Paieška
Darbo laikas

Vilnius

Kaunas

Klaipėda

Kretinga

Elina Žurman
+370 633 30 303 Registracija pas šį gydytoją galima tik telefonu
Elina Žurman

ElinaŽURMAN

Akušerė-ginekologė, nevaisingumo gydymo specialistė

Ekspertinės sritys: Nevaisingumo diagnostika ir gydymas
Konsultuoja ir gydo poras, negalinčias susilaukti kūdikio, ginekologinėmis ligomis sergančias moteris, nėščiąsias. Atlieka profilaktines apžiūras, konsultuoja esant ginekologinėms problemoms – nevaisingumui, šlapimo nelaikymui, menstruacinio ciklo sutrikimams, klimakterinio periodo sunkumams ir kt. Domėjimosi sritys: moters reprodukcinė sveikata, nevaisingumas, ginekologinė endokrinologija, ultragarsinė diagnostika, konsultavimas šeimos planavimo klausimais, onkoginekologinių susirgimų profilaktika, lazerinė ginekologija, kraujo plazmos ir hialurono užpildų procedūros estetinėje ginekologijoje.
Kalbos:LT / EN / RU
Darbo vieta:

Vilnius, S. Žukausko g. 19

Kaunas, Miško g. 25A

+370 633 30 303 Registracija pas šį gydytoją galima tik telefonu

Biografija

Išsilavinimas

2010 m. baigė Kauno medicinos universiteto Medicinos fakultetą ir įgijo medicinos magistro kvalifikacinį laipsnį;

2010 m. baigė medicinos studijų krypties medicinos studijų programos internatūrą bei įgijo medicinos gydytojo profesinę kvalifikaciją;

2017 m. baigė Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Akušerijos ir ginekologijos klinikoje rezidentūros studijas ir suteikta gydytojo akušerio ginekologo profesinė kvalifikacija.

Stažuotės, kvalifikacijos tobulinimas

 • 2017 m. rugsėjį stažavosi Danijoje Skyve regioninėje ligoninėje Vaisingumo klinikoje.
 • 2018 m. gegužę stažavosi Graikijoje Crete Vaisingumo klinikoje.
 • 2018 m. birželį konferencija Vilniuje „Histeroskopijos aktualijos ir nevaisingumo problemos“.
 • 2018 m. rugpjūtį Vilniuje konferencija „Hiperandrogenizmo lydimų ligų diagnostika ir gydymas“.
 • 2018 m. rugsėjį Vilniuje praktinė konferencija „Pagalbinio apvaisinimo procedūrų įgūdžiai bei jų svarba sprendžiant nevaisingumo problemas“.
 • 2018 m. rugsėjį Estijoje, Tartu Baltijos šalių ir tarptautinės vaisingumo draugijos susitikimas.
 • 2019 m. kovą Vilniuje Tarptautinė mokslinė praktinė konferencija „Estetinė ir rekonstrukcinė ginekologija: šiuolaikinės aktualijos”.
 • 2019 m. kovą stažavosi Santaros Vaingumo Centre „Pagalbinio apvaisinimo ir lytinių ląstelių banko paslaugų klausimai”.
 • 2019 m. birželį mokslinė praktinė konferencija „Nauji moterų ir vyrų nevaisingumo gydymo būdai bei kitos aktualios nevaisingumo problemos”, Vilnius.
 • 2019 m. birželį seminaras „TESA mokomieji kursai ginekologams ir embriologams”, Vilnius.
 • 2019 m. lapkritis tarptautinė mokslinė praktinė konferencija „Women’s Health Day 2019”, Vilnius.
 • 2019 lapkritį mokslinė praktinė konferencija ir praktiniai mokymai „PRP RegenLab pritaikymas ginekologijoje ir urologijoje”, Minskas, Baltarusija.
 • 2019 m. lapkritį praktiniai mokymai „Hialurono rūgšties preparatų praktinis pritaikymas ginekologijoje”, Vilnius.

Narystės

Lietuvos estetinės ginekologijos asociacijos (LEGA), Lietuvos akušerių ir ginekologų draugijos ir Lietuvos gydytojų sąjungos narė.

Gydytojos moto

Tik atsakingas ir dėmesingas požiūris į pacientą bei nuolatinis žinių ir profesinės kvalifikacijos tobulinimas, remiantis šiuolaikine mokslo įrodymais pagrįsta medicina, leidžia pasiekti norimų rezultatų, užtikrinti pasitikėjimą bei grįžtamąjį ryšį su pacientu.

Atsiliepimai

Visi atsiliepimai
Rasa | 2019 Gegužės 16 d.Labai patiko medicinos personalas, gydytojo suteikta informacija. Gydytoja anesteziologė viską išsamiai papasakojo. Slaugytojos labai rūpestingos ir dėmesingos. Esu dėkinga gydytojui Makulavičiui, anesteziologei, slaugytojoms. AČIŪ!
Genutė | 2019 Birželio 16 d.Labai patiko dėmesingumas, supratimas, paslaugų kokybė. Personalas labai prižiūri ir visada suteikia reikiamą pagalbą. 10 balų iš 10! Ačiū gydytojui M. Šakaliniui bei visam personalui už priežiūrą ir rūpestį. Už gerai ir nuoširdžiai atliekamą darbą, kai jauti, kad tu tikrai rūpi. Viskas labai kokybiška ir profesionalu.
Ugnė | 2019 Liepos 3 d.Didelis ačiū gydytojai Ernestai Morozaitei už puikiai atliktą operaciją, nuoširdų dėmesį ir neblėstantį optimizmą. Taip pat dėkoju Northway chirurgijos centro darbuotojams už profesionalumą, o ypač centro slaugytojoms už rūpestį ir draugiškumą.
Laura, C. | 2019 Liepos 3 d.Žydrūnas Žėba (Vaisingumo klinika) - gydytojas tikrąją to žodžio prasme. Tai ypač svarbu, kai kalbama apie norą ir galimybes susilaukti vaikučio (sunkų ir sudetingą IVF kelią). Tai gydytojas, kuris yra supratingas, maloniai, ramiai, kantriai išklauso, išsamiai atsako į visus klausimus ir priima pačius saugiausius bei tikslingiausius sprendimus dėl ...
Kazlauskas | 2019 Liepos 4 d.Didelis AČIŪ sesutei Giedrei už jos sugaištą laiką po darbo dėl mano sveikatos problemų ir daktarei Astai Mastavičiūtei. Pati geriausia komanda.
Laura | 2019 Liepos 16 d.Rekomenduojam, kam aktualu estetinė chirurgija, kūno kontūro korekcija, injekcijos - vienareikšmiškai savo srities virtuozas, pats geriausias chirurgas Darius Jauniškis. Didžiausios rekomendacijos ir didžiausias ačiū už viską!
Monika | 2019 Liepos 16 d.Noriu padėkoti daktarui K. Bliznikui už išsamią kolsultaciją ir sėkmingai atliktą operaciją! Taip pat labai didelis ačiū slaugytojoms Boženai ir Galinai už nepaprastą priežiūrą po operacijos.
Halina M. | 2019 Liepos 16 d.Dėkoju nuostabiai gydytojai Astai Mastavičiūtei už gydymą ir priežiūrą, už nuoširdų bendravimą. Gydytoja, pas kurią lankiausi su pasitikėjimu ir visada žinojau, kad suteiks pagalbą. Nuoširdus ačiū.
Marius B. | 2019 Liepos 16 d.Noriu pagirti higienistę Editą Dvareckaitę už profesionalumą atliekant savo darbą, bei malonų bendravimą. Pirmą kartą lankiausi jūsų įstaigoje ir tikrai likau patenkintas tiek priėmimu, tiek specialistės darbu. Laikas tikrai neprailgo procedūros metu, nejaučiau jokio diskomforto, nustebino specialistės atidumas bei susidomėjimas! Edita uždavė nemaž...
Agnė J. | 2019 Liepos 16 d.Šilčiausiai dėkoju gydytojui Bružui už išsamią konsultaciją, atidumą ir žmogiškumą. Sveikatos ir stiprybės jums.
Visi atsiliepimai
Visi straipsniai
Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Vilniuje S. Žukausko g. 19 +370 5 264 4466 Internetu