Paieška
Darbo laikas

Vilnius

Kaunas

Klaipėda

Kretinga

Dignė Jurkevičiūtė

DignėJURKEVIČIŪTĖ

Krūtų chirurgė-onkologė, mamologė

Ekspertinės sritys: Gerybinės ir piktybinės krūties ligosKrūtų echoskopija
Kalbos:LT / EN / RU
Darbo vieta:

Vilnius, S. Žukausko g. 19

Biografija

Išsilavinimas

2017 m. baigė Medicinos magistro studijas Vilniaus universitete.

2017 – 2022 m. Bendrosios chirurgijos specialybės rezidentūros studijos Vilniaus universitete, įgyta gydytojo chirurgo kvalifikacija.

Profesinė patirtis

Nuo 2022 m. gydytoja dirba Nacionaliniame vėžio institute, konsultuoja dėl krūtų patologijos.

Nuo 2021 m. dirba Northway chirurgijos centre.

Gydytoja nuolat tobulina savo kvalifikaciją dalyvaudama nacionalinėse ir tarptautinėse konferencijose bei seminaruose:

2023 m. kovo mėn. V-oji prof. L. L. Griciūtės vardo konferencija ,,Vėžio prevencijos, diagnostikos ir gydymo aktualijos“.
2023 m. vasario mėn. Inovacijos krūtų ligų radiologinėje diagnostikoje: teoriniai ir praktiniai mokymai.
2023 m. sausio mėn. Krūtų diagnostika ir radiologijos inovacijos NVI 2022 m.
2022 m. lapkričio mėn. 2022 metų ESMO kongreso naujienos.
2022 m. spalio mėn. Paveldimas krūties vėžys.
2022 m. rugsėjo mėn. Krūties vėžio prevencija, diagnostika ir gydymas.
2022 m. rugsėjo mėn. Vėžio iššūkiai medicinos specialistams: kaip juos įveikti?
2022 m. balandžio mėn. The European Society of Gastrointestinal Endoscopy congress – ESGE Days 2022, Praha, Čekija.
2021 m. rugsėjo mėn. European Society of Coloproctology – ESCP 2021 Virtual 16th Annual Scientific Conference.
2021 m. sausio mėn. Chirurginės pagalbos ypatumai COVID 19 pandemijos akivaizdoje.
2019 m. birželio mėn. The World Society of Emergency Surgery – WSES 2019 – 6th International Congress, Neimegenas, Nyderlandai.

Mokslinių publikacijų autorė ir bendraautorė Lietuvos (Lietuvos chirurgija, Acta medica Lituanica) ir užsienio (Diseases of Colon & Rectum, Visceral Medicine, Colorectal Disease) mokslo leidiniuose, moksliniai darbai pristatyti įvairiose tarptautinėse konferencijose (ESCP, iCRS, ISUCRS).

Atsiliepimai

Visi atsiliepimai
Rasa | 2019 Gegužės 16 d.Labai patiko medicinos personalas, gydytojo suteikta informacija. Gydytoja anesteziologė viską išsamiai papasakojo. Slaugytojos labai rūpestingos ir dėmesingos. Esu dėkinga gydytojui Makulavičiui, anesteziologei, slaugytojoms. AČIŪ!
Genutė | 2019 Birželio 16 d.Labai patiko dėmesingumas, supratimas, paslaugų kokybė. Personalas labai prižiūri ir visada suteikia reikiamą pagalbą. 10 balų iš 10! Ačiū gydytojui M. Šakaliniui bei visam personalui už priežiūrą ir rūpestį. Už gerai ir nuoširdžiai atliekamą darbą, kai jauti, kad tu tikrai rūpi. Viskas labai kokybiška ir profesionalu.
Ugnė | 2019 Liepos 3 d.Didelis ačiū gydytojai Ernestai Morozaitei už puikiai atliktą operaciją, nuoširdų dėmesį ir neblėstantį optimizmą. Taip pat dėkoju Northway chirurgijos centro darbuotojams už profesionalumą, o ypač centro slaugytojoms už rūpestį ir draugiškumą.
Laura, C. | 2019 Liepos 3 d.Žydrūnas Žėba (Vaisingumo klinika) - gydytojas tikrąją to žodžio prasme. Tai ypač svarbu, kai kalbama apie norą ir galimybes susilaukti vaikučio (sunkų ir sudetingą IVF kelią). Tai gydytojas, kuris yra supratingas, maloniai, ramiai, kantriai išklauso, išsamiai atsako į visus klausimus ir priima pačius saugiausius bei tikslingiausius sprendimus dėl ...
Kazlauskas | 2019 Liepos 4 d.Didelis AČIŪ sesutei Giedrei už jos sugaištą laiką po darbo dėl mano sveikatos problemų ir daktarei Astai Mastavičiūtei. Pati geriausia komanda.
Laura | 2019 Liepos 16 d.Rekomenduojam, kam aktualu estetinė chirurgija, kūno kontūro korekcija, injekcijos - vienareikšmiškai savo srities virtuozas, pats geriausias chirurgas Darius Jauniškis. Didžiausios rekomendacijos ir didžiausias ačiū už viską!
Monika | 2019 Liepos 16 d.Noriu padėkoti daktarui K. Bliznikui už išsamią kolsultaciją ir sėkmingai atliktą operaciją! Taip pat labai didelis ačiū slaugytojoms Boženai ir Galinai už nepaprastą priežiūrą po operacijos.
Halina M. | 2019 Liepos 16 d.Dėkoju nuostabiai gydytojai Astai Mastavičiūtei už gydymą ir priežiūrą, už nuoširdų bendravimą. Gydytoja, pas kurią lankiausi su pasitikėjimu ir visada žinojau, kad suteiks pagalbą. Nuoširdus ačiū.
Marius B. | 2019 Liepos 16 d.Noriu pagirti higienistę Editą Dvareckaitę už profesionalumą atliekant savo darbą, bei malonų bendravimą. Pirmą kartą lankiausi jūsų įstaigoje ir tikrai likau patenkintas tiek priėmimu, tiek specialistės darbu. Laikas tikrai neprailgo procedūros metu, nejaučiau jokio diskomforto, nustebino specialistės atidumas bei susidomėjimas! Edita uždavė nemaž...
Agnė J. | 2019 Liepos 16 d.Šilčiausiai dėkoju gydytojui Bružui už išsamią konsultaciją, atidumą ir žmogiškumą. Sveikatos ir stiprybės jums.
Visi atsiliepimai
Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Vilniuje S. Žukausko g. 19 +370 5 264 4466 Internetu