Paieška
Darbo laikas

Vilnius

Kaunas

Klaipėda

Kretinga

DainiusWOJCZULIS

Akušeris-ginekologas

Ekspertinės sritys: Endoskopinės ginekologinės operacijosNėščiųjų priežiūra
Kalbos:LT / EN / RU / PL
Darbo vieta:

Klaipėda, Naujoji Uosto g. 9

Biografija

Išsilavinimas

2011 – 2017 m. Vilniaus Universitetas, Medicinos fakultetas, medicina – medicinos magistro laipsnis ir gydytojo kvalifikacija;

2017 m. Vilniaus Universitetas, Medicinos fakultetas, internatūra – medicinos gydytojo kvalifikacija;

2017 – 2021 m. Vilniaus Universitetas, Medicinos fakultetas, akušerijos ginekologijos rezidentūra – gydytojo akušerio ginekologo kvalifikacija.

Profesinė veikla

Profesinė darbo patirtis nuo 2017 m. Vilniaus Universiteto Santaros klinikų Akušerijos ir ginekologijos centre, Nacionalinio vėžio instituto Ginekologijos skyriuje, Respublikinės Šiaulių ligoninės Moters ir vaiko klinikos Akušerijos ir Ginekologijos skyriuose, stažuotės su Erasmus+ programa užsienyje (Lenkija).

Nuo 2020 m. dirba Regioninėje Telšių ligoninėje – gyd. akušeris ginekologas.

2021 – 2022 m. Klaipėdos universitetinėje ligoninėje Akušerijos – ginekologijos departamente – gyd. ordinatorius akušeris ginekologas.

Specialistas nuolat tobulina savo kvalifikaciją dalyvaudamas ir skaitydamas pranešimus nacionalinėse ir tarptautinėse konferencijose bei seminaruose.

Daugelio mokslinių straipsnių autorius ir bendraautorius Lietuvos bei užsienio medicinos žurnaluose.

Pomėgiai

Gydytojo gyvenimas neatsiejamas nuo muzikos ir dainavimo, mėgsta keliauti, leisti laiką su šeima, laisvalaikiu žaidžia tenisą, slidinėja, domisi architektūra bei ekonomika.

Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Vilniuje S. Žukausko g. 19 +370 5 264 4466 Internetu