Paieška
Darbo laikas

Vilnius

Kaunas

Klaipėda

Kretinga

Vaisingumo centras: nevaisingumo gydymas

Mūsų misija

Kol vienos poros ieško kuo patikimesnių apsisaugojimo nuo nėštumo būdų, kitos svajoja apie vaikus, bet niekaip negali jų susilaukti. Remiantis statistikos duomenimis, nevaisingumas Lietuvoje paliečia net apie penktadalį šeimų.

Vaisingumo centrų „Northway” komandos tikslas – kuo tiksliau nustatyti poros nevaisingumo priežastis ir skirti veiksmingiausią gydymą, padedantį susilaukti kūdikio.

Mums svarbus pacientų pasitikėjimas, todėl vaisingumo centruose „Northway“ ypatingas dėmesys skiriamas pacientų saugumo, privatumo bei sveikatos informacijos konfidencialumo užtikrinimui.

Kada kreiptis

Remiantis geros praktikos rekomendacijomis, nesant akivaizdžių sutrikimų ir nenaudojant jokių apsisaugojimo nuo nėštumo priemonių, moteris turėtų pastoti per vienerius metus. Jeigu per tiek laiko pastoti nepasiseka, reikėtų kreiptis į nevaisingumo gydymo specialistą. Kreiptis turi abu partneriai – abiejų jų ištyrimas pradedamas vienu metu.

Vyresnėms nei 35 metų moterims, taip pat moterims, sirgusioms lytinių organų uždegimais, besiskundžiančioms kiaušidžių veiklos sutrikimais, patyrusioms persileidimą, negimdinį nėštumą ar savanorišką nėštumo nutraukimą, taip pat tada, kai yra tam tikrų žinomų vaisingumo sutrikimų, trukdančių porai pastoti (pvz. vyro spermos pakitimai) rekomenduojama į gydytoją kreiptis po pusmečio nesėkmingų bandymų pastoti.

Turite klausimų ar nežinote, nuo ko pradėti?

Jums padės vaisingumo centrų „Northway“ asmeninė koordinatorė. Į užklausą atsakysime per 24 val!

Northway vaisingumo centro asmeninė koordinatorė Renata Gylytė

Renata Gylytė
Vaisingumo centrų koordinatorė
+370 60788791
renata.gylyte@northway.lt
Kalbos: LT / EN / RU

Diagnostika

Nevaisingumo gydymas priklauso nuo jį sukėlusių priežasčių, todėl pirmiausia mėginama jas išsiaiškinti. Šiuolaikinis nevaisingumo gydymo principas yra paremtas greita ir tikslia diagnostika, negaištant laiko ir pateikiant aiškias bei tikslias gydymo rekomendacijas. Mūsų vaisingumo centruose taikomas „one-stop“ nevaisingumo ištyrimo metodas, kai per vieną dieną atliekamas visapusiškas moters ir vyro ištyrimas, padedantis tiksliai nustatyti galimas poros nevaisingumo priežastis. Akušerijos ir ginekologijos specialistai moters reprodukcinių organų būklę ir veiklą tiria atlikdami transvaginalinę echoskopiją. Procedūros metu gydytojas akušeris-ginekologas tiria gimdos ertmę bei galimą jos patologiją, įvertina mažojo dubens organus, kiaušides, kiaušintakius. Tos pačios konsultacijos metu tiriama ir vyro sperma, tad jau tą pačią dieną gaunama daug reikalingos informacijos, kuria remiantis gydytojai porai gali pateikti aiškius atsakymus dėl vaisingumo sutrikimų priežasčių ir jų koregavimo poreikio.

„One-stop“ ištyrimo metodas itin patogus poroms, kurios atvyksta iš kitų miestų ar užsienio, nes jis suteikia galimybę per vieną dieną gauti išsamią informaciją ir rekomendacijas, kaip toliau planuoti pastojimą. Šio metodo esmė – ne tik nustatyti nepastojimo priežastį, tačiau, prireikus iš karto ją ir pašalinti, todėl jis ypač palankus vyresnėms nei 35-rių metų moterims, kurioms laikas yra labai svarbus.

Gydymas

Didelę patirtį turintys vaisingumo centrų „Northway” specialistai Vilniuje, Klaipėdoje, Kaune ir Rygoje konsultuoja, tiria nevaisingumo priežastis ir gydo pasitelkdami efektyvius nevaisingumo gydymo metodus. Nevaisingumo diagnostikos ir gydymo procedūros atliekamos pažangiausia medicinos ir laboratorine įranga. Nevaisingoms poroms taikomi įvairiausi gydymo metodai – nuo pačių paprasčiausių iki itin sudėtingų. Priklausomai nuo poros sveikatos sutrikimų, moteriai, vyrui arba abiems yra skiriami specialūs medikamentai, esant poreikiui, atliekamas chirurginis gydymas.

Gydant moters nevaisingumo priežastis, taikomi du pagrindiniai minimaliai invaziniai endoskopiniai ir ypatingai moters sveikatą tausojantys būdai – histeroskopija ir laparoskopija.

Vyrų nevaisingumo gydymas priklauso nuo priežasčių. Esant infekcijoms, varikocelei, hormoniniams nukrypimams, skiriamas antibakterinis, hormoninis ar operacinis gydymas. Dėl aplinkos, gyvenimo būdo ar ligų padidėjusiai organizmo oksidacinei pažaidai koreguoti gali būti skiriami antioksidantai, taip pat, jei įmanoma, koreguojami gyvenimo būdo veiksniai.

Teikiamos paslaugos

Vaisingumo centruose „Northway“ dirba ilgametę darbo patirtį turinti nevaisingumo gydymo profesionalų komanda: akušeriai-ginekologai, andrologai, embriologai. Patyrę gydytojai akušeriai-ginekologai, andrologai teikia išsamias konsultacijas, atlieka reikalingus tyrimus tikslioms nevaisingumo priežastims nustatyti, skiria kiekvienu atveju labiausiai tinkamus pažangiausius gydymo metodus.

Svarbiausias nevaisingumo gydymo specialistų tikslas – kaip įmanoma tiksliau nustatyti poros nevaisingumo priežastis, kad būtų galima skirti veiksmingą gydymą, padedantį susilaukti kūdikio. Diagnostikai ir nevaisingumo gydymo stebėjimui pasitelkiami įvairūs tyrimai: transvaginalinė echoskopija, transabdominalinė moteriškų genitalijų echoskopija, histerosalpingograma (ultragarsinis įvertinimas), kiaušintakių pratekamumo tyrimas su „ExEm“ putomis ultragarso kontrolėje, diagnostinė histeroskopija „Endosee Advance“, spermograma ir oksidacinės pažaidos vertinimas „MiOXSYS“, endometro receptyvumo genetinis testas „BeReady“, neinvazyvus embrionų implantacijos tyrimas „ConceptEasy“, neinvazyvus genetinis embrionų tyrimas „Embrace“ ir kt.

Vaisingumo centruose atliekamos visos pagalbinio apvaisinimo procedūros: intrauterininė inseminacija (IUI), apvaisinimas mėgintuvėlyje (IVF), intracitoplazminė spermatozoido injekcija (ICSI) + IVF, PICSI + ICSI + IVF, atšildytų kiaušialąsčių apvaisinimas (ICSI) kartu su embriono patalpinimu. Siekiant geriausių rezultatų, atliekamas endometro paruošimas prieš pagalbinio apvaisinimo procedūrą, gimdos gleivinės bei kiaušidžių PRP terapija, naudojant PROSYS sistemą, folikulų punkcija prieš kiaušialąsčių šaldymą. Pacientams taip pat siūlomas spermos, kiaušialąsčių ar embrionų šaldymas (vitrifikacija) ir saugojimas.

Su nevaisingumu susidūrusioms poroms taip pat teikiamos medicininės akupunktūros procedūros. Akupunktūros poveikis vaisingumui įrodytas moksliniais tyrimais. Remiantis jų duomenimis, akupunktūros naudojimas kartu su medicininėmis pagalbinio vaisinimo procedūromis turi reikšmingą teigiamą poveikį pastojimų dažniui. Akupunktūra veikia vaisingumui svarbių hormonų išsiskyrimą, taip pagerindama reprodukcinių organų funkciją. Ji gali pagerinti endometriumo imlumą, padidindama kraujotaką į gimdą. Akupunktūros terapija taip pat sėkmingai slopina streso hormonų išsiskyrimą, simpatinę nervų sistemą, kuriai suaktyvėjus, neveikia parasimpatinė nervų sistema, apimanti ir reprodukcinę funkciją. Akupunktūra taip pat gali padėti pagerinti spermos kokybę, sumažinti IVF gydymo metu skiriamų hormoninių preparatų šalutinius poveikius. Ji taip pat turi teigiamą poveikį nėščiųjų savijautai ir sumažina persileidimo riziką.

Vaisingumo centruose „Northway“ taip pat siūloma galimybė poroms susilaukti kūdikio, pasinaudojant donorų spermos banku ar kiaušialąsčių donorystės programa su kiekvienai porai individualiai parinktais donorais. Lytinių ląstelių donorai yra atrenkami taikant griežtus atrankos kriterijus, jiems atliekama daugybė tyrimų dėl ligų ar kt. būklių. Rezultatus atidžiai įvertina gydytojai specialistai.

TLK kompensuojamos pagalbinio apvaisinimo paslaugos

Porai, kuri kreipiasi dėl pagalbinio apvaisinimo paslaugų su TLK kompensacijos galimybe, atvykstant nevaisingumo specialisto konsultacijai reikėtų su savimi turėti:
1. Asmens tapatybės kortelę;
2. Santuokos liudijimą;
3. Gydytojo siuntimą konsultacijai dėl pagalbinio apvaisinimo, kuriame nurodyta diagnozė N97.8 „Kitos prigimties moters nevaisingumas“;
4. Vyrui – spermogramą;
5. Moteriai hormonų tyrimus – TTH, AMH, FSH ir prolaktiną.

Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) lėšomis pagalbinio apvaisinimo paslaugos kompensuojamos sutuoktiniams, apsidraudusiems privalomuoju sveikatos draudimu, jeigu moteris yra ne vyresnė kaip 42 metų amžiaus ir jie kreipiasi dėl TLK kompensuojamų pagalbinio apvaisinimo paslaugų (IVF, ICSI, PICSI, TESA), esant šioms indikacijoms:

 • kiaušintakių patologija;
 • ovuliacijos sutrikimai, kai ovuliacijos stimuliacija buvo neveiksminga;
 • endometriozė;
 • partneriams diagnozuotas neaiškios kilmės nevaisingumas.
 • ICSI indikacijos
 • nepakankama vyriškų lytinių ląstelių koncentracija ir (ar) judrumas;
 • vyro spermoje yra normali spermatozoidų koncentracija, tačiau morfologiškai normalių formų yra mažiau nei 4 proc.;
 • vyriškos lytinės ląstelės gautos TESA būdu;
 • vyriškos lytinės ląstelės gautos iš lytinių ląstelių banko ir jų gyvybingumas ženkliai sumažėjęs;
 • naudojamos lytinių ląstelių banke saugotos moteriškos lytinės ląstelės.

Sutuoktiniams atitinkantiems nurodytus kriterijus, PSDF biudžeto lėšomis apmokamos ir kitos reikalingos pagalbinio apvaisinimo paslaugos.

Sutuoktiniams PSDF biudžeto lėšomis apmokami ne daugiau kaip 2 pagalbinio apvaisinimo ciklai: IVF, ICSI, PICSI, TESA.

Daugiau informacijos apie pagalbinio apvaisinimo paslaugų teikimo ir jų apmokėjimo privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto lėšomis sąlygas galite rasti ČIA >>

SVARBU. Jeigu pora kreipiasi į vaisingumo specialistą dėl nevaisingumo priežasčių diagnostikos ar gydymo, esant kitoms, nei anksčiau paminėtoms indikacijoms, taip pat jei jie neatitinka Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2016 m. gruodžio 20 d. įsakyme Nr. V-1452 nurodytų kriterijų, už konsultaciją ir kitas paslaugas jie moka patys pagal vaisingumo centro „Northway“ įkainius.

Kokių rezultatų galima tikėtis

Vaisingumo centruose „Northway” pasiekiamas klinikinių nėštumų dažnis, taikant pagalbinio apvaisinimo procedūras, atitinka, o kai kuriais atvejais netgi viršija geriausius Europos bei pasaulio rezultatus.

Nuolat savo žinias gilinantys ir kvalifikaciją tobulinantys vaisingumo centro specialistai džiaugiasi pasiektais rezultatais – 2022 m. po pagalbinio apvaisinimo procedūrų pastojo kas antra moteris, o kumuliacinis nėštumų dažnis (tikimybė pastoti per 2 metus) siekia net 56 procentus.

Kodėl verta rinktis mus

Suprantame, kad nevaisingumo gydymo proceso metu patiriami iššūkiai gali būti sudėtingi, lydimi įvairių nuotaikų, emocijų, anksčiau nepatirtų išgyvenimų. Todėl kiekvienai į mus besikreipiančiai porai skiriame ypatingą dėmesį, ir siekiame, kad viso gydymo metu ji jaustų mūsų globą bei rūpestį.

Turime didelę nevaisingumo gydymo patirtį. Mūsų specialistai nuolat tobulina savo kvalifikaciją Lietuvos ir užsienio konferencijose, seminaruose, stažuojasi pas pasaulyje pripažintus nevaisingumo gydymo specialistus garsiose klinikose. Per mūsų veiklos metus vaisingumo centruose „Northway“ atlikta 2369 IVF (apvaisinimų mėgintuvėlyje)/ICSI (intracitoplazminių spermatozoido injekcijų). 2022 m. po šaldytų embrionų perkėlimo pastojo 50 proc., po šviežių embrionų perkėlimo 49 proc. moterų.

Puikius rezultatus užtikrina vaisingumo centruose „Northway“ dirbančių specialistų naudojami naujausi diagnostikos ir gydymo metodai, apvaisinimo laboratorijoje įdiegta kokybės sistema ir pažangiausia laboratorinė įranga.

Didžiuojamės vaisingumo centro profesionalais ir džiaugiamės, kad atsakingas jų darbas bei sukaupta patirtis daugeliui mūsų pacientų padėjo susilaukti ilgai lauktų mažylių.

Nevaisingumo gydymo specialisto konsultacija
Paslaugos pavadinimas Paslaugos kaina € Paslauga gali būti kompensuojama PSDF lėšomis
Norėdami matyti paslaugas ir jų kainas pasirinkite miestą
Akušerio-ginekologo konsultacija vaisingumo klausimais

100 €50

90 €

90 €

TaipTaipTaip
Pakartotinė akušerio-ginekologo konsultacija vaisingumo klausimais

70 €

60 €

60 €

Endokrinologo-andrologo (profesoriaus) konsultacija (prof. B. Žilaitienė)

120 €

Urologo konsultacija vaisingumo klausimais

90 €

85 €

90 €

Nuotolinė vaisingumo specialisto konsultacija

90 €50

90 €

90 €

Nuotolinė pakartotinė vaisingumo specialisto konsultacija

60 €

60 €

60 €

Paslauga gali būti kompensuojama Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto lėšomis. Pacientas savo iniciatyva gali pasirinkti mokamas papildomas nemedicinines paslaugas, susijusias su atliekama procedūra.
Apvaisinimas moters kūne
Procedūros atliekamos tik kartu su gydytojo konsultacija
Paslaugos pavadinimas Paslaugos kaina € Paslauga gali būti kompensuojama PSDF lėšomis
Norėdami matyti paslaugas ir jų kainas pasirinkite miestą
Intrauterininė inseminacija (IUI)

300 €

300 €

250 €

Intrauterininė inseminacija (IUI) to paties ciklo metu

250 €

250 €

Apvaisinimas mėgintuvėlyje
Procedūros atliekamos tik kartu su gydytojo konsultacija
Paslaugos pavadinimas Paslaugos kaina € Paslauga gali būti kompensuojama PSDF lėšomis
Norėdami matyti paslaugas ir jų kainas pasirinkite miestą
Apvaisinimas mėgintuvėlyje (IVF)

1800 €

1800 €

1850 €

TaipTaipTaip
Apvaisinimas mėgintuvėlyje (IVF) be nejautros

1700 €

1700 €

Apvaisinimas mėgintuvėlyje (IVF) natūraliame cikle

1600 €

1600 €

Apvaisinimas mėgintuvėlyje (IVF) nesidalijant embrionams

1500 €

1500 €

TaipTaip
Atšildytų kiaušialąsčių apvaisinimas (ICSI) kartu su embriono patalpinimu

2500 €

2500 €

ICSI + IVF

2300 €

2300 €

2200 €

TaipTaipTaip
ICSI + IVF (be nejautros)

2200 €

2200 €

PICSI + ICSI + IVF

2500 €

2500 €

2500 €

Gimdos gleivinės paruošimas prieš IVF / ICSI

120 €

Spermatozoidų aspiracija iš sėklidžių (TESA)

800 €

800 €

594 €

TaipTaipTaip
Spermatozoidų aspiracija iš sėklidžių (TESA) ir jų judrumo atstatymas

950 €

950 €

Kiaušidžių punkcija negavus kiaušialąsčių

1000 €

1000 €

900 €

TaipTaipTaip
Folikulų punkcija prieš kiaušialąsčių šaldymą

1400 €

1400 €

900 €

Kiaušialąsčių šaldymas ir saugojimas 2 metus

600 €

600 €

500 €

Užšaldytų kiaušialąsčių saugojimas papildomai 2 metus

350 €

350 €

200 €

Kiaušialąsčių atšildymas

200 €

200 €

150 €

Embrionų užšaldymas (vitrifikacija)

250 €

250 €

300 €

Embrionų užšaldymas (vitrifikacija) ir saugojimas iki 2 metų

480 €

480 €

Embrionų saugojimas papildomus 2 metus

400 €

400 €

250 €

Embrionų atšildymas ir patalpinimas (FET)

700 €

700 €

628 €

TaipTaipTaip
Spermos užšaldymas ir saugojimas 2 metus

350 €

350 €

250 €

Užšaldytos spermos saugojimas papildomai 2 metus

250 €

250 €

200 €

Užšaldytos spermos atšildymas

100 €

100 €

90 €

Blastocistų auginimas

300 €

Blastocistų auginimas ir patalpinimas

400 €

400 €

Endometro paruošimas prieš pagalbinio apvaisinimo procedūrą

120 €

120 €

Endometro paruošimas su PRP

300 €

Embriono skaidriojo dangalo suploninimas (Assisted hatching)

400 €

400 €

400 €

Embryo Gen naudojimas atliekant pagalbinio apvaisinimo procedūrą

350 €

350 €

300 €

Embrionų stebėjimas Timelapse kamera

400 €

400 €

350 €

Spermatozoidų judrumo atstatymas

200 €

200 €

165 €

Gimdos gleivinės PRP prieš pagalbinį apvaisinimą (naudojant Prosys sistemą)

700 €

700 €

Kiaušidžių PRP terapija (naudojant PROSYS sistemą)

1500 €

1500 €

Lytinių ląstelių banke saugomų embrionų paruošimo ir perkėlimo į moters kūną paslauga

628 €

Taip
Kiaušialąsčių aktyvacija su CultActive terpe

300 €

300 €

300 €

Genetinis embrionų tyrimas EMBRACE (iki 5 embrionų)

2185 €

Genetinis embrionų tyrimas EMBRACE (kiekvienas papildomas embrionas)

470 €

Paslauga gali būti kompensuojama Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto lėšomis. Pacientas savo iniciatyva gali pasirinkti mokamas papildomas nemedicinines paslaugas, susijusias su atliekama procedūra.
Vaisingumo tyrimai moterims
TLK kompensuojamos pagalbinio apvaisinimo paslaugos
Paslaugos pavadinimas Paslaugos kaina € Paslauga gali būti kompensuojama PSDF lėšomis
Norėdami matyti paslaugas ir jų kainas pasirinkite miestą
Akušerio-ginekologo konsultacija vaisingumo klausimais

100 €50

90 €

90 €

TaipTaipTaip
Apvaisinimas mėgintuvėlyje (IVF)

1800 €

1800 €

1850 €

TaipTaipTaip
Apvaisinimas mėgintuvėlyje (IVF) nesidalijant embrionams

1500 €

1500 €

TaipTaip
ICSI + IVF

2300 €

2300 €

2200 €

TaipTaipTaip
Spermatozoidų aspiracija iš sėklidžių (TESA)

800 €

800 €

594 €

TaipTaipTaip
Embrionų atšildymas ir patalpinimas (FET)

700 €

700 €

628 €

TaipTaipTaip
Kiaušidžių punkcija negavus kiaušialąsčių

1000 €

1000 €

900 €

TaipTaipTaip
Lytinių ląstelių banke saugomų embrionų paruošimo ir perkėlimo į moters kūną paslauga

628 €

Taip
Paslauga gali būti kompensuojama Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto lėšomis. Pacientas savo iniciatyva gali pasirinkti mokamas papildomas nemedicinines paslaugas, susijusias su atliekama procedūra.
Vaisingumo centro specialistai

Dr. ŽivilėČERKIENĖ

Embriologė
 • lt , en , ru
 • Vilnius, S. Žukausko g. 19

RasaDARGIENĖ

Akušerė-ginekologė, nevaisingumo gydymo specialistė
 • lt , en , ru
 • Klaipėda, Naujoji Uosto g. 9

IevaDIDŽIOKAITĖ

Embriologė
 • lt , en
 • Kaunas, Miško g. 25A

OdetaDRŪLYTĖ

Akušerė-ginekologė, nevaisingumo gydymo specialistė
 • lt , en , ru
 • Klaipėda, Naujoji Uosto g. 9

RimantasGRICIUS

Akušeris-ginekologas, nevaisingumo gydymo specialistas
 • lt , en , ru
 • Vilnius, S. Žukausko g. 19

SandraGRIGALAITIENĖ

Embriologė
 • lt , en , ru
 • Klaipėda, Naujoji Uosto g. 9

GedaHOLCMANN

Akušerė-ginekologė, nevaisingumo gydymo specialistė
 • lt , en , ru
 • Klaipėda, Naujoji Uosto g. 9

DianaJATUŽIENĖ

Akušerė-ginekologė, nevaisingumo gydymo specialistė
 • lt , en , ru
 • Vilnius, S. Žukausko g. 19

PovilasJUKNA

Akušeris-ginekologas, nevaisingumo gydymo specialistas
 • lt , en , ru
 • Kaunas, Miško g. 25A
 • Vilnius, S. Žukausko g. 19

AudronėMEŠKAUSKIENĖ

Akušerė-ginekologė, nevaisingumo gydymo specialistė
 • lt, en , ru
 • Vilnius, S. Žukausko g. 19

ŽygimantasMISEVIČIUS

Akušeris-ginekologas, nevaisingumo gydymo specialistas
 • lt , en
 • Vilnius, S. Žukausko g. 19
 • Kaunas, Miško g. 25A

Dr. LinaMOCKEVIČIENĖ

Akušerė-ginekologė, nevaisingumo gydymo specialistė
 • lt , en , ru , es
 • Kaunas, Miško g. 25A
 • Vilnius, S. Žukausko g. 19

ŽivilėPETRUTIENĖ

Akušerė-ginekologė, nevaisingumo gydymo specialistė
 • lt , en , ru
 • Klaipėda, Naujoji Uosto g. 9

Dr. VaidaSIMANAVIČIENĖ

Embriologė
 • lt , en
 • Vilnius, S. Žukausko g. 19

Dr. AušraSTUMBRYTĖ-KAMINSKIENĖ

Embriologė
 • lt , en , ru
 • Vilnius, S. Žukausko g. 19

BrigitaVAIGAUSKAITĖ-MAŽEIKIENĖ

Akušerė-ginekologė, nevaisingumo gydymo specialistė
 • lt , en , fr
 • Vilnius, S. Žukausko g. 19

ŽydrūnasŽĖBA

Akušeris-ginekologas, nevaisingumo gydymo specialistas
 • lt , en , ru
 • Vilnius, S. Žukausko g. 19
 • Kaunas, Miško g. 25A

Prof. BirutėŽILAITIENĖ

Endokrinologė-andrologė
 • lt , en , ru
 • Vilnius, S. Žukausko g. 19
 • Kaunas, Miško g. 25A

ElinaŽURMAN

Akušerė-ginekologė, nevaisingumo gydymo specialistė
 • lt , en , ru
 • Vilnius, S. Žukausko g. 19
 • Kaunas, Miško g. 25A

MariusANGLICKIS

Urologas, seksologas
 • lt , en , ru
 • Vilnius, S. Žukausko g. 19

EdgarasBURŽINSKIS

Urologas
 • lt , en , ru
 • Kaunas, Miško g. 25A

RuslanasBALTRIMAVIČIUS

Urologas
 • lt , en , ru
 • Klaipėda, Naujoji Uosto g. 9
Visi straipsniai
Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Vilniuje S. Žukausko g. 19 +370 5 264 4466 Internetu