas į dumblius

Įvyniojimai į dumblius padeda išvalyti iš organizmo skysčių perteklių, sumažinti kūno apimtis, stangrinti ir tonizuoti kūno odą. Įvairios liekninamosios procedūros atliekamos šveičiant kūną jūros druskomis bei citrusų eteriniu aliejumi. Švelniai masažuojant druska ir aliejais pašalinamos negyvosios odos ląstelės. Suaktyvinama odos kraujotaka, pagerėja tonusas. Šveitimas gaivina, šalina sunkumo pojūtį, oda tampa švelni, kaip šilkas.